С какво почерпихте след раждането

  • 4 708
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 593
Ами освен паричната почерпка на доктора, той самия ми каза че трябва да взема и нещо за акушерката и екипа(още бях на магарето). Обадих се на мъжа ми и той взел торта и кола, от нас толкова.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Традиционните неща които се носят на изписването.

# 32
# 33
  • Мнения: 3 069
Цветя и бонбони.

# 34
  • Мнения: 336
Раждах в токуда и знам, че там отказват почерпките, затова  само оставих една кутия бонбони на регистратурата на родилното преди да изляза.

# 35
  • Мнения: 9 905
от нас - цветя за докторката и бонбони за сестрите. От болницата - торта и шампанско за нас Simple Smile

# 36
  • Мнения: 207
При нас доколкото знам имаше за акушерките: уиски,безалкохолни,торта и мезе, а за лекаря който ме изражда му бяха взели уиски,мезе и безалкохолно + сувенир! А за лекарката която ми следи бременността не съм и носила нищо защото още не съм ходила при нея!!!

# 37
  • Мнения: 3 456
Печено пиле, салати, безалкохолни, уиски,...- какво ли не- един доста пищен обяд.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 252
До коклото помня на изписването мъжа ми беше донесъл бонбони,кола и кафе за акушерките,а за тази акушерка която ме изражда /имах уговорка с нея-позната ми е/ -за нея имаше отделно торбичка с уиски,бонбони,кола,парфюм и разбира се цветя.

# 39
  • Мнения: 2 891
Аз с нищо! Занесох бонбони на акушерката и лекаря, които следиха бременността ми.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Татито донесе уиски,кола,торта,кошница с цветя.
Пари не приемат,беше ги страх.

# 41
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Персонала се падна един и същ при раждането и изписването.И двата пъти намазаха бонбони,уиски,кола и нес кафе.За цветя вече не помня.
Но той нашия баща беше откачил,целия обект черпа че имал син  Joy

# 42
  • БГ
  • Мнения: 735
цветя и бонбони

# 43
  • Мнения: 1 233
Ох, много неща. Майка ми свекърва ми бяха пазарували - торта, пита, мезета, уиски, сладки, безалкохолни....А лекаря ми го почерпихме в плик Simple Smile

# 44
  • Канада
  • Мнения: 494
Ами....с една широка усмивка Wink Mr. GreenВъпреки,че бях мнооого доволна от всичко-не сме носили нищо!

Общи условия

Активация на акаунт