Ааа шокИладец похапвате ли си?

  • 8 519
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 726
Похапваме си,ама се стараем да е един път седмично smile3518

# 16
  • Мнения: 213
ШОКОЛАД хапвам по малко  Crazyно само ако се докопам до него  smile3508преди децата newsm62

# 17
  • Мнения: 3 036
Ей шоколадова сладурано къде беше до сега да хапваш шоколад newsm51

# 18
  • Мнения: 5 317
ам както дойде.

# 19
оххх ,днес пропуснах ама може ли да се устой на детска милка тихо тихичко да не ходяя до магазина

# 20
  • Мнения: 3 760
Опции 7,8,10 и 11  Peace
Никога не изяждам по-малко от цял шоколад, а обикновено като почна просто нямам спирка  Laughing Понякога ям всеки ден в продължение на 10-на дни, друг път цял месец не посягам...

# 21
  • Мнения: 669
О, много обичам шоколад и няма да се отказвам от него. Особено преди спектакъл е задължителен, дава сили, а лесно се изгаря.
Миранди, моят отговор  го няма- ям всякакъв шоколад и шоколадови бонбони, но мразя тестени сладки неща. А такава опция няма...

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
амииии......даааааааааааа...папам  Crazy

# 23
  • Мнения: 6 958
целия, целия е при мен
 Twisted Evil да си призная под  секрет  сега имам  една кутия със ливански  баклавички
ммммммммм

 Twisted Evil

О, много обичам шоколад и няма да се отказвам от него. Особено преди спектакъл е задължителен, дава сили, а лесно се изгаря.
Миранди, моят отговор  го няма- ям всякакъв шоколад и шоколадови бонбони, но мразя тестени сладки неща. А такава опция няма...

Когато пусках анкетата исках да питам конкретно за шоколада, но именно, че някой може да иска да има опции изобщо за слакишите като цяло, затова сложиш ''шоколад и сладкиши'', отговори си все едно отговарш само за шоколад  Peace

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ям винаги когато ми се прияде и какъвто ми се преяде. Напоследък това е два пъти седмично, обикновено чист шоколад- без ядки и без стафиди.

# 25
  • Мнения: 2 492
Мога да не се сетя за шоколад с години ! Whistling Е , ако някой много напира да ми предлага ще си взема , но ми е вкусно толкова колкото и останалите храни - не повече .
Но се сещам за всичко останало прекалено често и затова съм на диета .
Имам приятелка , която е слабичка , но остоянно мрънка , че иска да свали поне едно , две кила , но не може заради любовта й към шоколада .
Е , не мога да я разбера , както и хората , които твърдят , че не могат без дадена храна .
Все за определен период може да спреш .
А тя ми казва , че съм луда и ден без шоколад е кофти ден .  Grinning

# 26
  • Мнения: 853
Аз не съм много по сладките и шоколадови неща,много рядко ми се прияждат

# 27
  • Мнения: 2 149
Шоколадите и сладкишите отдавна съм ги спряла,а и не ме влекат особенно,но виж на сладолед трудно отказвам и то в тези жеги Wink

# 28
  • Мнения: 936
Кой се разпознава тук Laughing

# 29
  • Мнения: 3 036
Пиши ме мен.Аз се разпознах, макар че тоя дето го ям е по голям.

Общи условия

Активация на акаунт