февруарско бебче,ще може ли веднага да го изведа навън???

  • 1 760
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 438
Изчакай 20-тина дни и като го изведеш гледай да не духа,аз от това пазех дребния(априлско бебе).   Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 3 407
Да. Моята дъщеря е мартенско бебе и я изведох почти веднага.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Избързваш ... сега се отдай на почивка, недей да мислиш толкова от рано ..
А иначе малката е февруарско бебе - изведохме я след 15 ден при подходящо време на вън.

# 18
  • Мнения: 1 555
Можеш да го изведеш разбира се, не слушай баби и т.н., ти си майката и сама ще прецениш какво е нужно на детенцето ти ! Аз моят син съм го извеждала на - 10 градуса  като беше на 2-3 месецаи нищо не му е станало! Лека бременност   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 121
Можеш да го изведеш стига времето да е по-топло и да е добре облечен. Не слушай другите, все пак ти си майката, ти решаваш!

# 20
  • Мнения: 9 990
Мда.Малък Сечко.Да, ама зимите не са същите.Видя каква зима мина.Във виелица много ясно, че ти самата няма да си подадеш носа навън, камо ли да тикаш и количка.При едно нормално време, не виждам проблем да излизате, стига и ти да си във форма.Аз съм с февруарско бебе и излизах почти веднага.Успех ти желая!

# 21
  • Мнения: 493
Няма никакъв проблем да го изведеш,стига да не е страхотен студ. PeaceТук бебетата ги извеждат почти веднага без значение кога се раждат,все пак ти ще си прецениш  най-добре Peace









# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Според мен не бива да си правиш ескперименти с новородено бебе!  Naughty До преди дни то е било на най-топлото, уютно и защитено място и изведнъж - ти искаш да го шокираш от първия ден, и то през февруари... Кому е нужно това?  newsm78 Изчакай 10-тина дни и постепенно започни да го показваш - първо за 5-10 мин. на балкона, за да свикне с въздуха навън, после - за 30 мин. и така...

 Peace

marty24 както мислиш и да раждаш със секцио първите 20-30 дни надали да ти се излиза на вън.

На първия ден след изписването ( седми след секциото) бях навън, даже майката на една приятелка ми се скара, въпреки че аз излязох за малко.
При всеки различно протича възстановяването разбира се. Peace

# 23
  • Мнения: 363
Вярно е че е малко рано да мисля от сегално какво повече да се вглеждам в бременеенето.важното е че бебто се развива добре.ходя редовно на консултация и така.вече си мисля за времето когато ще си имам бебе.имам доста неща д анаучавам за да  бъда добра майка Simple Smile

# 24
Моя син също е февруарско бебе(27.02),но го изкарах на 20-тия ден на вън беше доста топличко и направихме поне 1 час разходка.Знам,че ти е голямо желанието да се поразходиш с бебчето и да те видят всички,ама айде потрай малко.Ще имаш много време за разходки,та чак ще ти омръзне. Laughing

# 25
  • Мнения: 363
Да .ще се озъптя малко .хормоните са ме подгонили.ама не мога да избягам Joyот време на време превъртам и искам вече бебето и на училище да го пращам(шегичка)

# 26
  • Мнения: 1 919
Да .ще се озъптя малко .хормоните са ме подгонили.ама не мога да избягам Joyот време на време превъртам и искам вече бебето и на училище да го пращам(шегичка)
спокоино има татковци вече сватби вдигат

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 907
АЗ едва ли точно веднага ще го изведа.все пак,когато бебето се появи ще е различно.За сега само си фантазирам Grinning

Оооооооооо, много ще е различно  Mr. Green .
Иначе по темата - синът ми е февруарско бебе - изведох го навън на 15 - тина дни, но преди това правехме "сухи тренировки" на балкона. Зависи от времето, разбира се!

# 28
  • Мнения: 14 133
Зависи какво ще е времето. Ако е не е много студено, няма проблеми.

# 29
  • Мнения: 291
Ако идващата зима е толкова зима, колкото последната, спокойно ще можеш да си разхождаш детенцето още в началото. Естествено, както са ти казали мамите по-горе, бебето първо се изкарва за по няколко минути на терасата, като постепенно му се увеличава времето и така на около 10тия му ден спокойно ще можете да прекарате около час навън. Боби е роден април и на 10тия му ден бяхме навън (разбира се, в подходяща количка и дрешки за сезона)

Общи условия

Активация на акаунт