Нека да се преброим кои сме на кисело мляко, без да ни критикувате !!!

  • 4 164
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 230
На 10 месеца е. Давала съм 3-4 пъти досега (с банан и бисквита), и то в последните 3 седмици. Давам за вечеря, когато отказва супа и пюре. Не мисля да ми става практика. Ще го включа като следобедна закуска след 2-3 месеца Peace

# 16
  • Мнения: 46 518
На 1 година като следобедна закуска.

Защото така сме създадни- на тази възраст детето има нужда и обработва най-добре кърмата (поради липса на кърма - имитацията, т.е. АМ).

# 17
  • София
  • Мнения: 15 221


 пробвай с течните каши  Peace или добави сладка и ароматна каша към шишето с АМ.
   какви са тези течни каши Embarassed
[/quote]

В тази тема има информация за повечето каши на пазара:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=186199.0

Инстантните са сухите каши, които се продават в кутии. Приготвят се с вода или АМ.
Другите са готови, в бурканчета, както пюретата.

# 18
  • Мнения: 1 483
Давам кисело мляко като следобедна закуска Peace

# 19
  • Мнения: 1 165
Давам кисело от годинката,защото ми отказа АМ.Сега обаче успявам да пробутам около 100 мл. АМ и дохранвам с кисело мляко( това ни е вечерята).

# 20
  • Мнения: 393
 Миналият месец му дадох малко,хареса му и сега давам почти всеки ден по малко.Не сме преминали изцяло на кисело мляко,хапва си Нутрилон.

# 21
  • Мнения: 983
А млякото, което давате е купено или сами си го подквасвате? Кой вариант е по-добрия?

# 22
  • Мнения: 1 877
От 7-ми месец сме на домашно кисело мляко

# 23
  • Мнения: 398
И двете ми деца след 6-ят месец отказаха АМ и започнахме на кисело.Обожават го,а също и плодовите кисели млекца.

# 24
  • Мнения: 374
Ние сме на кисело мляко от 10ия месец. След 5ия-6ия месец отказа да яде АМ под всякаква форма - с бишкоти, с плод, на кремчета, студено, топло... Сменихме няколко вида млека и пак нямаше резултат. За мен беше по-добре дъщеря ми да яде кисело мляко от по-рано, отколкото до 1 годинка да не яде никакво мляко! Сега е на 2г4м и си хапва кисело мляко и плодови млекца всеки ден. Детето явно просто не е харесвало вкуса на АМ. Не виждам защо трябва да има критики по този въпрос! Пък и авторката на темата изрично е помолила критикуващи да не се включват!

# 25
  • Мнения: 228
Аз въведох киселото мляко преди няколко дни(почти на 7 месеца).Давам само следобяд Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 451
И ние сме на кисело мляко от около месец.

# 27
  • Мнения: X
  дъщеря ми е на 1г.4м. сутрин и вечер пие адаптиран мляка на нестле джуниър. кисело мляко  опитала за пръв път на 1г.2м., но хич не и харесва.

# 28
  • Мнения: 753
киселото плодово от 1 г. 1 месец, но като обедна закуска, вечер АМ, все още..

# 29
  • Мнения: 4 447
Вече и аз давам кисело, но не всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт