В края на краищата какви трябва да са обувките?!!

  • 3 916
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
Цитат на: chockolina
Цитат на: michel

 chockolina извинявай, че ползвам твойта тема!
А иначе за по-летни тези много ми харесват на вид, но не съм ги виждала на живо, а и малко скъпички Wink . Обувчиците, с които ходи в момента са на Добрич, и много си ги харесва.


Ама, няма нищо, моля ти се!  Grinning
А тия обувки са много хубави (но наистина скъпички!)! Никъде не съм виждала такива обаче...


смело мога да кажа, че minimen по нищо не отстъпват от  Rolling Eyes  тези, а и разнообразието е доооста по-голямо.

ама съм пристрастна, нали са ни новички Neutral Face и новата кожа (в смисъл обработка) е супер, толкова мека кожа, а за малките номера какви сладурски има, просто.....бижу!

# 16
  • Мнения: 2 142
Лио, къде видя малки номера, че мойта Ема с тоя 18, айде вече може сигурно и 19, много трудно и намирам. Вече изкарали ли са по летни модели, че отдавна не съм ходила по магазини, освен в тези около нас?

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
Цитат на: michel
Лио, къде видя малки номера, че мойта Ема с тоя 18, айде вече може сигурно и 19, много трудно и намирам. Вече изкарали ли са по летни модели, че отдавна не съм ходила по магазини, освен в тези около нас?


ами точно преди 2 дни обикалях за пролетни обувки, и да, точно са има докарали нова стока, има много голям избор и ужасно сладурски точно 18, 19, 20, а това е в магазина където продават minimen на Витошка.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В Бургас никъде не видях обувки на minimen... Sad
Обувките, с които ходи навън са над глезена, отвътре с вата, естествена кожа. Не знам на коя фирма са - не е българска - отдолу на подметката пише "Poys", а вътре пише "Pat et Ripaton" - кое е марката и кое наименованието на модела - не мога да разбера.

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
Цитат на: chockolina
В Бургас никъде не видях обувки на minimen... Sad
Обувките, с които ходи навън са над глезена, отвътре с вата, естествена кожа. Не знам на коя фирма са - не е българска - отдолу на подметката пише "Poys", а вътре пише "Pat et Ripaton" - кое е марката и кое наименованието на модела - не мога да разбера.


е сигурна съм , че в Бургас има не по-малко хубави и качествени обувки от Сусурлево. аз просто, защото много ми харесват minimen и затова.

# 20
  • Мнения: 2 534
Вече съвсем ме шашнахте , трябва да и купувам първите обувки и ме заинтересувахте най-вече с информацията за сводчето - много противоречива е . Не помня какво ми каза д-р Драганов за него , но си спомням , че на визитката му отзад има адреса на неговия магазин за детски обувки . Ще взема да отида там , поне със сигурност персонала ще е обучен от него . Уф, и пантофки трябва да купувам за яслата , сега у дома си ходи с бабини терлички .


Лио , къде е този магазин `minimen` на Витошка ?

# 21
  • Мнения: 5 228
С риск да се повторя от една сходна тема - днес гледах интервю с шефа на Детска ортопедия в Горна баня, проф. Владимиров, и той каза, че за прохождане ако сезона го позволява - боси, ако е студено - меки обувки. Категорично против твърдите обувки със сводове, обхващащи глезена. Човека би трябвало да поназнайва това-онова за подходящите обувки за прохождане  Wink

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
Цитат на: jenia vulova

Лио , къде е този магазин `minimen` на Витошка ?


това е магазин, в който има обувки minimen, а не че е фирмен само minimen, има и обувки и за възрастни също в другата половина на магазина.
Ами стигнала си ъг. на Солунска и Витошка, и се намираш пред магазина на Levi's той е точно на този ъгъл - продължаваш точно по този тротоар (магазинът на Levi's) вървиш посока НДК и точно 10м след Levi's ще го видиш, на витрината е пълно с детски обувки.

# 23
  • Мнения: 2 534
О , да сетих се , пазарувала съм оттам преди и беше пълно с деца , така че сигурно са доволни майките от тях. Дано и цените на детските да са добри .
Реших , че ще купя това , което ми хареса и й седи добре на крачето , най-вероятно нещо тип маратончица .

# 24
  • Мнения: 4 176
Цитат на: agneshka
само да допълня, че ако детенцето има проблем - извърта си краката, ходи на пръсти или др. подобни отклонения, които са патологични /защото всички малко или много го правят/, тогава се препоръчва носенето на обувки и вкъщи.
дано съм била полезна:)

КаквоООО? Моя ходи на пръсти? Това паталогично ли е? ОЛЕЛЕЛЕЛе
Да отивам ли на ортопед?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Mamica, става въпрос за патологични отклонения при ходенето на пръсти - както agneshka ти е написала всички деца малко или много го правят!

# 26
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Mamica
Цитат на: agneshka
само да допълня, че ако детенцето има проблем - извърта си краката, ходи на пръсти или др. подобни отклонения, които са патологични /защото всички малко или много го правят/, тогава се препоръчва носенето на обувки и вкъщи.
дано съм била полезна:)

КаквоООО? Моя ходи на пръсти? Това паталогично ли е? ОЛЕЛЕЛЕЛе
Да отивам ли на ортопед?

глупости!напротив, ходенето на пръсти се препоръчва, така заякват крачетата и се оправя походката. Дъщеря ми извърта крачетата си навътре и препоръката на ортопедите (в Горна баня,сф) е:ходене БОСО, на пръсти, да не спи по корем, да не седи като жабка, а колкото може по-дълго време ПО ТУРСКИ......никой не ми каза,детето ми да носи обувки В КЪЩИ, подобно на кретените-ортопеди, които "ме съветваха" тук, във Варна....то не бяха размяна на обувки, не бяха предписвани "специални" обувки и прочие... #Splat

Общи условия

Активация на акаунт