наистина съм щастлива

  • 2 142
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 563
Ми и ние сме така - даже точно това му обяснявах преди да отворя тази тема - че с любов и чувство за хумор през много сме минали без да имаме и един голям скандал. Караме се веднъж на 1-2 месеца за нещо, най-много след час нещата са ОК и се прегръщаме и лигавим отново. Сега дори не помня за последно за какво сме се карали. Пу пу, вечно да е така дано.

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пък аз не обичам хора като твоята позната, на които целият свят им е крив. И им става по-леко и някак хубаво на душата, ако на всички около тях им е кофти.  Tired
П.П. Да, любима съм, с разнородни интереси, копринена рокля и... свиря на арфа (Ламята Неспаска ме научи).  bowuu

# 17
  • София
  • Мнения: 1 074
Всеки няляво и надясно разправя, че мъжете са еднакви, не разбират жената до себе си, изневеряват, че не трябва да им се има доверие и т.н.
Това са приказки на някакви отчаяни съпруги, които оправдават собствената си смотаност с това, че мъжете били идиоти. От един несполучлив опит вадят заключение за всички мъжки същества, а нямат смелост да напуснат търтея, с когото съжителстват. Затова и вечно ще се оплакват, пада им се.

Мхм  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 091
все си мисля, че ако не ГО Убичам, няма да живея с него...
мдам.
Мъж ми е умен, Убав и имотен.  Joy хармонична южноиталианска любовна връзка имаме! а сега и дребен звяр у нас рИве и ни сплотява около пералнята...

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
все си мисля, че ако не ГО Убичам, няма да живея с него...
мдам.
Мъж ми е умен, Убав и имотен.  Joy хармонична южноиталианска любовна връзка имаме! а сега и дребен звяр у нас рИве и ни сплотява около пералнята...


И пак намираш време да ме учиш на арфа. Mr. Green
П.П. Златна ламя си ти, чудо на природата.  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 286
Хубаво е, че има щастливи семейства. Дано всеки намери сродната си душа и бъде щастлив.

 Ако позволите, обаче, бих отправила една препоръка - въздържайте се да говорите открито за щастието си, защото понякога май съдбата се предизвиква. Дано това е просто едно от многото суеверия, но все пак  имайте го предвид.

# 21
  • Мнения: 4 380
Това, което ме кара да пусна такава тема е едно изказване на една моя позната. Пихме кафенце и се заприказвахме за мъже ( дойдохме си на темата  Grinning). Аз казах, че ние нямаме проблеми и тя скочи като попарена. Разясних, че нямаме сериозни проблеми, а естествено, че понякога се сдърпваме за някоя глупост, но после бързо се сдобряваме. Не ми повярва. И така няколко дена ми се случваха подобни случки. Всеки няляво и надясно разправя, че мъжете са еднакви, не разбират жената до себе си, изневеряват, че не трябва да им се има доверие и т.н. Не знам, аз съм щастлива с моя мъж, обича ме, цени ме,покзва го и на мен и пред хората. Връзката ни беше доста романтична, малко като в сапунен сериал, преминахме през доста трудности, но ето вече сме женени, имаме дете и не мога да повярвам, че всичко един ден може да се развали. Не мога да повярвам, например, че може да ме замени с друга след всичко. Той не ми и дава поводи за съмнение, защото всичко е просто супер. Споделете как мислите вие за любовта и брака.

Това е прекрасно, но не го изказвай на глас. Знаеш ли има един руски филм, казва се "Завистта на боговете". Става въпрос за един мит, според който боговете завиждали на такава любов и разрушавали.

# 22
  • Мнения: 3 367
..на брака гледам като на работа-иска мислене,поддържане,опресняване,поливане и пр..
..влюбеността е болест,минава..
..уважението м-у партньорите е това,което за мен крепи отношенията,стремя се да не го губя..

# 23
  • Мнения: 291
И ние така - обичаме се, щастливи сме, заедно сме вече сто - сто и няколко години  Whistling... Но човек не бива да се отпуска и да забравя, че никой от нищо не е застрахован и че на всеки се случват гадости

# 24
  • Мнения: 291
Цитат
..уважението м-у партньорите е това,което за мен крепи отношенията,стремя се да не го губя..

...и хубавият секс  Grinning

# 25
  • Мнения: 154
Хубаво е, че има щастливи семейства. Дано всеки намери сродната си душа и бъде щастлив.

 Ако позволите, обаче, бих отправила една препоръка - въздържайте се да говорите открито за щастието си, защото понякога май съдбата се предизвиква. Дано това е просто едно от многото суеверия, но все пак  имайте го предвид.

Ухх! Надявам се, че не това  е причината за ниския интерес към положителните емоции във форума (и в живота изобщо). Иначе аз също понякога изпитвам суеверния страх да се зарадвам на това, което имам и да изрека това на глас.

# 26
  • Мнения: 211
Това, което ме кара да пусна такава тема е едно изказване на една моя позната. Пихме кафенце и се заприказвахме за мъже ( дойдохме си на темата  Grinning). Аз казах, че ние нямаме проблеми и тя скочи като попарена. Разясних, че нямаме сериозни проблеми, а естествено, че понякога се сдърпваме за някоя глупост, но после бързо се сдобряваме. Не ми повярва. И така няколко дена ми се случваха подобни случки. Всеки няляво и надясно разправя, че мъжете са еднакви, не разбират жената до себе си, изневеряват, че не трябва да им се има доверие и т.н. Не знам, аз съм щастлива с моя мъж, обича ме, цени ме,покзва го и на мен и пред хората. Връзката ни беше доста романтична, малко като в сапунен сериал, преминахме през доста трудности, но ето вече сме женени, имаме дете и не мога да повярвам, че всичко един ден може да се развали. Не мога да повярвам, например, че може да ме замени с друга след всичко. Той не ми и дава поводи за съмнение, защото всичко е просто супер. Споделете как мислите вие за любовта и брака.

Охх, като те чета, все едно чета собствената си история (без децата обаче)
(пу-пу)
Мисля, че човек трудно случва на такъв късмет и единственото, което можем да направим, е да си го пазим Heart Eyes
А не в момент на глупост да ..таковаме.. на всичко.

Общи условия

Активация на акаунт