Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
О, на мен отдавна ми е хрумнало, че не искам да работя и не ми се работи. Няма как, за съжаление  Confused
Той е съгласен, също не му се иска да работя, ако един ден това стане - ще се радва.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 408
Много обичам работата си.
Работя, защото се чувствам добре.
За мен това е съзнателен избор, а не финансова необходимост, не че парите са ми излишни или изобщо, че някаква сума би ми била излишна някога Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 370
Ази, при мене е май някакъв период. Аз от 1995 работя, безработна не съм бивала никога почти, като изключим, че когато се събрахме с мъжа ми, си търсих работа в София 2 месеца, понеже аз съм родом от другаде. Изглежда, съм натрупала уморица....и годинки.... ooooh!

# 18
  • Мнения: 292
 Ще ме подкрепи но аз няма да се чувствам добре.

# 19
  • Мнения: 6 206
 Laughing
Моят любим би почерпил с удоволствие... Особено ако причината е ново бебе на хоризонта.
Обаче не вярвам да го огрее скоро.

# 20
  • Мнения: 6 993
Laughing
Моят любим би почерпил с удоволствие... Особено ако причината е ново бебе на хоризонта.
Обаче не вярвам да го огрее скоро.
А моят ще умре от ужас, ако тва е причината Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 3 408
Жозефино, следя ти плътно темите и нещо те е прихванало.
А- домакиня- а-шофьорка-а работна мома, а жена на мъжа си.
Родом, не родом, няма общо, аз като съм родом, да не смяташ, че на вратата опашка от баровци с молба за назначение ме чака?
Август месец е, взимай си мъжа и заминавай към топлите страни, после септември месец записвай шофьорските, купувай си кола и мисли дали точно тази работа ти се работи, ако не те устройва като заплащане, колеги, шефове или нещо друго, си взимаш шапката и на пазара, докато не попаднеш на място, което те удовлетворява по всички гореизброени параграфи.   bouquet

# 22
  • Мнения: 6 206
Laughing
Моят любим би почерпил с удоволствие... Особено ако причината е ново бебе на хоризонта.
Обаче не вярвам да го огрее скоро.
А моят ще умре от ужас, ако тва е причината Joy
Ех, младост, младост, ще си говорим пак след 10 години! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 861
предполагам, ще ме подкрепи

друг е въпросът, че подобна мисъл ме ужасява...

Седенето у дома ще ме побърка точно за един месец, а финансовата зависимост тотално ще ме смаже

а освен това той ще трябва някак да започне да изкарва поне 2 пъти повече, нещо, което не се предвижда в скоро време...

# 24
  • Мнения: 14 490
наскоро го обсъждахме този вариант. той настояваше да напусна и твърдеше, че ще се оправяме със заплатата му. така е, но би ни било трудно. за малко бях навита и после реших, че не си заслужава да подлагам семейството си на трудности заради шизофрениите на колегите. реших, че се връщам на работа  Whistling
но стоенето вкъщи ми се отразява страхотно

# 25
  • Мнения: 371
Аз в момента не работя и моят приятел е много щастлив, защото за да се развличам готвя по специални неща 1dating, а той е на мнение че щом мъжът изкарва достатъчно пари не е нужно жената да работи, по добре е тя да седи в къщи kaffeetrmker_2 и да се грижи за него  food002 1dishes wash

# 26
  • Мнения: 2 070
Аз предпочитам някакъв среден вариант - работа, която не те закрепостява на едно място в офис, срещи с хора... И когато искаш си тръгваш. Или по-честа смяна на работите. Или на полвин работен ден. Или съчетана с пътувания. Или нещо подобно на учетелстването - по-свободно лято и работа през останалото време.

Не бих казала, че готвенето на по-специални неща би ми било особено развлечение. Един път в седмицата да, но всеки ден. Да се превърна във функция на стомаха и сетивата на мъж и дете - не ме кефи...

# 27
  • Мнения: 5 370
Жозефино, следя ти плътно темите и нещо те е прихванало.

Аз си го признах, Ази, още в първия постинг. Определено ме е.
А за курсовете-мисля, че съм си взела решенията. Просто е въпрос на нареждане на схемите. Peace

# 28
  • Мнения: 5 622
Ще каже "ОК"  Wink

# 29
  • Мнения: 2 353
  Би се паникьосал и би ми премерил температурата.

Общи условия

Активация на акаунт