Болки след секс

  • 12 016
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 928
Отиди на лекар, той ще ти каже най-добре, а дотогава се въздържайте  Peace

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Казали са ти момичетата - въздържай се от секс при положение, че имаш болки.

И се консултирай с лекаря си.

 Peace

# 17
  • Мнения: 3 069
Най-добре е да спреш секса до края мила.

# 18
  • Мнения: 1 121
Аз имах абсолютно същите болки само, че в по-напреднала бременност. Та временно преустановихме секса Mr. Green

# 19
  • Мнения: 842
Не би трябвало да имаш такива болки- консулирай се с лекар!

 Peace

# 20
  • Мнения: 102
Не искам да те плаша,но това със секса по време на бременноста си е сериозна работа.Аз също не съм правила секс нито веднъж през цялата бременност.С моя спонтанен аборт лекаря ми напълно ми го забрани.А за болките не мога да ти кажа,защото както виждаш нямам опит със секса през бременноста.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 787
Задължително тичай при гинеколога си.Аз правих секс последно в 7 г.с,после прокървих и след това-никакъв секс до края Tired

# 22
  • Мнения: 393
 Другите майки вече са те посъветвали-отивай на лекар.И аз почти бях забравила какво е секс през бременността,но заради спонтанен аборт трябваше много да се пазя.

# 23
  • Мнения: 4 496
Случи ми се същото.Отиди на лекар.На мен ми казаха да поспрем със секса. Wink

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не искам да те плаша,но това със секса по време на бременноста си е сериозна работа.Аз също не съм правила секс нито веднъж през цялата бременност.С моя спонтанен аборт лекаря ми напълно ми го забрани.А за болките не мога да ти кажа,защото както виждаш нямам опит със секса през бременноста.

Може ли по-грубият секс да предизвика аборт ???

# 25
  • Мнения: 102
Не искам да те плаша,но това със секса по време на бременноста си е сериозна работа.Аз също не съм правила секс нито веднъж през цялата бременност.С моя спонтанен аборт лекаря ми напълно ми го забрани.А за болките не мога да ти кажа,защото както виждаш нямам опит със секса през бременноста.

Може ли по-грубият секс да предизвика аборт ???
Ами,че разбира се,че може.Особено в първите месеци.Доколкото знам след секс се получават контракций на матката,а точно те са причина за спонтанните аборти.Щом лекарите го забраняват при риск от такъв значи може.Нали точно секс препоръчват на жени със задържане.То долу горе е едно и също.

Общи условия

Активация на акаунт