Съкровищата в една дамска чанта /само за жени !!!/

  • 6 688
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
Последно време почти нищо, щото е с неудобни дървени дръжки лятната и гледам да не я товаря. Та:
ключове
телефон
портмоне
носни кърпички
мокри кърпички
ластички за коса
парфюм
химикал
Май това само.

# 16
  • Мнения: 1 313
Моята любима лятна чанта не събира много повече от ключове (за офиса, за дома, за колата), портмоне и телефон - успявам да сложа гланц и пудра, евентуално пакетче с 2-3 кърпички Grinning

# 17
  • Мнения: 27 524
Имма си нова /първа ми е/ кожена дамска чанта, която е доста голяма, но много неща не нося - едно червило, дезедорант, парфюмче, носни кърпички - сухи и мокри, ключовете ми, телефона, тефтерче и химикалка, портмоне, банковите ми карти и документите ми. Обаче ако взимам навън и ситния с мен, там веднага се добавят мокри кърпички за дупе, памперси, биберон, шише с вода , зрънчо, нещо сладко, количка, плюшени мишки....  Crazy

# 18
  • Мнения: 2 229
Нося ключове, гребенче, гланц за устни и огледалце. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 493
Документи,визитник,чадър,кърпички,ключове,дъвки,гребен.......и това е.Преди да забременея носех и несесера с гримовете и цигари Rolling Eyes

# 20
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз ходя с малки чанти и нося само портмоне, червило, молив и огледалце!

# 21
  • Мнения: 5 622
Дамските ми чанти обикновено са доста малки. Има място само за най-необходимото- като портмоне и телефон + някои дребни дамски нещица.

# 22
  • Мнения: 438
Спирала,червило,гланц,молив за очи,молив за устни,огледалце,четка за коса,мокри кърпи-без това не излизам навън. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 107
Портмоне, ключове, химикалка, телефон и дъвки. Ако са имали късмет да ми се набият в очите носните кърпички вземам и тях:)
А имам една чанта-много си я харесвам-в нея и портмонето не влиза:)

# 24
  • Мнения: 3 830
Хм... newsm78 Да видим... задължително нося малко портмоне (несесер )за гримовете си, сухи и мокри кърпички; портмонето, в което са парите, л.к. и някои важни визитки; витамините си ги нося също в чантата. Задължително имам и пила и нокторезачка, телефоните, дъвки понякога.... Слънчеви очила... Wink

# 25
  • Мнения: 222
телефон,портмоне,ключове,дезедорант,кърпички

# 26
  • София
  • Мнения: 6 798
Само да добавя, че преди седмица излязох БЕЗ чанта, на среща с приятелка, беше потресена.  Shocked Ами сложих си в джобовете телефона, пари и ключовете и реших да съм фрии.  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 515
телефон,пари,ключове,огледалце,гланц,мокри кърпичи,дъвки,химикалка

# 28
  • София
  • Мнения: 1 483
Един несесер с гримове, ключове, документи, портфейл, парфюм, дъвки, телефон, кърпички, слънчеви очила

# 29
  • Мнения: 524
всеки път си купувам по-голяма чанта от предишната и тя пак не е достатъчна да събере всички т.нар. съкровища - телефон, тефтери, лични документи, портфейл, рол-он, поне две червила и спирала, сенки и пудра, ключове, сухи и мокри кърпички, имам даже и несесерче с игли и конци Laughing, очила и какво ли още не. освен че едвам я затварям, тежи и доста.  често ми се случва да ровя по 5 минути докато си открия ключовете например. последния път извадих цялото и съдържание пред входната врата, за да си отключа. както се казва - в една женска чанта има всичко друго, но не и ред Wink

Общи условия

Активация на акаунт