Кога за първи път паднаха вашите бебоци?

  • 1 645
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Поради моя небрежност не е падал и дано не пада.
Но от както се опитва да върви сам, доста често тупва по дупе или коленца.

# 16
  • Мнения: 335
Не е падала като бебе,но два пъти я хванах във въздуха  Crazy Единият път беше се надвесила от кошетката и без малко да полети(ако не я бях хванала),а др.път се беше изхлузила от столчето за хранене и висеше от него.

# 17
  • Мнения: 27
на 6 месеца.От спалнята на килима.После хукнахме към педито,а тя ми каза,че много сме удържали.Тя самата е изтървала детето си още на 3 месеца от масата на земята

# 18
  • Мнения: 1 183
На 5 месеца, беше до мен на кревата и се претърколи и падна на земята, ужас  Sad
Все едно аз съм го писала.

# 19
  • Мнения: 1 986
  На 8 месеца падна Cry-за няма и 1 мин.,докато отида до мивката,тя се претърколила от леглото-добре,че е сравнително ниско и има килим на пода Confused

# 20
  • Мнения: 22 905
Като бебе не е падал,може би след годинката му се е лучило да падне сериозно,но на 7м.хвана една нощна лампа и си изгори пръстчето ужасно много.Аз го бях гушнала,но нещо се разсеях..беше ужасно,още има белег.Чувствах се адски виновна после.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
На 7 мес. падна от дивана докато татко му го преобличаше  Joy  Joy  Joy.При мен досега не е падал  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 3 500
На 4 месеца тупна от леглото. За да ми "докаже" че може да се обръща и от корем на гръб. Точно преди час казах на мъжа ми, че не е възможно и че такова обръщане почва към 6 месец, а той твърдеше, че я е видял как се обръща. Ей на, и аз видях.

# 23
  • Мнения: 888
Ами на 5 месеца и половина  Tired, много се разтревожих, ама тя бързо се успокои; добре че беше от нисичко и на меко Embarassed

# 24
  • Мнения: 102
Първото падане на сина ми беше на 11м.от креватчето му на паркета newsm45Направо щях да се побъркам от притеснение.За жалост обаче не беше последното,просто за него нямаше сигурно място.Все намираше начин да си навлече беля на главата.И сега е така-порасна но акъла му не дойде newsm62

# 25
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На 10-11м се беше изправила на кошарата,аз готвех нещо и тя се преобърна и падна на килима.Чух само едно силно "туп"и сърцето ми спря да бие,изобщо не можех и да предположа,че може да се надвеси и превърти за един миг.Плака много и сега като си помисля каква беля е можело да се случи ,не ми се мисли.Пази боже!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Беше на 11м.Отвързах коланите на количката и минах отзад да вадя нещо от багажника.Тя се надвеси напред и бум по глава.Доста време беше с цицина.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
На 2 месеца, се ОБЪРНА  Shocked, както си спеше на спалнята до мен и изтупа на ламината... Сърцето ми спря от страх. Слава Богу нищичко му нямаше...  Praynig

# 28
  • Мнения: 593
На 4 месеца(тъкмо му взехме кошница). Беше в нея, горе на леглото, та чак под масата.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Не помня. Rolling Eyes
Първоначално щях да кажа,че не е падал.Но се сетих че се е търкалял от дивана.
Нищо му е нямало-затова и не съм запомнила.

А дано не пада и занапред.

Общи условия

Активация на акаунт