Как се справяте с децата си

  • 1 913
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 968
Аз просто не мога де си го позволя. той иска да пише , да говори по скайпа, така че съм се отказала от тази екстра в негово присъствия  Simple Smile

# 46
Пиша във форума, само когато съм на работа. Вкъщи не пускам компютъра. Предпочитам да обръщам внимание на семейството.
Как така? Когато си на работа ? Не мога да повярвам ! Ходиш на работа за да четеш форуми! Е, това е-е-е....

# 47
  • Мнения: 58
Влизам във форума само когато спи- иначе започва да удря РС-то. Напоследък обаче, силите ми недостигат и когато малкия легне- лягам и аз. Сега ми се иска детето ми да е по-самостоятелно, а когато порасне/жив и здрав/ със сигурност ще ми се иска да бъде по-мъничък. НЯМА ОПРАВИЯ newsm78

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пиша във форума, само когато съм на работа. Вкъщи не пускам компютъра. Предпочитам да обръщам внимание на семейството.
Как така? Когато си на работа ? Не мога да повярвам ! Ходиш на работа за да четеш форуми! Е, това е-е-е....
А когато няма работа, какво да правим? Да се правим, че работим ли?
Аз например и от работа влизам(по-често от дома), когато имам свободни часове и не ми се дреме по кафенетата.

# 49
  • София
  • Мнения: 351
При нас е кой превари,той завари!Затова пиша предимно нощем,но у мАжО почват да се въртят мисли за свалки в чата! Joy Joy JoyА като почне(м) училище Thinking newsm78

# 50
  • Мнения: 2 807
ЗДРАВЕЙТЕ,КАКВО ПРАВЯТ ДЕЦАТ ВИ ДОКАТО СТЕ ВЪВ ФОРУМА?

Спят  Peace

Общи условия

Активация на акаунт