Относно проходилките...

  • 1 440
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Според сезона-боса или по чорапи/рядко с пантофи/.

# 16
  • Мнения: 393
И ние проходихме боси и без проходилки Simple Smile.
И при дъщеря ми беше така.

# 17
  • София
  • Мнения: 300
Благодаря ви много за отговорите момичета  bouquet

# 18
  • Мнения: 5 183
Слагах дъщеря ми в проходилката боса/чорапи/ Peace

И аз така.
Тук така препоръ4ват.

# 19
  • Мнения: 3 500
Не съм слагала Моника в проходилка, никога не й е липсвала, на мен също. Проходи на 11 месеца. Против проходилките съм.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 610
Големия доста ползваше проходилка и проходи нормално,има много прави крака и въобще никакви проблеми.Слагах го в нея с буйки.Бебо почти не я е ползвал,защото пълзеше и доста успешно се придвижваше и без допълнителни устройства Wink Него го оставих бос и сега така си шляпа,вече проходи(не напълно стабилно,но все пак) и не забелязвам проблем при стъпването.

# 21
  • Мнения: 3 456
Както дойде- с обувки, по чорапи, боса

# 22
  • Мнения: 397
И двете си деца съм слагала на проходилка (боси, с чорапки, с обувчици, както дойде)! Определено съм "за"  проходилките - на децата им е забавно, а аз бях по свободна да свърша това, онова. Peace

# 23
  • Мнения: 8 769
С проходилка или без-по-добре да е босо (или по чорапки).

# 24
  • Мнения: 3 069
Слагах Вики в проходилката с буйки на  Колев&Колев но ми се е случвало и по терлички да го слагам.

# 25
  • Мнения: 1 289
И аз от скоро слагам малкия в проходилката и е по чорапки или бос,а за терасата му съм взела едни сандалки,колкото да не ходи по цимента.

# 26
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Слагах дъщеря ми в проходилката боса/чорапи/ Peace

и аз така!

# 27
  • Мнения: 2 677
Вкъщи, съоттветно и в проходилката, винаги е бос.

# 28
  • Мнения: 1 233
Слагах дъщеря ми в проходилката боса/чорапи/ Peace
Аз-също Peace

# 29
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
От чий зор ви е тази проходилка?
Най-добре без нея, и босо.
Детето се изправя на краката си, когато е готово, тогава има хубаво оформено стъпало и стабилни глезени.
Проходилката го изправя на крака много рано, а носенето на твърди обувки държи крака стегнат, но мускулите не се развиват, защото обувката им иззема функцията.

Майка ми е робувала на манията "твърди обувки" и все ми купуваше едни ужасни, според мен момчешки обувки, а аз все си кривях глезените. Оправиха ми се, когато започнах да нося обувки с токчета на 18-20 год.
И двете ми деца са оставени да проходят сами. Проходиха по-късно - на година и 4, и 5 мес - второто, но когато тръгнаха, нямаше падане по нос, ходене на пръсти с наклон напред и кривене на глезените. И двамата имат идеални стъпала с оформен свод.

Общи условия

Активация на акаунт