Басейни-гъбички-предпазване?

  • 8 979
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Интересна темичка.И аз не съм пробвала, а и едва ли ще пробвам. Дано някой да е по - запознат. А от морето дали могат да се хванат? Thinking

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Интересна темичка.И аз не съм пробвала, а и едва ли ще пробвам. Дано някой да е по - запознат. А от морето дали могат да се хванат? Thinking
Повярвай ми хващат се и то успешно! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 896
Няма предпазване за съжаление. Плувала съм доста години в какви ли не басейни, не съм имала проблем...освен че постоянно си миришех на хлор  Laughing  Сигурно се изгражда някакъв имунитет, знам ли. Съветвам те да си избереш басейн, където ходят по-малко хора и да провериш какви са им процедурите и препаратите за пречистване на водата, дали следят задължително да се минава през душа преди влизане в басейна (не че ще избият гъбите, но все пак са по-чисти). В тази връзка - преди години през лятото плувахме на открития басейн Балона в Пловдив, и си спазваме процедурата с душа...ама кел файда...хлапета циганета се цопкаха вътре со се треви и боклуци от площите около басейна  Sick  

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
искам само да споделя,че хлора не предпазва от гъби.Напротив спомага тяхното размножаване.Практиката с хлориране в бг басейните е напълно погрешна.В хубавите басейни в чужбина водата се озонира,а не хлорира.И преди да влезне човек в басейна не минава през душ,а през дезифектант,който също така убива и гъбите по граката,които се хващат също от басейни Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 896
искам само да споделя,че хлора не предпазва от гъби.Напротив спомага тяхното размножаване.Практиката с хлориране в бг басейните е напълно погрешна.В хубавите басейни в чужбина водата се озонира,а не хлорира.И преди да влезне човек в басейна не минава през душ,а през дезифектант,който също така убива и гъбите по граката,които се хващат също от басейни Peace

Остава да разберем дали някъде в София има басейн, където се прави така.  Rolling Eyes

Аз да ви кажа при мен проблема е по-скоро от друго естество - въпреки че съм плувала в какви ли не басейни и кой-знае в какви гадости в тях, сега някакси ме е гнус като си представя, че ще се топна някъде, където незнайно още колко души си киснат или са си киснали телата. А пък ми се иска да поплувам в същото време. Трябва да си променя нагласите явно. 

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
абсурд да го правят някъде в Бг!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
.....тампонът всъщност предпазвал от бременност и някои дами го ползвали, ама после се оплаквали, че доста им убивало  Rolling Eyes

Хахаха, и такава щуротия не бях чувала Joy
Ако предпазват в такъв случай е, защото просто не позволяват да се  Laughingправи секс

# 22
  • Мнения: 2 199
Мога да ти кажа какво съм чувала, но не съм пробвала. Тампон и върху него презерватив. Казват че предпазвало.

 smile3560 добро чувство за хумор хареса ми  tooth

иначе не мисля , че тампона предпазва

# 23
  • Мнения: 3 622
От това няма спасение. Ако жената е предразположена към хващане на гъбички ни тампони, ни презервативи могат да я спасят. Това гинеколожката ми го е казала.Единствено спасение да няма болни или да не се къпеш  Mr. Green. За съжаление някои жени са обречени да си ги носят тези неща.

Абсолтно вярно  Peace И аз съм хващала гъбички и затова не ходя по басейни

Общи условия

Активация на акаунт