ИЗПОТЯВАНЕ НА ГЛАВИЧКАТА

  • 1 572
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
И ние много се потим, когато се кърмим, когато спи  - все сме мокри Mr. Green

# 16
  • Мнения: 305
И моят син се поти,когато се събуди му е мокро вратлето и около ушичките,не смятам че е нещо ненормално.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 773
йоана също се поти не само като спи а и през деня. Постоянно и е мокра главата.

# 18
  • Мнения: X
Дааа и при нас се наблюдават това явление, като папка, като спинка, става вир вода. Педито го провери и заключи, че в тая жега, може би е ненормално да не се поти, а не обратното.

# 19
  • Мнения: 3 478
Здравейте!
Синът ми е на 9мес и винаги по време на сън му се изпотява главичката, от което съм много притеснена. Някой казват, че това е нормално за момченцата,но на мен не ми се струва да е така. Винаги като се събуди на чаршавчето има мокро петно,там където е била главичката му. Случва ли се на някой от вас подобно нещо?

Същото е и при дъщеря ми. Вече е по-добре положението, но пак си се поти.

# 20
  • Мнения: 2 039
Нормално е  Peace Валко така се поти, че няправо нямам думи  Rolling Eyes

# 21
не се притеснявай толкова,често срещано е при бебоците(и други майки са споделяли,че главичките на бебчетата постоянно се потят и не е само при момченцата)Моят Алекс  също много често,особено като спи,суче или пие водичка се изпотява,чак потта се стича по челцето му.не вярвам дори да кажеш  на педиатъра да ти каже нещо по-различно,но за твое успокоение попитай  и него.

# 22
  • Мнения: 208
Ние спим в/у хавлия , която подменям през нощта. Освен , че му се поти толкова много главичката сутрин направо си мирише а спарено

Общи условия

Активация на акаунт