Ту е жега, ту вали, но не спират НОЕМВРИйските игри!

  • 11 264
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 911
бубу, успокои ме, zащото бях сигурна, че съм единствената и че нещо не съм в ред Rolling Eyes

# 256
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Деситка, лека и щастлива бременност ти желая   bouquet
Сердика и аз съм като теб....поне за сега никакво желание нямам за друго.... Rolling Eyes
май и аз  Embarassed

# 257
  • Мнения: 1 541
Деситка, честито и лека бременност   bouquet Heart Eyes

Косата и при нас е трагедия! То не е рев, пищане, дърпане......кошмар ми е като видя, че е за къпане  #Cussing out И никакви обяснения не помагат!

Тити, ами аз и давам по- манджести неща на Яна, защото иначе ми се запича ужасно. Пържолки много обича, но не може да са и основна храна. А храната в нашите ресторанти наоколо е малко съмнителна. Няма ли детска кухня в Бургас (частна и хубава) ?

# 258
  • Мнения: 9 913
тц, мече. Стандартни държавни кухни. Но не съм ги ползвала.

# 259
  • Мнения: 1 541
Значи ще бъркам манджи и ще мириша на запръжка   chef Mr. Green

# 260
  • Мнения: 941
здравейте
ние сме си вече в къщи
благодаря на всички за поздравите и пожеланията, бебка е спокойна днес, дано и за напред е така, по късно ще допрочета какво съм изпуснала и ще кача няколко снимки, бебка се роди 3250, 50см, аз съм ок, тоя път нямам шевове, и бързо влезнах в ритъм, поздрави на всички

# 261
  • Мнения: 1 608
Чудесно, Клара! Да е много спокойна бебка пожелавам! Как се казва?

# 262
  • Мнения: 1 541
Клара, добре дошли вкъщи   bouquet  Все така кротичка мома да бъде и да слушка мама и кака  Heart Eyes Браво и на теб, че този път си се справила леко с раждането  Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 453
Деситка, честито!   bouquet

Мини спи с леки събуждания. Тогава сама се приспива със сок, вода. Когато си изпразни чашата почва да вика с особено сълзлив глас :"соооок!" и аз ставам и сервирам Cry. Имам чувството, че не се буди напълно по време на тези изпълнения. Аз обаче съм във фазата "бели нощи" - спя малко, будя се лесно, сънувам кошмари... Но с нощния памперс ще си имаме проблеми при това препиване. Дневният - успешно махнат. Детенце си казва за нуждите, дори уточнява каква е нуждата (примерно "има аки, има пръц!" Laughing)
Ядене -откакто детската кухня е във ваканция Мини е наддала 1 кг., сега е към/над 13! Тук заслуга има и леля ми, която за съжаление утре си тръгва, но пак ще се включи по-късно. Двете чудесно се сработиха, само дето Мини малко се поразглези - лелчето на всяко нейно желание светкавично откликва с "Веднага, Мини!", все едно хлапето е генерален директор!

Кипренето влезе във нова фаза. Днес преди да излезем Мини поиска "на едалото да види", т.е. да я водим на огледалото да си одобри външния вид!! Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 911
Ехееее, Клара, добре дошли Hug А Зейна ли е името на новата принцеса?
Хора, само Малик ли е под 11 кг newsm78 Ама той пък и не яде, какво се чудя и аz.
Тити, ти в Бургас ли си още?

# 265
  • Мнения: 9 913
съм, Сердика Simple Smile

Значи ще бъркам манджи и ще мириша на запръжка   chef Mr. Green

що за майка си ти, да даваш на детето запръжки  Mr. Green

# 266
  • София
  • Мнения: 44 353
Сердика - не е само той, Филип най-много да е малко над 10....

# 267
  • Мнения: 911
бубу, днес май ще те черпя, а Mr. Green сега и Диди ако каже, че Иван е под 11 кг, направо zаминаваме при нея да ядем еклери.

# 268
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
бубу, днес май ще те черпя, а Mr. Green сега и Диди ако каже, че Иван е под 11 кг, направо zаминаваме при нея да ядем еклери.
тцъ, 12.300 е щото много обича еклери  Wink

# 269
  • Мнения: 3 089
петра е 11 точно. вероятно сега и малко под.

днес взех поръчки 3, 4 и 5 от редута. доволна съм все така. номер 6 ме чака на митница, защото тежала над 2 кила. ще я доставят в сряда между 9 и 12. и такава услуга се е явила на бг пазара за моя най-голяма радост.


Общи условия

Активация на акаунт