На 1 година и 2м. тежи само 9,200 кг.

  • 1 313
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 982
аз забравих да кажа че синът ми се роди 4150, не си е утроил теглото и едва ли скоро ще го направи-  както казах от поне 7 месеца не е наддавал

# 16
  • София
  • Мнения: 6 258
На 1 г. беше точно 9,200 кг, но точно тогава изкара стомашния вирус (бяхме в болница за няколко дни) и сигурно за 1 седмица беше свалил 1 кг. На 1г.2м. беше 10,200. Сега е 12-13 кг. и е така от месеци. Никога не съм го мислила за слабичък, даже като бебе вървеше едричък, защото се роди 4,050кг. Кърмих го до преди няколко месеца (наложи се да отбия заради бременността), преди 1 г. хапваше същите количества както си описала. Peace

# 17
  • Мнения: 1 178
Момичета, не съм много на място, но да си кажа и аз. Embarassed
Моят Дими се роди 3.600, само на кърма е, но на 4 месеца тежи 5.300 кг. Първият месец наддаде 450, втория 700, а сега за 8 седмици само 550 гр. На ръст и обиколки си нараства. Никак не ми се иска да дохранвам, а и не мисля, че нямам кърма и не му стига. Яде си колкото и когато иска, прави сам 7 часа пауза през нощта. През деня си е спокоен и щастлив.  Никак не си представям как ще стане 7 килограма за 2 месеца, за да удвои теглото на 6 м. #Crazy Да захранвам ли... ПОмогнете със съвет, как беше при вас? Hug

# 18
  • Мнения: 5 026
Моят син е на 1г6м, кърмих го до 1г3м и все е на долна граница на нормата  Mr. Green Сега е 10,030кг.Не се притеснявай,щом детето и Ок, за какво са му повече килограми  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 6 258
Момичета, не съм много на място, но да си кажа и аз. Embarassed
Моят Дими се роди 3.600, само на кърма е, но на 4 месеца тежи 5.300 кг. Първият месец наддаде 450, втория 700, а сега за 8 седмици само 550 гр. На ръст и обиколки си нараства. Никак не ми се иска да дохранвам, а и не мисля, че нямам кърма и не му стига. Яде си колкото и когато иска, прави сам 7 часа пауза през нощта. През деня си е спокоен и щастлив.  Никак не си представям как ще стане 7 килограма за 2 месеца, за да удвои теглото на 6 м. #Crazy Да захранвам ли... ПОмогнете със съвет, как беше при вас? Hug
Продължавай да кърмиш на поискване, бебо ще качва колкото иска. Wink Рано е още за съхранване, млекцето на мама е най-доброто сега и единственото. Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 737
И нашият палавник скоро чукна 10-те килца! Вече е на година и 10 месеца, а тежим 10 080 гр. Кърмен е до 1 година и 8 месеца, когато се отби съвсем сам. Щом детенцето ти е в добро здраве и настроение, въобще не се тревожи и не променяй режима му на хранене!

# 21
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
E ние на 1,2мес сме 9кг, но не се притеснявам  Thinking Тя не се спира как да качи, а и малко хапва   chef Нали ти е добре детенцето какво следиш норми и граници  newsm78

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
И ние сме горе-долу с такива мерки  Wink - на 1г. и 3 м - 9600 кг, 80 см. с тази разлика, че е родена много мъничка - 2 кг  Rolling Eyes Значи почти петорно тегло  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 619
Споко-мойто на 1г и 3м е 9300.Важное да са здрави.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт