Как се справяте с децата си

  • 1 908
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Как се справям ли? - По-бързият печели Mr. Green

# 16
  • Мнения: 8 999
Аз научих за форума, когато децата ми бяха на съответно на 5 и 6 г. Дотогава не ми е минавало през главата, че мога да се впусна в такова приключение без да бъда прекъсвана на всеки 5 секунди. Сега са вече големи и си се занимават сами, дори не забелязват вкъщи ли съм или ме няма.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Цитат
Как се справяте с децата си

Ох, мъка голяма... като беше по-малка - я слагах в кошарата, защото много ми досаждаше, докато аз имах важни дела у форума.

Сега - я пращам отатъка да гледа филми и да не ми пречи.









п.с. горното е шега... макар да звучи истинско за някои, сигурна съм  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 496
Момчетата предимно си стоят в детската,където строят строежи,карат коли,рисуват,борят се и т.н.Малката е в шезлонга,сега сме в период"как хубаво шумоли пакетчето със сухи кърпички",или я вземам в мен.Общо взето-както дойде... Laughing

# 19
  • Мнения: 5 250
Ако не е на ясла си играе  Peace  Незнам просто свикна да ме вижда пред комптъра и вече не се впечатлява  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато Калина е около мен рядко пиша във форума или пък я взимам да седне до мен и да гледа аватарите  Mr. Green
Когато пускам картички за рожден ден в "Календара на събитията" обаче, винаги я викам, защото държи да избира с мен картичката  Grinning

# 21
  • Мнения: X
Той (5 год.) играе на другия компютър по цял ден. На мама се е метнал. Mr. Green
Тя (7 год.) гледа телевизия по цял ден. На тати се е метнала. Mr. Green
Проблеми нямам никакви!

# 22
  • Мнения: 3 447
Оставам с впечатлението, че форумът се посещава само между 2 и 4, през останалото време жива душа няма  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
Оставам с впечатлението, че форумът се посещава само между 2 и 4, през останалото време жива душа няма  Mr. Green

Те форумските деца спят по няколко пъти и по няколко часа на ден Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Оставам с впечатлението, че форумът се посещава само между 2 и 4, през останалото време жива душа няма  Mr. Green

Те форумските деца спят по няколко пъти и по няколко часа на ден Mr. Green

Някои даже и по цял ден. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 164
Ако ми досажда, значи иска внимание и му го давам. Иначе ако спи, или си играе, си седя с почти чиста съвест във форума. Wink

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Влизам предимно докато малкия спи.
Обикновенно си играе на пода до мен, така че и буден не ми пречи. Ето сега седи завързан на столчето си, пие бебешки чай и глада филмче

# 27
  • Мнения: 967
Пиша във форума, само когато съм на работа. Вкъщи не пускам компютъра. Предпочитам да обръщам внимание на семейството.

# 28
  • Мнения: 27 524
Нямам засега с моето проблем, незвисимо какво правя. Занимава се само, играе си, разхожда се из къщата, а ако иска да е до мен - идва, сяда в скута ми и кротува  Heart Eyes

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А тези, които пишат с дете на ръце и понякога се получават съобщения на Кю от вида на: внтжзсдкятвняавбм Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт