затишие откъм симптоми?

  • 1 553
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 950
Не се притеснявай. При още в началото само гърдите ме наболяваха, но във 2-ия месец започнаха да ме болят яйчниците, а в 3-ия месец дойде повръщането. Това не продължи много, само 1-2 месеца. Като цяло карах лека бременност.

# 16
  • Мнения: 689
Честито!
Не се притеснявай, не е задължително да имаш някакви симптоми на бременност.
Аз в началото имах само напрегнати гърди и болки в кръста и корема като при цикъл. Първите симптоми, за това че в мен растеше живот бяха ритниците на бебчо.
Желая ти леко бременеене!
Радвай се на всеки един момент от бременността си, усещането е неповторимо.

# 17
  • Мнения: 526
Честито  bouquet
Както вече са ти написали момичетата,всяка бременност е много индивидуална и изобщо не е задължително да чувстваш изброените от теб симптоми.
Пожелавам ти лека бременност!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 230
Честити 2 чертички на cutesmallcat и koalkata!
Ами не е късно да се появят симптомите. Аз ги нямах, като изключа, че получавах сърцебиене, когато изкачвах стълби. Това си го имах до края на бременността. Гърдите ми бяха много напрегнати и болезнени. Дано и двете ви подмине повръщането и гаденето.
Сега като се замисля, май и аз се притеснявах, че не ми се гади. Бях чела в една книжка, че гаденето и прилошаването показвали, че бременността се развива добре. Но пък обратното не е вярно Wink
А пък аз бях чела, че ако няма гадене и повръщане, то бебето няма да има алергии. Т.е. ако повръщаш от банани, бебето щяло да има алергия към банани. Това вече е глупост.

# 19
  • Мнения: 4 451
Честито и от мен! Grinning
Нямаш повод за притеснение. Раничко ти е още, но има жени, които карат много лека бременност и тези симптоми липсват при тях. Успех! Hug

# 20
  • Мнения: 4 965
...А пък аз бях чела, че ако няма гадене и повръщане, то бебето няма да има алергии. ...

Надали има нещо общо - освен ако не говорим за унаслдени алергии.
Както казах, повръщах като разпрана - децата ми нямат алергии.

# 21
  • Мнения: 593
Честита бременност  bouquet.
Не се притеснявай за симптомите, радвай се, и аз нямах никъкви с първата, ама сега с тази ми е лошо по цял ден. А също и гърдите ме болят постоянно.
Леко бременеене Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравей аз в момента карам третата си прекрасна бременност и никога съм нямала симптоми,даже с тази в 16 седмица бях на Фетална Морфология и казах на лекарката че само знам че съм бременна иначе нищо не чувствам.
Така че спокойно и се надявай така да откараш до края

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Благодаря на всички за хубавите думи! Ще престана да го мисля и ще се радвам на "липсите" Simple Smile
Хубав ден на всички! Hug

# 24
Честита бременност  bouquet  bouquet  bouquet
Радвайте се момичета,че нямате лошите симптоми на бременността като гадене и повръщане и се наслаждавайте на това щастие Hug

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За пишкането, то по-често се появява, когато порасне порасте и започва да тежи, тогава притиска пикочния мехур и ти се ходи по-често да WC Wink

Общи условия

Активация на акаунт