Мами нетърпеливо очакват АВГУСТчето си ревливо

  • 12 184
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
Днес, в 9:24 ч. в Токуда, vezni4kadobri4ka роди бебе Димитър - 3,790 кг, 54 см.
Честито на новото мамче!   bouquet

# 16
  • Мнения: 200
 ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ! МНОГО ДОБРИ НОВИНИ ДНЕС.
 
 Теди  незнам каква уговорка имаш с акушерката, но да ти кажа миналата година моя приятелка също си беше ангажирала акушерка за раждането. И тя като теб преноси с 2 - 3 дена. Обади се на акушерката и тя й каза да отиде в родилното, защото била нощна смяна, приеха я към 18.00 ч. и вечерта в 9 роди, а като отиде там нямаше нито разкритие нито някакви признаци за раждане. Акушерката и дала някакво хапче, 1 - 2 пъти я туширала, общо взето е предизвикала раждането, но естествено възможно най - безболезнено и така тя си роди и остана много доволна. И тя като теб така се чудеше дали да чака или да отиде и след това сподели, че това е било възможно най - доброя вариант. Така че, моят съвет е да отидеш в болницата щом те вика акушерката, а от там нататък тя си знае работата и ще прецени какво да прави, а и не хубаво да го преносваш прекалено много нали. Желая ти успех.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 567
Честит син Димитър на везничкадобричка! Да е жив и здрав!

# 18
  • София
  • Мнения: 5 726
Честито бебче на vezni4kadobri4ka  bouquet Голям бебок да им е жив и здрав!
Еххх......... днес колко много бебета  Party а до вечерта колко още много време има Simple Smile
vezni4kadobri4ka и Поли ще са си заедно значи!  bowuu

# 19
  • Мнения: 493
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ! МНОГО ДОБРИ НОВИНИ ДНЕС.
 
 Теди  незнам каква уговорка имаш с акушерката, но да ти кажа миналата година моя приятелка също си беше ангажирала акушерка за раждането. И тя като теб преноси с 2 - 3 дена. Обади се на акушерката и тя й каза да отиде в родилното, защото била нощна смяна, приеха я към 18.00 ч. и вечерта в 9 роди, а като отиде там нямаше нито разкритие нито някакви признаци за раждане. Акушерката и дала някакво хапче, 1 - 2 пъти я туширала, общо взето е предизвикала раждането, но естествено възможно най - безболезнено и така тя си роди и остана много доволна. И тя като теб така се чудеше дали да чака или да отиде и след това сподели, че това е било възможно най - доброя вариант. Така че, моят съвет е да отидеш в болницата щом те вика акушерката, а от там нататък тя си знае работата и ще прецени какво да прави, а и не хубаво да го преносваш прекалено много нали. Желая ти успех.
Благодаря за съвета Hug дано и с мен да се случи така.
Ако утре не съм тук то е ясно.
Ако ли не ще ви досаждам с моите проблеми Laughing

# 20
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
ЧЕСТИТ СИН НА ВЕЗНИЧКАДОБРИЧКА    bouquet

Уф, реших да полегна малко и тъкмо се унасях, и телефона ме събуди. Свекър ми да ни чуел какво правим - имаше го тоя неприятен навик Йоан като се роди, сега май историята се повтаря. Никакво съобразяване по кое време се обаждаш  Close
Малката пък какво беше това чудо - цяла сутрин бодърства. Има-няма за половин час да е дремнала newsm78 Добре поне, че не плаче и я оставям да лежи в леглото си.

# 21
  • Мнения: 24
  bouquet  bouquet  bouquetДа са живи и здрави всички бебенца, появили се тези дни. Виждам, че госпожиците се увеличават много. Браво, само така! На всички щастливи майчета- Жужка, Лони0902, Йованна, Полинезия, Борил, МиметоБл и ВезничкаДобричка Желая скорошно възстановяване и да отгледат наи-добрите и послушни дечица. Честито!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
Димяни писах ти в старата тема Embarassed
Май пак става объркване

# 23
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
НОВИНА:
Имам СМС от Гера:
"ГЕРА СЪМ, РОДИХ ПРЕДИ МАЛКО МОМИЧЕНЦЕ КАЛИНА - 3650 Г, 50 СМ. ВСИЧКО Е НАРЕД. ЦЕЛУВКИ И ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ.
ИВЧЕНЦЕ СЪЩО Е ТУК, ПРЕДИЗВИКВАТ Й РАЖДАНЕ, НО ОЩЕ НЕ Е РОДИЛА."

# 24
  • София
  • Мнения: 5 726
venieivi малко избързахме и се преместихме по раничко преди да изпишем тази Simple Smile
Аз сега ти отговорих там!  Party

# 25
  • Мнения: 493
Честито на Гера!
Сискам палци на Ивченце всичко да е наред.

# 26
  • Мнения: 1 554
честити бебоци на везничкадобричка и на гера да са ви живи и здрави маймун4етата много послушни и много оби4ани целувки

# 27
  • Варна
  • Мнения: 567
ЧЕСТИТ БЕБОК НА ГЕРА! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КАЛИНА!

# 28
  • София
  • Мнения: 5 726
Олеее........... Party
Честито бебче и на Герка   bouquet Да и е жива и здрава и да слушка много!  Flutter Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 222
Ах, днес като гледам няма да има само обикновен дъжд, но и дъжд от бебчета!!!!!

Честито на Везничка добричка-Да е здрав и послушен малкия Митко! !!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честито на Гера-много обичана и щастлива да е малката Калина!!!!! Grinning Grinning Grinning

Стискам палци за Ивченце-бързо и безпроблемно раждане!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт