С какво почерпихте след раждането

  • 4 703
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Поръчах на мама да напълни една торба за акушерката ми, защото останах много доволна от работата й.
На изписването оставихме бонбони, сокове и май уиски на сестрите в отделението.

# 16
  • Мнения: 220
Мъж ми им занесе бонбони , кола и торта , на изписването

# 17
  • Мнения: 471
Не  сме черпили
Само на изписването традиционните неща

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
За акушерките, които се грижеха за мен и госпожицата ми, имаше торта и по една роза.
Друго не съм носила в болницата.

# 19
  • Мнения: 195
При първото раждане черпихме с традиционните неща- бонбони, сок, торта, уйски. На акушерката, в чийто ръце се роди бебчо подарих личен подарък- комплект парфюм беше- тя много се зарадва м/у другото, защото нямах уговорка тогава с никого.
Сега и аз се чудя с какво точно ще ги почерпим  newsm78 че наистина диабет ще хванат от бонбони и торти милите Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 7 045
Платих си раждането на частната лекарка, в болницата не съм черпила, като ме изписаха пак отидох при нея с цветя и бонбони.

# 21
  • Мнения: 2 159
толкова пари дадох, че само това липсваше и да ги черпя Confused, е цветя и подарих на изписването

# 22
  • Мнения: 17 407
Първият път нашите донесоха торби с кафета, коли, бонбони. Втория- само кутийка шоколадчета за акушерките, които изписват бебето. То на всички им е писнало вече от почерпки сигурно, така че и нищо става Mr. Green

# 23
  • Мнения: 54
При изписването мъжо ми и бабите донесоха една торта ,кола и разни други сладкории,а на лекарката хубав букет,личен подарак и една чанта сладки, бонбони, уиски,защото останах мн.доволна от нея.

# 24
  • Мнения: 962
Почерпих с кутия бонбони .

# 25
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
За персонала купихме вино, бонбони, ядки, безалкохолно, но в нормални количества де.  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
С ... нищо! Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 2 967
За акушерките:  bouquet

1. торта
2. сокове
3. сладкиши
4. цветя
5. кола

За професора баница /домашна/, защото е диабетик, баница Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 4 589
Не  сме черпили
Само на изписването традиционните неща

 Peace

# 29
  • Мнения: 46 526
Не знам дали трябва. Майка ми беше питала акуперките какво искат и те си казаха. Само печеното пиле помня  Crazy другите неща не знам какви бяха.

Общи условия

Активация на акаунт