СПЕШНИ НУЖДИ

  • 52 041
  • 291
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Преди малко се чух с Ели. Всъщност мисля да отворя отделна тема за нея, защото повечето дето пиша за нея, не е за тази тема.
Пиша тук, защото Ели ще има нужда и от кошче за новородения Себастиян.
Предстои им пренасяне от едната квартира в друга, нова...и ще им е доста необходимо.
Надявам се да се отзове някой, който би могъл да подари такова кошче. Praynig

имате кошчето, но нямам кола, няма как да го закарам, някой трябва да го вземе, 0-9 кг.

# 166
  • Мнения: 4 195
Каси от къде трябва да се вземе  bouquet

# 167
  • Мнения: 3 248
Да, кажи от къде трябва да се вземе и по кое време. Аз поемам ангажимента. Таткото също може да мине. Ако искаш пиши на лични, за да не задръстваме темата. Много мерси предварително. Hug

# 168
  • Мнения: 3 248
Направих отделна тема за Ели и мъничкия Себастиан, за да не задръстваме тази.
Ето линк към нея:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316367.0

# 169
  • космополитно
  • Мнения: 941

Влязох в този подфорум точно с надеждата да предложа на някой нуждаещ се много добре  запазено детско легло! Леглото си има предпазна решетка; два просторни шкафа отдолу и дюшек! Със светло бежов фурнир е.

Разглобихме го във вид удобен за транспортиране и съответно- лесен за ново сглобяване!...
 

Очаквам някой желаещ да помогне с транспорт и знаещ подходяща посока да се свърже с мен (първоначално през лични)! Praynig

А откъде трябва да се транспортира легълцето? Има едно звено за подпомагане на самотни майки с новородени в София, там имат нужда от легла...

Не знам  дали това е пътят едно легло да стигне до новия си потребител!? Но през лични Загорка разполага с цялата необходима за "телепортирането" му информация!
Дано успеем да зарадваме семейство с тази потребност!?

# 170
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ок,нека венециас и Загорка си координират креават4ето ,а каквото има за Ели да го пишем в темата за нея и бебо Peace

# 171
  • космополитно
  • Мнения: 941

Venecias, надявам се да си намери собственика легълцето, което предлагаш. За съжаление нямаме място по складовете, където да го съхраним. Съжалявам. Hug


[/quote]

да го вкараме в употреба където и да е  Hug

Легълцето тази нощ си има нов обитател! Нуждаещ се и очакващ го! Отиде при майка с три деца. Четиримата, досега са ползвали всичко на всичко... две легла!
 Бяха посрещнати и моите спешни нужди от транспорт за телепортирането на леглото! Peace
Благодарение на Загорка и съпруга й, newsm51 които действат в тандем  в името на една хуманна кауза, аз се вписах сред Вас с един успешен прощапулник!...

Надявам се с времето да се запозная и с други благородни активисти от тук!

Загорка, разчисти си кутията! Изчерпал ти се е лимитът за входящи съобщения!

# 172
  • Мнения: 21
мили момичета, имам ползвана само 1 месец-количка за подаряване, марка Хаук-немска, тъмно синя, но съм в Пловдив, ако някой има нужда, да ми пише на ekyuchukova@hotmail.com

# 173
  • Мнения: 2 361
  Децата от бебешкия дом в Перник имат нужда от 15 чифта сандали - от 20-ти до 23-ти номер. Ако някой се интересува ще му дам адреса на лични, за да ги изпрати.

# 174
  • Мнения: 4 195
  Децата от бебешкия дом в Перник имат нужда от 15 чифта сандали - от 20-ти до 23-ти номер. Ако някой се интересува ще му дам адреса на лични, за да ги изпрати.
цял плик получават моите сладури
адреса го знам, лично ще им ги метна, но не са 15 бр
утре ще кажа колко са Peace

# 175
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  Децата от бебешкия дом в Перник имат нужда от 15 чифта сандали - от 20-ти до 23-ти номер. Ако някой се интересува ще му дам адреса на лични, за да ги изпрати.
цял плик получават моите сладури
адреса го знам, лично ще им ги метна, но не са 15 бр
утре ще кажа колко са Peace

ок,ще координираме.Аз пък ще взема от един магазин нови,днес ми ги обещаха,но колко са нямам идея Peace

Криска,пускай ги директно за Перник Simple Smile

# 176
  • Мнения: 2 471
Момичета, аз имам 2 чифта от моята Ния - да ги пращам ли, имам адреса? Като номер са 23

# 177
  • Мнения: 4 195
ДЕНЧО пускай  bouquet

# 178
  • Мнения: 2 471
ОК, след малко отивам до пощата
Само да се поправя, номерата са 22 и 24, но отговаря на 23 Hug + маратонки №22
Преди малко ги изпратих Peace

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 16:08 от Dencho

# 179
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ОК, след малко отивам до пощата
Само да се поправя, номерата са 22 и 24, но отговаря на 23 Hug + маратонки №22
Преди малко ги изпратих Peace

 Peaceще звънна да предупредя да не се 4удят Crazy

Общи условия

Активация на акаунт