Рицарки на бялото кантарче - 06.08-12.08.

  • 25 811
  • 855
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 040
Аз да добавя 3 ябълки към сметката.
Голяма мъка  Crazy Свалих едната леща. Другата не мога  Shocked
Ям ябълки -  зелени  bash doh

Да де - той и баща ми - уж така - между другото  Whistling - прави се на разсеян  Mr. Green

Мими още чете  hahaha
Миме -  има - няма 20тина страници - колко му е  -  за една нощ и ще ги прочетеш    Mr. Green

# 796
  • Мнения: 2 956
Голямо излизане и седене пред блока направихме  Tired
Пресен случай със шамари по дупето...2 ,ама качествени...за пръв път малката слезе на улицата.. идваше кола от другата страна...косата ми настръхна  ooooh!

Мими
Къде ходи, какво прави  Flutter бързо да изклюкариш  Mr. Green

... и днес доядох една линйка от него  Embarassed
Аз в сряда май беше- вечерта ,изядох половин шоколад...ти за 1 линийка  ooooh!

# 797
  • София
  • Мнения: 8 348
Ей, ама пишете без да мислите за отсъстващите.
Аз пък си имам компютъър. Ама си нямам нет, та и това трябва да прокарвам, за да стана истински онлайн.

Ходих на Троян и времето беше прекрасно, а детето беше болно. Та така.
Първите 3 дни си бяхме сами с щастието ми и се храних супер режимно. После дойдоха мама, тати и братовчедка ми и омазахме режима тотално. Издъно.

И не обичам тиквички с кайма. Ама ядох паниран син домат запечен с настърган кашкавал. Да видите вие.

Четох, шмърках, съчуствах, съпричаствах и забравих почти всички детайли. Ще почвам да си водя записки.

Липсвахте ми и се върнах скоропостижно.

и бяха 35 страници. Има-няма два часа.

# 798
  • Мнения: 2 040
Цитат
Аз в сряда май беше- вечерта ,изядох половин шоколад...ти за 1 линийка

Айдеее - всичко ще си кажете и издадете - само аз ли съм будалата да си казвам сичко веднага Crazy
Ма то сега е момента - който квото има да казва - да казва - утре нова тема - кой прочел, кой не  Whistling

# 799
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Голди, направо ме умори от смях с тия два кантара, девера и приказките, след което не вървяло да омухаш половин хляб... да взема и аз да разправям ли, че да ме е срам после. Ама пусто, тук като всеки си яде по къщата или на ресторант, ама – самосиндикално...  newsm78

Снощи съпружеското тяло го изпуснах да се звери в телевизора до след 2 часа, познай как се става после в 8 и половина. Мрънках като за световно. Обеща, като се приберем, да поспим. Пусна ми филм от тези, дето ги обичам, ама аз заспах малко след половината и се правех, че гледам с едното око. Тооолкова ми беше уютно на дивана, както ме болеше корема (от цикъла). Приготви ми някакво ядене - рататуй - зеленчуци с кашкавал, готови де, той ги притопли. Не беше лошо.

Сега муам салата с 1 домат, зеле, краставица и шунка. Трябва да приготвя нещо за вечеря. Ух. newsm78 ooooh!

# 800
  • Мнения: 2 956
Цитат
Аз в сряда май беше- вечерта ,изядох половин шоколад...ти за 1 линийка
Айдеее - всичко ще си кажете и издадете - само аз ли съм будалата да си казвам сичко веднага Crazy
Whistling т'ва беше в преход от свинщина към режим (уж)...

# 801
  • Мнения: 1 531
попче,
 Joy

аз не ви бях казала, но понеже започнахте темата заради Голди, ред е и аз да си призная, че всъщност ходих на почивка с кантара. на Велинград си бях с кантарчето, Лаика, електронно.

хъфи, за пмс-то. да се видим тези дни да ти дам да пробваш нещо, което усилва синтезата на серотонин, добавка е, и да ми кажеш дали ти е по-добре от него? навита ли си да експериментираш?

аз ви писах - прегреших с пет солети. после пих и бира и сега пак пия бира. това е. но днес ми е почивния ден, та не си го слагам много на сърцето.

дали мариеткова утре ще напише новата тема или ще си гушка бебче? как мислите?

# 802
  • Мнения: 2 956
дали мариеткова утре ще напише новата тема или ще си гушка бебче? как мислите?
Ще пише мисля  Mr. Green

# 803
  • София
  • Мнения: 1 642
Ох скоро не очаквайте от мене намаление! Хваща ме яка мускулна треска, на всичко отгоре пак се пребих - нищо ново и са ми ужулени ръцете и едното коляно, а дясното разо, лакът и коляно са ми навехнати или нещо подобно. Нито мога да мия, нито нищо. Не мога да се ръкувам, а утре сутрин имам важна среща с човек, който не познавам  ooooh! ( и той не ме познава, та като ми види ръцете срам  Embarassed, иначе ако беше някой дет си ме знае ехеей кеф и спокойствие)

Та мисълта ми беше, че ще свалям тези дни само на см, пък си нямам шивашки метър, че си го изгубих някъде из къщи (нали съм прословута с моята педантична подреденост  hahaha hahaha hahaha) ще трябва да си купя нов.

Е, оплаках се, пък вие сега се посмейте, щот нали... то Юлия е диагноза.... и нали всички си знаем!

# 804
  • София
  • Мнения: 8 348
Браво Попче, браво.
Как успя пак да се пребиеш?

Аз си отивам да си нанкам. Утре пак съм тук.

# 805
  • София
  • Мнения: 1 642
Мими оставих историята за другия пост, за да има интрига - паднах от Драгалевския лифт, почти. В опит да се кача на седалката с едно дете на ръце, видях че е много рисково упражнението, а съм го правила сто пъти с Калина докато беше малко) и за да избегна по-голямо падане реших да бягам овреме. В резултат пейката ме хвана в карачка и ми даде такъв гръбен тласък, че спирането в изправено състояние беше мисия невъзможна. Детето го опазих - просто по инстинкт. Размина се само с ужулен леко нос и малко по-ужулена ръчичка между две пръстчета, но удара го поех аз и затова се изкълчих.

Е, това е, и понеже вече не ме боли, а и малкото е здраво, вече гледам историята от смешната страна

# 806
  • Мнения: 1 531
ех, юле! това с лифтовете е много омразен момент за повечето хора, тъй че е разбираемо. обаче все още не се е намерил някой да направи някаква модификация.
няма да се ръкуваш. ще кимаш само:)
аз днес подстригах ники 1-ви номер.  заприлича на момче. обаче всеки път като мине пред мен и се стряскам:). ще мине време , докато свикна.
ники беше с много дълга и къдрава коса и явно вече му беше писнало да обяснява на хората, че е момче с дълга коса, а не момиче и днес с голяма радост прие подстригването. аз очаквах много сълзи и много сополи.

# 807
# 808
  • София
  • Мнения: 1 642
И ти ли ПукиJoy

# 809
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379

Това пък за какво? И ти ли за интригата ще разказваш в следващия пост Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт