Ту е жега, ту вали, но не спират НОЕМВРИйските игри!

  • 11 266
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 152
Кити има нощи, които се буди, пие вода гушва се и заспива. А има и нощи, в които проплаква по 2-3 пъти. Но нали от 5 седмици не е при мен, това е информация от бабите. Но дали никнат зъби не знам.

# 241
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
От утре Мартина е ученичка. Ей сега се връщам от яслата, вземат я. Даже можело и да не я взимам първия ден на обяд, зависи как потръгнат нещата. Засега хич не ми е притеснено, да видим утре как ще се държим и двете Grinning
Бубу, при нас единия кътник беше много страшна гледка, но въпреки това Мартина не проявяваше някакви признаци на болка. Така беше подут, чак с кървава торбичка наоколо.

# 242
  • Мнения: 480
Честито бебче на Клара и от мен! Да й е живо и здраво!

Сердика аз тъкмо се похваля че Васи спи непробудно и тя започне да се буди. Васи определено вече спи много по-добри нощем. Не й растат зъби в момента, но когато е имала по-емоционален ден с много хора около нея това й се отразява на съня, както и смяната на обстановката.
Аз съм доволна за момента защото в сравнение с преди няколко месеца сега си е направо песен нощният сън. Вечер засипва след 10 часа а сутрин става към 9.

Бубу и аз предпомчитам да я взема при нас защото продължава да спи още около час и така и аз си доспивам.

Сиси аз нали постоянно се разделям с Васи защото е при баба й на вилата а ние ходим по няколко пъти на седмица, та винаги й казвам чао и се сбогуваме за да знае и да не ни търси. така наистина е по-добре въпреки че се разстройва понякога.

# 243
  • Мнения: 3 096
а петра пък не спи хич добре - имаме между 2 и 8 трамбования на нощ. сега махнахме биберона. така и така по-зле не може да бъде, поне тая работа да свършим. подстрекател и основен изпълнител на туй злодеяние е майка ми. аз не бих си го причинила сама Mr. Green. за нощния сън на камен хич няма и да споделям  Mr. Green. а също и за дневния  Mr. Green

# 244
  • Измир
  • Мнения: 661
СевИ спИ много добре без пробужданИя от както й пораснаха всИчкИте зъбИ, но от около 2 седмИцИ се будИ нощем И сИ бълнува. Може да е станала по емоцИонална.
А моят проблем сега е, че от няколко дена не дава да й къпя косата. Изпробвахме разлИчнИ технИкИ, даже татко й сИ ИзмИваше главата заедно с нея, но без успех. Вчера в парка едно момченце й напълнИ косата с пясък И вечерта къпането беше сравнИтелно поносИмо. ОбяснИх, че Има мноооого пясък И така не може да се спИ, ще я сърбИ, пък И ще Изцапа възглавнИчката с момИченцата И още подобнИ...  ПрИемам ИдеИ всякаквИ

# 245
  • Мнения: 1 541
Майче, добре дошла   bouquet Радвам се, че сте си изкарали хубаво там, пък за пътя ти си беше подготвена за лудница, но те винаги ще те изненадват колко по- зле може да бъде  Twisted Evil Това им е работата  Mr. Green

Сиси, незнам как ще издържиш разделена с детенце   Heart Eyes На мен ми стана мъчно като четях как ви е изпратила! Аз не мога да се отделя от нея изобщо.....иначе и на мен ми се иска малко истинска почивка, но..... Rolling Eyes

Микки, честито за "назначението" на малката  Mr. Green Ще чакаме разкази как върви.

Сердика, Нана все още не спи съвсем спокойно. По няколко пъти на вечер се уверява, че мама е там и се глезоткаме, ама на мен ми е сладичко  Blush  Laughing

Яна от няколко дни е започнала да говори почти без спирка! Много е готина как непрекъснато дърдори. Даже вчера ни в клин, ни в къкав обяснила на баба си и на дядо си "Мама епа Нана НЕ!, т.е. "мама не дава на Нана да яде хляб"  hahaha Много съм зла, чак детето се оплаква  Twisted Evil

Оф, нямам време да прочета всичко и сигурно нещо пропускам, но се надявам по- късно  Rolling Eyes
Само едно въпросче- с какво си храните децата на морето? Там няма частна кухня, а готвенето по 3 пъти на ден ми идва не много като почивка  Thinking Ама и не искам да яде какво да е.....уфф...това ми е голям проблем сега.

До по- късно, че днес ми е ЛУДНИЦА!  Crazy



# 246
  • Мнения: 9 913
главата мия насила, той пищи, но въпреки това стои подпрян на стената с две ръце  Mr. Green виж, при нас има съпротива срещу миенето на пишката.

мече, зависи какво разбираш под "какво да е". По кръчмите поръчвам за мен и за Деян добре изпечено месо на скара, пилешко шишче, крехка пържола, каренца или евентуално свински такива - на него му дай месо. Моля да няма подправки и уточнявам, че това ще се яде от детето. Досега не сме имали никакъв проблем. Останалото - кисело мляко, зеленчуци и плодове - се купува. Супи той не яде, така че нямам идея, но не бих препоръчала навън да се ядат супи в това време.

# 247
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
привет мамчета  Hug липсвахте ми и не съм ви забравила,отвреме на време влизах във форума но четях по други места .
първо искам да честитя на клара малката дъщеричка  bouquet  да им е жива и здрава  Grinning
Ема от няколко месеца също спи по цяла нощ,но дори и да се събуди успява да си се приспи самичка понякото й говоря или я галя,заспива вечер кам 10-10.30 часа и спи до 8-8.30 сутрин но със спането през деня поне като е с мама и тати е чудо имали сме и моменти в които не е спала изобщо през деня и си е лягала както обикновенно,като изобщо не е била нервна или мрънкаща че не е спала - при баба си спи по два до три часа а при мен когото реши да спи максимум два часа ... от близо месец не се кърмим,като всичко минава по-лесно от очакваното,особено през първата седмица почти не се сещаше, но после отвреме на врмеме се присете хване ми блузата и казва "нямааа"  нещо като при отказването от цигарите в началото е лесно но следващите дни човек все повече ги мисли  Mr. Green със спането през първата седмица приспивахме татито а сега за около 10 минути си говорим и разказваме как е минал деня и какво ще се први утре с децата и тя отнася плувката
за къпането Ема преди време изобщо не даваше да се къпе с душа,особенно главата и наставаше едно пищене неистово,откакто почна и Асен да я къпе свикна с душа но когото трябва да й мия косата още се дърпа но все пак е по-добре от преди - не понася да и влиза вода в очите дори и капка и това е проблема
сега отивам малко да ви прочета назад и довечера ще гледам да кача малко снимки
лек ден от мен  Grinning

# 248
  • Мнения: 1 608
О Деситка! Hug
Чудесна новина носи тази втора лентичка! Heart Eyes

# 249
# 250
  • Мнения: 9 913
ее, деситка, браво, честито! Лека бременност Simple Smile

# 251
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Деситка, честито! Лека бременност!
Е, явно Мартина си е доста пристрастено кърмаче, като чета за Емата. При нас ни чесън не помогна, ни бременност. Сега да видим как ще е на яслите.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет!
Деси, леко да и от мен!  bouquet
Ние с Роската днес ходихме да свършим малко служебна работа. На отиване ми излезе задното колело на количката, но го сложих, на връщане отново, но щифтът сме го изгубили и сега сме без колело. Зимната количка съм измила и опаковала, а сега се чудя дали да купувам друга лятна. Детето си върви общо взето, а и след 2 седмици отново сме на ясла. Та не знам как да постъпя newsm78
Роската обича да се къпе. Сам се съблича и слага джапанките  Mr. Green
Иначе спим в отделни стаи ( по - скоро той ни изнесе от спалнята и сега ние с Пламен сме в детската Crazy ) Става поне веднъж през нощта за "тау" ( вода ) и към 5 пристига при нас - качва се на леглото и заспива блажено Sunglasses
Майче, важно е , че пътуването е било успешно. Добре дошла  bouquet

# 253
  • Мнения: 911
Супер, Деси Hug
ей, много сте смели zначи. Така пък хич не ми се е приискало още Rolling Eyes Даже обхождам терена какво ще каже Дирк да си останем с едното дете, ама пък той не иска и да чуе.....

# 254
  • София
  • Мнения: 44 373
Деситка - честито лека  preggo и от мен....

Сердика и аз съм като теб....поне за сега никакво желание нямам за друго.... Rolling Eyes

за миненето на главата и при нас протича с много рев....

Общи условия

Активация на акаунт