Поп-фолк творенията и живота им

  • 3 634
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
 Е трябва да има хора за всичко - не става всички да печем мусака и да чатим в бг-мамма Crazy - то няма да остане място във форума в такъв случай.

# 16
  • Мнения: 211
Бе ква е тая ся, бе ooooh!
Аман! Вече съвсеем им изгубих следата, а и не ме интересуват.
Да се оправят!

# 17
  • Мнения: 677
АнитУ май завижда. И поне да ползва "проверка правопис"...

# 18
  • Мнения: 2 407
Не виждам нищо лошо.

# 19
  • Мнения: 22 935
Не виждам защо не....Като може и иска, нека получава момичето.Като започнете с вашите стойности и идеали... Mr. Green..Освен това тя се прочу и като кума на Азис,заедно с Десислава..Още тогава казаха,че ще е бъдеща фолк-певица.Ако може да пее й желая успех.

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 17:15 от ДесиХ2

# 20
  • Мнения: 67
не виждам защо не....Като може и иска нека получава момичето.Като започнете с вашите стойности и идеали... Mr. Green./.Освен това тя се прочу и като кума на Азис,заедно с Десислава..Още тогава казаха,че ще е бъдеща фолк-певица.Ако може да пее и желая успех.
И това е вярно. Едва ли са много хората,които биха отказали това, което тя получава. Пък и всеки сам си преценява как ще се почувства щастлив и удовлетворен  Naughty А Аниту май наистина е вложила нещо лично в темата  Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 2 896
Добра машина за пари...чисто и просто. Продукт, който в момента се харчи. Браво казвам аз, въпреки че повече оценям по-изтънчените начина да забогатееш. Това е евтино, като бранша.

# 22
  • Мнения: 41
...основен принцип на шопа/шопкинята - "най-обичам да мразим" Laughing

...и да гледам у чуждата паница  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 196
А как се справя с пеенето девойката?
Бива ли я?

# 24
  • Мнения: 1 616
Добра машина за пари...чисто и просто. Продукт, който в момента се харчи. Браво казвам аз, въпреки че повече оценям по-изтънчените начина да забогатееш. Това е евтино, като бранша.

Мнението на Гуш най-много се доближава до моето. И честно казано не виждам нищо непочтено в това, че щерката се е възползвала добре от паричките на татко - и аз ако имах такъв тати едва ли щах да работя като учителка. Mr. Green
И не съм съгласна, че девойката е грозна - вярно, че малко евтинее визията й, но пък в тяло е съвършена! Искам и аз такива крака... и талия... и цици! Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
А как се справя с пеенето девойката?
Бива ли я?
Доколкото съм засичала нейни клипове по тв-средна работа.

# 26
  • Мнения: 5 539
И кво ме интересува изобщо тази Андреа? Нито съм я чувала, нито тя е чувала за мен. Тя не ходи, където аз ходя и аз не ходя, където тя.
Изобщо не ме вълнува нейното житие-битие, пък и не виждам с какво може да е интересна на широката публика. Някаква си барби... кое да й обсъждаме?

# 27
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Темата не е ли за Клюкарника?! Ако не - обяснете ми връзката с Красива мама.  Praynig

И аз не знам, щот красива не е таз. Mr. Green
Ма роклята й от бала е хубава, само да не й се виждаха гащите. Whistling
тя е без гащи,имаше преди снимки от бала и на които е без гащи точно с тази рокля,може от гащи да е спестило момичето.

# 28
  • Мнения: 10 758
Като се замсили човек... какво трябва да правят те... какви толкова много усилия полагат. Основните им задължения касаят външния им вид.

Ето например едно ново "откритие" - Андреа. 19годишно момиченце решава, че му е скучно и иска да става поп-фолк певачка. Таткото щраква с пръсти и щерката вече е звезда  Shocked И какво следва... абитуриентски бал като за принцеса -  http://www.andreasite.eu/photogallery_files/snimki_li4ni/bal8.html ..... салони за красота.. перчене.. забавления и т.н. След това си намира едно боксиорче с дебел портфейл за гадже и хоп - ще се жени на 20... Rolling Eyes Това означава да живееш добре, без да се трепеш...
И само заради това ли се регистрира newsm78
Ти какво, завиждаш ли?

# 29
  • Мнения: 56
Въпросната Андреа или по-точно Теодора Андреева, какво е истинското й име, преди да започне кариерата си на певица е била манекенка. Точно преди бала си е спечелила титлата Мис Туризъм 2005. Благодарение на това на бала си е била с толкова хубава рокля и кола.


А как се справя с пеенето девойката?
Бива ли я?

Абее... по-добре да си беше останала манекенка...

Общи условия

Активация на акаунт