СПЕШНИ НУЖДИ

  • 52 013
  • 291
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 248
Ако не достигнат ще разровя вкъщи, имам бледи спомени, че някъде имах няколко чифта...ама дали бяха летни или пък зимни - един Господ знае?! Thinking

# 181
  • Мнения: 2 356
  Изрови, ще бъде интересно да видим зимни сандали Joy

# 182
# 183
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Здравейте!

Моля някой да ми каже как и към кого да се обърна. Имам малко ползвана комбинирана количка и искам да я дам на някого в нужда. Ето снимки, ако са необходими:
http://images17.snimka.bg/003048558.jpg
http://images17.snimka.bg/003048563.jpg

На снимките е от когато беше нова, но разликата от сега не е голяма. единствено ползвам чантата й. има и дюшече с две чаршафчета, шити специално. Имам и кощница за кола на Макси Коси, която е много ползвана, тапицерията е вече зле, но има още хляб в него. Нямам никакъв транспорт, така че ще разчитам на вашата помощ.

Определено не съм чела темата(едно бебе ми реве на главата), просто ще се радвам, ако нещата свършат работа на някого.

П.П.В сайта, който ми е в подписа, така и не намерих къде мога да занеса нещата  newsm78

А, намерих контактите. На кой адрес е:
СОФИЯ
Централен офис

ул. Юрий Венелин № 22, ет. 4, ап. 20
гр. София 1000
Тел./факс: 02/ 980 70 58, 988 82 45
Е-мейл: office@detebg.org
     
Или

Център за обществена подкрепа
ж.к. Красна поляна
ул.  Гюешево № 21 (Дом за медико-социални грижи "Св. София")
тел./факс: 02/ 822 35 10


Някоя от вас ходи ли там, че нещата наистина са обемисти и не мога да ги замъкна?

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 20:59 от Гита Ог

# 184
  • Мнения: 2 584
Гита Ог Hug може да ги дадеш и на "от бебе за бебе"
сега ще видя и ще ти дам адреса
ето тук може да занесеш количката
Център за обществена подкрепа

ж.к. Красна поляна
ул.  Гюешево № 21 (Дом за медико-социални грижи "Св. София")
тел./факс: 02/ 822 35 10


Последна редакция: нд, 17 авг 2008, 09:51 от rut

# 185
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
То, хубаво, но аз съм в Младост 1 и без транспорт. Не мога да ги затътря, иначе се ориентирах по Бгмапс къде е.

# 186
  • Мнения: 2 471
Момичета, дали са пристигмали сандалките в Перник newsm78

# 187
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Здравейте!

Имам детска количка - зимна (става и лятна), на възраст 7 години. Отгледала е и двете си деца, сигурна съм, че ще е в помощ на някоя нуждаеща се майка. ПОДАРЯВАМ   я и ще се радвам, ако имате позната с бебенце, която няма количка или не може да си позволи дори втора употреба. Не искам да я оставям до контейнерите и някой да я ползва за пренасяне на вторични суровини.

Поздрави!

# 188
  • космополитно
  • Мнения: 941
Гита Ог Hug може да ги дадеш и на "от бебе за бебе"
сега ще видя и ще ти дам адреса
ето тук може да занесеш количката
Център за обществена подкрепа

Красна поляна
ул.  Гюешево № 21 (Дом за медико-социални грижи "Св. София")
тел./факс: 02/ 822 35 10



Ако Загорка се включи ще го обясни по-точно! Но когато искахме да оставим там, предложеното от мен легълце се оказа, че НА ТОЗИ АДРЕС ТЕЧЕ РЕМОНТ И НЯМА ХОРА, КОИТО ДА ПОЕМАТ ОТГОВОРНОСТТА ПО ПРИЕМАНЕТО НА ПРЕДОСТАВЯНИТЕ ОТ НАС ВЕЩИ!...
Не знам докога ще е така, но ако ремонтът продължава отиването до там ще е напразно разкарване!.... Confused

# 189
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, дали са пристигмали сандалките в Перник newsm78

утре ще звънна да питам Peace

а за коли4ката молбата ми е до края на септември да я задържите,после ще мина да я взема и ще я дам за Кюстендил HugВ момента просто нямам време,а и склада  не можа да я поеме Close

# 190
  • Мнения: 2 471
Имам АМ за деца с алергия към белтъка + такова против повръщане  и 2 чифта обувки №26 и №29 за момиченце. Ако трябват в някой дом или семейство, ми  Whistling.

# 191
  • Мнения: 863
Имам АМ за деца с алергия към белтъка + такова против повръщане  и 2 чифта обувки №26 и №29 за момиченце. Ако трябват в някой дом или семейство, ми  Whistling.
Мога да ги взема за бебоците в Св.Параскева,ще ти пиша Hug

# 192
ЗДРАВЕИТЕ НА ВСИЧКИ КОЙТО СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ ТАЗИ ТЕМА ИСКАМ ОТ СЪРЦЕ ДА ПОМОГНА С КАКВОТО МОГА .Знам ,че има много майки  който се нуждаят от помощ както и деца .Казвам се Ваня имам две прекрасни дечица за което съм благодарна на господ че ме е дарил и ги закрия искам да кажа че ако някои организира нещо като благотворителност или знае как може да се помогне на нкоя майка в беда че съм готова и аз да допренеса до колкото са ми въжможностите дали със дрешки или столчета просто мога да съм полезна моляви обърнете внимание на това собщение аз съм от пазарджик ще се радвем да бъда полезна дори и със малко но ако всички които можем да си позволим дори малки неща някои хора ще ни бъдат благодарни защото не е нужно само на коледа да стават чудеса .Готовасъм ако може даже да се съберем няколко маики от БГ-МАМА И ДА ПОМОГНЕМ НА ДОСТА ДЕЧИЦА НЕКА БЪДЕМ ЧОВЕЧНИ И ДА ОБИЧАМЕ ХОРАТА И ДЕЦА ПОКРАИ НЕС ЗАДА МОЖЕ ГОСПОД ДА ПОМАГА И НА НАЩЕ ДЕЧИЦА ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ НА ТОВА СЪБЩЕНИЕ НЕКА БЪДЕМ ПО ДОБРИ Heart Eyes Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 mamma family6

# 193
  • Мнения: 4 195
ЗДРАВЕИТЕ НА ВСИЧКИ КОЙТО СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ ТАЗИ ТЕМА ИСКАМ ОТ СЪРЦЕ ДА ПОМОГНА С КАКВОТО МОГА .Знам ,че има много майки  който се нуждаят от помощ както и деца .Казвам се Ваня имам две прекрасни дечица за което съм благодарна на господ че ме е дарил и ги закрия искам да кажа че ако някои организира нещо като благотворителност или знае как може да се помогне на нкоя майка в беда че съм готова и аз да допренеса до колкото са ми въжможностите дали със дрешки или столчета просто мога да съм полезна моляви обърнете внимание на това собщение аз съм от пазарджик ще се радвем да бъда полезна дори и със малко но ако всички които можем да си позволим дори малки неща някои хора ще ни бъдат благодарни защото не е нужно само на коледа да стават чудеса .Готовасъм ако може даже да се съберем няколко маики от БГ-МАМА И ДА ПОМОГНЕМ НА ДОСТА ДЕЧИЦА НЕКА БЪДЕМ ЧОВЕЧНИ И ДА ОБИЧАМЕ ХОРАТА И ДЕЦА ПОКРАИ НЕС ЗАДА МОЖЕ ГОСПОД ДА ПОМАГА И НА НАЩЕ ДЕЧИЦА ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ НА ТОВА СЪБЩЕНИЕ НЕКА БЪДЕМ ПО ДОБРИ Heart Eyes Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 mamma family6
dobbi здравей
ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=311236.0 има цяло звено на ДБМ в Пазарджик, които винаги иамт нужда от нови сили и подкрепа, можеш да пишеш на кординатора им Яна, аз ще я помоля също да се свърже с теб Hug

# 194
  • Мнения: 2 471
Имам АМ за деца с алергия към белтъка + такова против повръщане  и 2 чифта обувки №26 и №29 за момиченце. Ако трябват в някой дом или семейство, ми  Whistling.
Мога да ги взема за бебоците в Св.Параскева,ще ти пиша Hug

Миленка, имам и няколко запечатани залъгалки, но опаковката е замърсена - така ми ги дадоха. Ако не е проблем (залъкалките са непокътнати), мога и тях да ти ги донеса

Общи условия

Активация на акаунт