Мамчета кажете с какво перете?

  • 4 333
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 469
съжелявам, просто дадох съвет защото на моите им се степа силикона Sad

# 16
  • Мнения: 617
Тео-бебе

# 17
  • Мнения: 397
С Персил пера - доволна съм! Peace Това Тео - никога не съм го ползвала.

# 18
  • Мнения: 8 769
С нормален прах за пране пера.

# 19
  • Мнения: 1 877
Пера с Тео -бебе,а дрешките не съм ги гладила

# 20
  • Мнения: 140
Благодаря за бързите отговори.Една приятелка пере с Тео-бебе , но на мен хич не ми харесва как мерише , може би защото съм фен на омекотителите по-принцип  Grinning(в смисъл че винаги ползвам за нашите дрехи не толкова че омекотяват и т. н. ами зариди мириса които придават на дрехите), но за бебче предполагам че няма да е добре да ползвам разните му там омекотители? newsm78Незнам всъщност да не му пречи точно по-силен аромат? newsm78

# 21
  • Мнения: 207
Пера с Тео-бебе и съм доволна и дрешките ги гладя

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ползвахме Сано ,сега вече всякакъв. Peace

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Благодаря за бързите отговори.Една приятелка пере с Тео-бебе , но на мен хич не ми харесва как мерише , може би защото съм фен на омекотителите по-принцип  Grinning(в смисъл че винаги ползвам за нашите дрехи не толкова че омекотяват и т. н. ами зариди мириса които придават на дрехите), но за бебче предполагам че няма да е добре да ползвам разните му там омекотители? newsm78Незнам всъщност да не му пречи точно по-силен аромат? newsm78

 Защо да не ползваш,аз ползвах на Сано бебешкия омекотител и Ленор сенситив.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
  Аз съм много доволна от Тео-бебе Peace

 И аз така Simple Smile

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Пера с течен Персил, омекотител - Ленор.
Гладя всичко от естетична гледна точка, не харесвам намачкани дрехи.

# 26
  • Мнения: 950
Аз пера с Тео бебе. Много съм доволна, досега всичко е изпирал.

# 27
  • Мнения: 1 371
Пера с Сано и после или с омекотител Чико,  или с розовия на Сано. Тео бебе хич не ми харесва как мирише. А колкото до дрешките - поне до една годинка мисля да ги гладя.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 907
В момента пера със Сано - купувам го от детските магазини, но може да се намери и в някои магазинчета за перилни и почистващи препарати. Използвала съм и Тео Бебе - и от него бях доволна, просто Саното ми мирише мнооооого хубаво  Laughing . Вече не гладя (освен ако не са много смачкани дрехите), гладех всичко някъде до 8 - 9 месеца.

# 29
  • Мнения: 990
От самото начало пера с Персил  Peace

Общи условия

Активация на акаунт