на годинка и все още не спи

  • 1 105
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
моето е на 1,3г и не эзнам какво е сън.Още се буди я за вода, я че се е стреснала.И аз не знам до кога ще е така.Събуждам се като пребита и спя след обед, когато имам време

# 16
  • до канала
  • Мнения: 518
Баткото също не спеше до 3-годишна възраст беше ужас по цяла нощ рев мрънкане и т.н.е надявах се малкия да е кротък но върви по неговите стъпки.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Мони е почти на две, и все още се буди 3-4 пъти през нощта. Спи в отделна стая, но задължително трябва да отида при нея при тези събуждания, давам й водичка, и заспива мигновено. Поне не се приспиваме по повече време. Тепърва обаче ще сваляме нощния памперс, представям си какво ще е тогава  #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 309
И ние сме така  Confusedотдавам го на зъбите и топлото време, въпреки че и зимата беше същата история.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Синът ми се отби сам на 9 месеца заради зъби  Sad и оттогава си спи по цяла нощ. Ако още се кърмехме, мисля, че пак щеше да се буди. Много е индивидуално и си е до дете. Може да го мъчат зъбки и затова... Определено и на него не му е кеф да се буди, нито пък го прави нарочно. Нещо го мъчи. Когато е готов, сам ще спре, търпение и време.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Според мен не са виновни нито зъбките, нито жаждата, нито гладът, просто всичко е до дете.
Масово явление е малките деца да се будят нощем.
Моята започна да спи непробудно, когато навърши 2 годинки. Дотогава не знаехме какво е сън нито тя, нито аз, нито баща й. Спеше при нас на спалнята, изпиваше по 2 шишето вода нощем, пробвала съм да я храня даже( като си мислех, че е гладна), песни, игрички в тъмното...Кошмар.
И изведнъж просто започна да спи непробудно по цяла нощ сама на нейното си легло.

# 21
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
много добре знам за какво иде реч. При нас първо бяха коликите... после зъбите... нямах една спокойна нощ. То бяха ревове, писъци, игра в 3 през нощта... чак когато му избиха и 16-те зъба, някой му изключи копчето и започна да спи по цяла нощ. По някога се буди за вода и като тръгнат кътниците проплаква насън, но нямаме такива кошмари като преди.

# 22
  • Мнения: 208
Моят бебо е на 8 месеца. Откакто започнаха да никнат зъбите и при нас е лудница по цяла нощ. Само на гърда се успокоява. Кърмя като луда през нощта... С нетърпение чакам да свърши... Между коликите и зъбите имах няколко блажени седмици, в които спеше сравнително спокойно.  Сега избива кучешки зъб и е ад! Когато се изтощи до крайност заспива и хлипа насън... Милото.... Tired

# 23
  • Мнения: 2 849
Виктор става по два пъти поне .....и пие мляко и пак заспива .

# 24
  • Мнения: 1 165
И ние сме така- все още не е дошъл момента, в който да кажа,че спи спокойно цяла вечер.Аз лично се успокоявам,че това е етап, който все някога ще премине. Wink

# 25
  • Мнения: 690
Хайде и аз да се присъединя. Калоян е на 1г и 7м и все още се буди нощем - я да пие вода, я примрънка, върти се или говори (понякога насън). Слава богу има светлина в тунела - вече почти не се случва да плаче нощем, а и си спи сам в леглото. Откакто стама на 1г и 5м все по-често има нощи само с 1-2 пробуждания и то за съвсем кратко. Така че търпение и ще се наредят нещата Hug

Приеми нещата каквито са (аз много се тормозех, че другите деца спят, ама то мойто си е такова  Mr. Green) и гледай да по4иваш следобяд.

# 26
  • Мнения: 374
Дъщеря ми е на 2г4м и започна да спи по-спокойно вечер преди няколко месеца, така че търпение му е майката! Simple Smile Не че сега не се събужда посреднощ, но не е всяка вечер.

# 27
  • Мнения: 3 456
Моята дъщеря е на периоди. Започна да спи уж непробудно към 3 месец, но от тогава сме минали през кошмарни нощи, в които някой трябва да стои до леглото йи да й държи ръката и през поспалански периоди- така наричаме непробудна нощ със сън до към 8.

Общи условия

Активация на акаунт