Болки след секс

  • 12 045
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 58
В 6 г.с. съм,по време на секс няма никакъв проблем,но веднага след това се появяват силни,остри болки ниско в корема.Трябвали да отида на лекар или да се въздържам от секс известно време?При вас имаше ли такъв момент?
Моля споделете. Sad

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Отиди на лекар и,ако той ти каже спираш и секса!Аз,в 6 г.с. бях в болницата за задържане и до края секс не съм правила!

# 2
  • Мнения: 990
Потърси лекар . През цялата бременност не съм имала полови контакти.

# 3
  • Мнения: 493
На мен ми се е случвало,но бях по-напреднала бременност,започнахме да се въздържаме.....Но по-добре се консултираи с лекаря си Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Потърси лекар . През цялата бременност не съм имала полови контакти.

Също  Peace
Не би трябвало да имаш болки, ако всичко е нормално. Потърси лекар и следвай съветите му, а дотогава се въздържайте. Страх лозе пази  Peace

# 5
  • Мнения: 3 456
Не би трябвало да имаш такива болки- консулирай се с лекар!

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Казали са ти момичетата - въздържай се от секс при положение, че имаш болки.

И се консултирай с лекаря си.

# 7
аз също имам болки в определени пози, както обичам да съм отгоре  Embarassed...и сега много ми е кофти че ме заболява като се поразвихря  и караме предимно на задна  Embarassed Mr. Green
тези болки долу ниско също съм ги изпитвала, но мисля че е нормално при цялата тази емоция, въртене и натиск все нещо да те заболи...не знам и аз ще говоря с АГ-то си, но според мен е нормално..
прочетох, че някои мами не са правили секс през цялата бременност  Shocked Shocked Shocked как издържате ?

# 8
  • Мнения: X
Въздържай се.
Аз избягвам секса, когато съм бременна, защото след оргазъм получавам силни контракции. Толкоз! Секс, след раждането бол!

# 9
  • Мнения: 1 155
 първите 3 месеца и аз имах силни болки ниско долу после ми се появи кафяво течение отидох на лекар и той ми каза да спри секса. Много се изплаших тогава и после не съм правила, а и честно да ви призная като ми порасна корема някак си ми беше съвестно и неудобно от морална гледна точка.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз също се въздържах от секс по време на цялата бременност, по мед. показания последните два месеца, но и преди това хич нямах желание и смелост...  Rolling Eyes

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Консултирай се лекаря си. Аз не съм имала подобни проблеми, поне за сега.

# 12
  • Мнения: 172
Моят съвет е да отидеш при лекаря си по най-бързия начин.При мен ситуацията беше подобна.Не си спомням точно,но може би около 20 дни пих хапчета против контракции,като ми се забрани категорично секса.След това всичко си беше наред и можехме спокойно да продължим да си водим полов живот.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И аз бих се въздържала от секс,но преди всичко трябва да се посъветваш и с лекар.

# 14
  • Мнения: 526
Не би трябвало да имаш такива болки- консулирай се с лекар!
Задължително Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 928
Отиди на лекар, той ще ти каже най-добре, а дотогава се въздържайте  Peace

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Казали са ти момичетата - въздържай се от секс при положение, че имаш болки.

И се консултирай с лекаря си.

 Peace

# 17
  • Мнения: 3 069
Най-добре е да спреш секса до края мила.

# 18
  • Мнения: 1 121
Аз имах абсолютно същите болки само, че в по-напреднала бременност. Та временно преустановихме секса Mr. Green

# 19
  • Мнения: 842
Не би трябвало да имаш такива болки- консулирай се с лекар!

 Peace

# 20
  • Мнения: 102
Не искам да те плаша,но това със секса по време на бременноста си е сериозна работа.Аз също не съм правила секс нито веднъж през цялата бременност.С моя спонтанен аборт лекаря ми напълно ми го забрани.А за болките не мога да ти кажа,защото както виждаш нямам опит със секса през бременноста.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 787
Задължително тичай при гинеколога си.Аз правих секс последно в 7 г.с,после прокървих и след това-никакъв секс до края Tired

# 22
  • Мнения: 393
 Другите майки вече са те посъветвали-отивай на лекар.И аз почти бях забравила какво е секс през бременността,но заради спонтанен аборт трябваше много да се пазя.

# 23
  • Мнения: 4 496
Случи ми се същото.Отиди на лекар.На мен ми казаха да поспрем със секса. Wink

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не искам да те плаша,но това със секса по време на бременноста си е сериозна работа.Аз също не съм правила секс нито веднъж през цялата бременност.С моя спонтанен аборт лекаря ми напълно ми го забрани.А за болките не мога да ти кажа,защото както виждаш нямам опит със секса през бременноста.

Може ли по-грубият секс да предизвика аборт ???

# 25
  • Мнения: 102
Не искам да те плаша,но това със секса по време на бременноста си е сериозна работа.Аз също не съм правила секс нито веднъж през цялата бременност.С моя спонтанен аборт лекаря ми напълно ми го забрани.А за болките не мога да ти кажа,защото както виждаш нямам опит със секса през бременноста.

Може ли по-грубият секс да предизвика аборт ???
Ами,че разбира се,че може.Особено в първите месеци.Доколкото знам след секс се получават контракций на матката,а точно те са причина за спонтанните аборти.Щом лекарите го забраняват при риск от такъв значи може.Нали точно секс препоръчват на жени със задържане.То долу горе е едно и също.

Общи условия

Активация на акаунт