СПЕШНИ НУЖДИ

  • 52 014
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 392
  Здрасти, Мона77! В момента събираме всякакви домакински пособия за Защитеното жилище в Гурмазово. Ако смяташ, че това е полезно място за прахосмукачката и сушилката, пиши ми на лични.

Нямам нищо против, но как стои въпроса с транспортирането им до там?

# 211
  • Мнения: 2 356
  Аз мога да ги транспортирам през почивните дни.

# 212
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
В бебешкия дом Света Параскева в София имат нужда от:
 - клечки за уши(с ограничител)
 - препарати за миене
 - кремчета за дупе

# 213
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте, моля да ми кажете някъде има ли нужда от играчки? Синът ми има много и сега разчиствам, сигурно ще се съберат 3-4 торби здрави играчки.
Извинявам се, не мога да си изтрия поста. Късно прочетох правлата. Моля модератор да го изтрие. Благодаря.

# 214
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Karol&Erik, миналия месец канадските майки изпратихме 3,5 кг. крем против подсичане. Криси (Чут Чут) би трябвало да знае къде по трасето се намира в момента.

# 215
  • Мнения: 4 195
Karol&Erik, миналия месец канадските майки изпратихме 3,5 кг. крем против подсичане. Криси (Чут Чут) би трябвало да знае къде по трасето се намира в момента.
във Видин ........... не беше ли за там, обърках ли нещата Embarassed Embarassed

# 216
  • Мнения: 34
Здравейте,
Имам запазени хубави дрешки за момченце 3-6г. Един чуваш със здрави колички и други играчки и един чувал с плюшени играчки. Моля ако някой има интерес или знае адрес на дом за сираци, който ще има нужда от тях нека ми изпрати адрес. Мога да ги пратя като колет по пощата, ако домът не е в София.

# 217
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Пак съм аз. Кажете, ако има някоя мама с малко бебе, която има нужда от корито. Имам ползвано няколко месеца анатомично със стойка на Чиполино. Само пак да си кажа, че не разполагам с транспорт и разчитам на вас. В Сф, Мл1 съм.

# 218
  • Мнения: 4 195
Пак съм аз. Кажете, ако има някоя мама с малко бебе, която има нужда от корито. Имам ползвано няколко месеца анатомично със стойка на Чиполино. Само пак да си кажа, че не разполагам с транспорт и разчитам на вас. В Сф, Мл1 съм.
в момента не се сещам Rolling Eyes
нямаш ли възможност да го съхраняваш у вас. В звено мама и бебе сигурно имат нужда, но в момента никой от нас не може да стигне до теб, защото ни чака акция и отваряне на Защитено жилище Confused

# 219
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Пак съм аз. Кажете, ако има някоя мама с малко бебе, която има нужда от корито. Имам ползвано няколко месеца анатомично със стойка на Чиполино. Само пак да си кажа, че не разполагам с транспорт и разчитам на вас. В Сф, Мл1 съм.
в момента не се сещам Rolling Eyes
нямаш ли възможност да го съхраняваш у вас. В звено мама и бебе сигурно имат нужда, но в момента никой от нас не може да стигне до теб, защото ни чака акция и отваряне на Защитено жилище Confused

Пишете ми ЛС, като можете, че и комбинирана количка+кошница за кола чакат за там. А само коритото е у нас, ще трябва предварително да знам.

# 220
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Karol&Erik, миналия месец канадските майки изпратихме 3,5 кг. крем против подсичане. Криси (Чут Чут) би трябвало да знае къде по трасето се намира в момента.
във Видин ........... не беше ли за там, обърках ли нещата Embarassed Embarassed

 Laughing Laughing Laughing

ми да,те са подсе4ените дупета на видинските мами Twisted Evil
мела Кристиноооооооооо Mr. Greenи ти полуде Twisted Evil
сори за спама,моля да не се коментира Crazy

# 221
  • Мнения: 4 195
Гита ок
поемам като ангажимет, да питам в звеното и да се уговорим
ако преди това, се появи някоя мама в нужда, веднага ще те уведомя
сега се сещам че и в Проект Мулти мама може да имат нужда от коритото
ще ги питам Hug

# 222
  • Мнения: 3 634
Благодаря за коритото, но си имаме. Понеже съм близо до Младост мога да го взема на съхранение при нас докато някой го поиска.  Wink

# 223
  • Мнения: 1 770
Една от майките, на които помагаме в дома (центъра) за временно настаняване Люлин, има нужда от есенни и зимни дрешки за малкия й син Иван. Той сега е на 3 месеца.

# 224
  • Мнения: 3 634
Ако друг не се включи пиши ми на ЛС твой адрес или друг, на който да изпратя. За тази възраст ми се намира избор.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт