СПЕШНИ НУЖДИ

  • 52 032
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 195
Една от майките, на които помагаме в дома (центъра) за временно настаняване Люлин, има нужда от есенни и зимни дрешки за малкия й син Иван. Той сега е на 3 месеца.
Ивет имам цял чувал у дома, плюс обувки
как да го направим Peace

# 226
  • Мнения: 1 770
Ето това е един от най-трудните въпроси за мен. Нямам идея иначе как ще взема нещата от теб и ще ги занеса в Люлин, Криси. Ако някой може да помогне някак с транспорта, ще се радвам. Работя на Орлов мост, живея в Борово - ако можем да измислим някаква схема за транспорт.

Михалко, мерси мн. Да видим дали ще успеем да се организираме първо с Криси.

# 227
  • Мнения: 4 195
за съжаление съм без кола, поради книжка на трупчета Confused
ще мисля нещо

# 228
  • Мнения: 884
И аз имам доста дрешки-мога да ги изпратя по куриер, направо на адреса на Дома за временно настаняване.

# 229
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Момичета, днес разбрах, че в класа на Танти има две дечица от дом "Надежда"(Мл). Вие като по-запознати, знаете ли дали си имат всичко необходимо? Знам, че този дом си има постоянни спонсори и не от най-занемарените, но ми стана много мъчно на обяд, като ги взимаше една жена, а не МАМА. Ще се опитам да разбера дали всичко е ОК при тях, но не знам как да го направя "по-безболезнено"

# 230
  • Мнения: 620
Ето това е един от най-трудните въпроси за мен. Нямам идея иначе как ще взема нещата от теб и ще ги занеса в Люлин, Криси. Ако някой може да помогне някак с транспорта, ще се радвам. Работя на Орлов мост, живея в Борово - ако можем да измислим някаква схема за транспорт.

Михалко, мерси мн. Да видим дали ще успеем да се организираме първо с Криси.

Аз мога да помогна с транспорт, имам кола. Работя на "Тодор Александров", живея в Бояна. Не разбрах откъде трябва да се вземат дрехите. Пишете ми на лични.   

# 231
  • София
  • Мнения: 568
Една от майките, на които помагаме в дома (центъра) за временно настаняване Люлин, има нужда от есенни и зимни дрешки за малкия й син Иван. Той сега е на 3 месеца.
Ивет имам цял чувал у дома, плюс обувки
как да го направим Peace
Здравейте,  Hug понеже познавам лично същата мама и тя ми беше споделила, че има нужда от зимни дрешки. Аз успях да събера доста и още утре ще й ги занеса. Няма нужда да мислите как да превозвате дрешките. Нека останат за някое друго нуждаещо се детенце. Единственото, което не успях да набавя е космонавт за разходките през зимата.

# 232
  • София
  • Мнения: 1 508
Единственото, което не успях да набавя е космонавт за разходките през зимата.

Имам един малък космонавт в добро състояние, но е с нормални ръкави и крачоли, не са закрити, и ще трябва да се носи с много топли чорапи. Обадете ми се, за да ви го дам  Simple Smile

# 233
  • София
  • Мнения: 568
Страхотно!  Hug Много ти благодаря. Няма проблем за крачетата и ръчичките сме намерили топли ръкавички и вълнени терлички.  Laughing Ще ти пиша на лични.

# 234
  • sofia
  • Мнения: 7 477
преди известно време наши партньори ни помолиха за помощ,свързана с дрешки,обувки и др.неща за няколко центъра за социална подкрепа.
Съветвам вси4ки,които искат да си дарят дрехите,които се предлагат тук да ги дарят на тези центрове.
става въпрос за подпомагане на семейства в изклю4ително тежко социално положение.Намират се в Калофер,Карлово и Сопот.
Пускам адресите и който може нека ги изпрати там.ДРешки и вси4ко необходимо за деца от 3-18 год. Peace



Adresyt na centyra e slednia:
gr.Sopot
ul."Ivan Vazov" 53
Centyr za obshtestvena podkrepa

Donka Mincheva- tel.03134 8618

Tsvetina Ilieva Zaharlieva
executive director
Youth and Civil Initiatives in the Rose Valley
Karlovo 4300
71 General Kartsov St.
Bulgaria
tel./fax: 00359 335 96136
e-mail: mgird@abv.bg

# 235
  • Мнения: 2
Имам детски ватирани якета от3мдо 1г. за дарение около 100бр.Моля интересуващите да ми пишат ! Simple Smile

# 236
  • Мнения: 4 195
juliama ЗДРАВЕЙ Hug
това с якенцата звучи чудесно Peace
моля те, дай ни повече инфо - къде са якетата, има ли вариант за транспорт и тн, защото 100 бр ще покрият поне 3-4 дома, за да можем да говорим с кординаторите ни по градове къде има най - голяма нужда Peace

# 237
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Имам малко дрешки за малко момченце.
Ивет чакам някой да вземе кутиите от Джамбо

# 238
  • Мнения: 440
Здравейте!Може ли да ми дадете адрес,на който мога да изпратя дрехи,които вече са ни малки.Нямам време да прочета цялата тема,затова ще ви бъда много благодарна ако ми напишете адрес .

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Здравейте!Може ли да ми дадете адрес,на който мога да изпратя дрехи,които вече са ни малки.Нямам време да прочета цялата тема,затова ще ви бъда много благодарна ако ми напишете адрес .

Само няколко поста по-нагоре lavender е дала адреси.

Общи условия

Активация на акаунт