Цена за SMS от сайта на Мтел към човек в чужбина?

  • 8 252
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
Много, много ви благодаря!
Значи мога да си му пиша на воля. Признателна съм ви   bouquet
Безплатни са,но има има лимит 15 SMS на ден

# 16
  • Мнения: 3 271
Безплатни са,но има има лимит 15 SMS на ден

Но няма лимит на броя на регистрациите   tiptoe People Angel

# 17
  • Мнения: 5 140
Безплатни са,но има има лимит 15 SMS на ден

Но няма лимит на броя на регистрациите   tiptoe People Angel

Е, няма. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 715
Безплатни са,но има има лимит 15 SMS на ден

Но няма лимит на броя на регистрациите   tiptoe People Angel
Само трябва да са с различно потребителско име и парола и от една регистрация изпращаш по 15 SMS на ден

# 19
  • София
  • Мнения: 3 797
Аз мога да изпращам по 130 СМС-а дневно с по 147 символа  Mr. Green ОТ много писане на СМС-и ме възнаградиха от сайта

# 20
  • Мнения: 1 715
Аз мога да изпращам по 130 СМС-а дневно с по 147 символа  Mr. Green ОТ много писане на СМС-и ме възнаградиха от сайта
Hands Clap Hands Clap

# 21
  • Мнения: 3 271
Аз мога да изпращам по 130 СМС-а дневно с по 147 символа  Mr. Green ОТ много писане на СМС-и ме възнаградиха от сайта

Eeee, ти си отличник просто  newsm20

# 22
  • София
  • Мнения: 3 797
И всичко това постигнах за един месец труд  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сега вече мога разкази да пиша с тези СМС-и

# 23
  • Мнения: 220
Да и аз не мисля че може да е безплатно върпеки ,че е мтелски номер,човека до когото пишеш докато е на роуминг ще плаща за тези смс-и  които получава ,както е и с обажданията.но по-добре да си питаш  тези от МТЕЛ

# 24
  • Мнения: 6 029
Да и аз не мисля че може да е безплатно върпеки ,че е мтелски номер,човека до когото пишеш докато е на роуминг ще плаща за тези смс-и  които получава ,както е и с обажданията.но по-добре да си питаш  тези от МТЕЛ


бе хора, няма общо... безплатни са.

# 25
  • Мнения: 211
Но няма лимит на броя на регистрациите   tiptoe People Angel
Е да, ама не трябваше ли, за да се регистрираш, да въведеш номера на телефона си (към М-тел...) newsm78

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Аз мога да изпращам по 130 СМС-а дневно с по 147 символа  Mr. Green ОТ много писане на СМС-и ме възнаградиха от сайта

Мръсница  Close

# 27
  • Мнения: 3 271
Но няма лимит на броя на регистрациите   tiptoe People Angel
Е да, ама не трябваше ли, за да се регистрираш, да въведеш номера на телефона си (към М-тел...) newsm78

не Wink

само, че иска различни email adresi

# 28
  • Мнения: 211
Аха. Е, това е доста добре Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт