Диета с ориз,пиле и ябълки

  • 26 601
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Браво на авторката за хубавата тема!  bouquetИ аз се записвам при вас..Струва ми се,че ще е доста безвкусно само варен ориз без сол ,ама няма как...Красотата изисква жертви!!!!Пожелавам успех на всички и на себе си също!!!

# 16
  • Мнения: 523
Добро утро от мен!
Аз станах рано и си направих 1час сутрешна разходка! newsm68
Сега си варя оризчето cook!И се чудя какво да му сложа ,за да не е толкова безвкусен,някъде четох че може да се сложи малко сол,но аз не искам!Нали това е мисълта на диетката!Дано има ефект! newsm17
maple leaf добре дошла! smile3525 Така си е красотата изисква жертви ,прва си!Дай малко инфо за себе си!Колко кг си към колко се стремиш?  bouquet
Аз започвам от 77 да видим до колко ще ги докарам! ooooh!
Успешен ден сладурки! txtloves Two Hearts Two Hearts

# 17
  • Мнения: 113
Добро утро! Flutter

Дано днес да е един успешен старт без прегрешения. Praynig

Междудругото отдавна не съм била така въодушевена и с такова желание да почвам диета.
Аз също в момента си правя ориза и малко по-късно го нападам.

А ще спортувате ли нещо?...естествено, ще е в плюс на отслабването.
Аз май ще си карам велото...нещо го бях зарязала.

Кiss_me, кога успя да се разходиш...много си ранобудна.  bouquet

maple leafwelcome...какво означава името?

Успех на всички!

# 18
  • Мнения: 1 454
Добро утро!
Страхотна тема !
Аз ще си ви чета...диетата няма да я спазвам...обаче наистина страхотна тема!

И ей, момичета чакам резултати...хихихи
Какво стана с динята..от 'летните дрешки',а ? Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 060
Добро утро от мен!
Аз станах рано и си направих 1час сутрешна разходка! newsm68
Сега си варя оризчето cook!И се чудя какво да му сложа ,за да не е толкова безвкусен,някъде четох че може да се сложи малко сол,но аз не искам!Нали това е мисълта на диетката!Дано има ефект! newsm17
maple leaf добре дошла! smile3525 Така си е красотата изисква жертви ,прва си!Дай малко инфо за себе си!Колко кг си към колко се стремиш?  bouquet
Аз започвам от 77 да видим до колко ще ги докарам! ooooh!
Успешен ден сладурки! txtloves Two Hearts Two Hearts


Само не се лъжи да слагаш калиева сол на варен ориз - започва да горчи ужасно  #Cussing out
Мисля че можеш да го разнообразяваш със зелени подправки - чубрица, копър и т.н.
Аз понякога го хапвам с подсладител и канела. Има един течен подсладител, подходящ и за термична обработка, продават го в Била. Така освен полезен оризът може и да е вкусен   chef  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 454
Мацки,
нали сме се разбрали за подсладителя, че никак не е полезен...
...да не казвам голяма дума, но той си е вреден!
Така, че 4 дни ориз със подсладител...не ми се струва много здравословно...иначе е ОК със зелените подправки...босилека е също много ароматен, ако обичате...
пробвайте!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 060
Мацки,
нали сме се разбрали за подсладителя, че никак не е полезен...
...да не казвам голяма дума, но той си е вреден!
Така, че 4 дни ориз със подсладител...не ми се струва много здравословно...иначе е ОК със зелените подправки...босилека е също много ароматен, ако обичате...
пробвайте!


Не всички подсладители са вредни. Вреден е само аспартама и то не доказано.

# 22
  • Мнения: 453
Сладури здравейте и от мен!
 Преди малко станах, затова още не съм и почнала да варя оризче. Тъкмо щях да си направя едно 3 в 1, и си викам : " Ей, Я, чакай малко! Не беше ли на диета? ". И сега ще си го остая като възнаграждение за след деветия ден. Вчера ми дойде МЦ-то и се чувствам като отрязано от кръста надолу. Ужассссс!!!

Ариана подсладителя наистина е много вреден. Даже в сравнение със обикновената захар е по-зле.  Ето, можете да прочетете:
Цитат
Цитат от Виви
"Мимивал, може ли да ти кажа нещо, но обещай ми да не се сърдиш -
замени подсладителя или със кафява захар или с мед. Даже по-добре е дори и с бяла захар. Ще се обоснова /макар че не съм вещо лице, но с думи прости/
Инсулинът, когато не е използван да разгради захарта се натрупва под формата на мастни клетки. И тъй като ти приемаш сладко /под формата на подсладител/, панкреаса отделя инсулин, който търси да разгради захарта. Съответно не намира такава, защото подсладителя не е захар и не съдържа захар, се трансформира в мазнини и се натрупва. Това е.
Просто така си вкарваш автогол един вид.
Както и тук може също да прочетете:
http://gotvarstvo.georgievi.net/a/podsladiteli
http://www.fema-bg.com/index.php?m=1003&lang=1
http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?t=2042
      А сега да попитам : Кой каза, че не са вредни?


Хайде на всички:  СТАААААРТ   

# 23
  • Мнения: 1 454
Ариана , не знаех, че има подсладители, които не съдържат аспартам...

Не знам кои тояно съдържат аспартам, но ако са на основата на захарина...то той се получава от съединения на бензола, а бензола от своя странна е едно от основните вещества които благоприятсват мутирането на  клетките в ракови...

Не споря, само казвам...аз непрекъснато дъвча орбит...там е бъкано от посладители, така че...не съм за пример...само казвам за останалите да са информирани!

# 24
  • Мнения: 453
Ариана , не знаех, че има подсладители, които не съдържат аспартам...

Не знам кои тояно съдържат аспартам, но ако са на основата на захарина...то той се получава от съединения на бензола, а бензола от своя странна е едно от основните вещества които благоприятсват мутирането на  клетките в ракови...

Не споря, само казвам...аз непрекъснато дъвча орбит...там е бъкано от посладители, така че...не съм за пример...само казвам за останалите да са информирани!
Peace
Дайси радвам се, че и тук ще си пишем . Ти няма ли да се пробваш с ориза newsm78?

# 25
  • Мнения: 2 897
Спленда и Стевиа не са вредни, но ги няма в БГ.

# 26
  • Мнения: 1 454
Хрис, аз съм на всякъде!  Flutter

Даже скоро може би ще почна да ствам досадна, но...така е...нещо не мис е работи и само стоя и си чета...не знам до кога ще е тази лятна работна летаргияи в която съм изпаднала...но...докогато!

Тази диета не е за мен...не мога да пазя диети които не са ми по вкуса и то...докато ходя нарбота...Ако бях свободна поне...щях да си мисля за това само и някак си...ама сега...какъв ти ориз и най-вече ме плаши пилешкото...нали съм ви споделяла как не си падам по месо...Simple Smile

Ама вие ще свалите....честно казано малко ударна ми прилича, ама ще има ефект според мен!
А най ми харесва за целулита!
И да давате отчети за него моля Simple Smile
Hug

# 27
  • Мнения: 453
Дайсичка това, че си навсякъде само може да ме радва, а пък затова, че досаждаш, лично на мен не ми. Даже наистина се радвам, защото когато се наклоня към прегрешенията все ще има някой да ме вкара в пътя Peace Mr. Green Heart Eyes.
утре ще си премеря мерките навсякъде, само няма да се тегля и ще давамотчети, за целулит също. Но нали съм в МЦ и спорт засега не правя Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 2 060
Момичета, хубаво е, че сте информирани за всички изследвания на пазара, но имайте предвид, че нито едно от тези съединения не е вредно, когато е приемано в нормални количества. Живяла съм в страна, в която на аспартама се гледа с особено внимание, но все пак не е забранен. Та там на бутилките кока-кола лайт пише, че не се препоръчва консумация повече от 2 л на ден на човек имено поради наличието на аспартам. Не знам дали имате идея колко аспартам има в 2 л. кола (при положение че захарта в нормалната кола е 8 лъжици на 200 мл.), но само можете да сметнете колко капчици ще са ви нужни за да подсладите тези 1-2 ч.чаши ориз, които ще изядете.

# 29
  • Мнения: 523
Eхее колко сте изписали! Hug
Аз таман хапнах първата порция оризче(разделила съм го на 3) обаче какво да ви кажа-лелеее щях да повърна,много гадно беше,какво ли не му слагах-червен пипер,чубрица-Но пак беше ужасен,викам си леле 4-дни как ще го ям това! ooooh! Sick #Crazy И се сетих че имам унисос 'Maggy'' за овкусяване на ориз!И си капнах няколко капки колкото поне да може да се яде!Знам че в соса има сол ,Но аз не мога без да го овкуся.Така че аз така ще си го правя,пък каквото стане. smile3511 Banghead
Ариана   ,Daisi4ka мерси за съветrje!  bouquet
hristinaN ,fashion_colour   успешен старт ви желая!Вие как ще си овкусявате оризчето? smile3525

Общи условия

Активация на акаунт