Обезкосмяване, мъже, къде?

  • 11 815
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
Ясно е, че недолюбваш много слабия (според оная тема) пол Mr. Green
Да си гледаш работата. Laughing
Темата ти я пуснах като предупреждение,от добро чувство и жал към мъжете. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 103
Ааааа, ти ли си садистката, твойта кожа Mr. Green
Глей са, аз я търпя достатъчно отдавна тая шибана кола, за да съм и претръпнал вече. И епилатора го познавам евкспериментално как е що е.. И кво? Да ми се тупате в гърдите, ние кво търпим ЗАРАДИ МЪЖЕТЕ, пък те.. пфу, такива теми изобщо не дочитам Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 736
Ооо, моля...Пълно е с шортаки ooooh!. Повечето са си жулнали и задниците веднъж-или със самобръсначка или с кола и като усетят как боде и сърби после си ги оставят боща Mr. Green
Аз съм експериментаторка, а не садистка драги  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
хаха,ужас Sick Mr. Green

# 19
  • Мнения: 103
Ясно е, че недолюбваш много слабия (според оная тема) пол Mr. Green
Да си гледаш работата. Laughing
Темата ти я пуснах като предупреждение,от добро чувство и жал към мъжете. Crossing Arms



Добре де, аз си махам задължително всеки път като ходя да се постригвам (разбирай през 3 макс 4 седм) подмишници, врат и ако се налага, ако му е време, т.е гръб.. Това е заради моя собствен комфорт, а не щото робум на некви недомислия. С бръсненето верно имам голям проблем и хич не го долюбвам.. като почне да ми боцка докато спя се изнервам и на сутринта се избръсвам, няма де да ида.. Обаче съм доста космат, и тука некви (от изтрите вече) женоря покрай мен наскоро ми "дигнаха кръвното" с това, че гърдите, пък че и краката и ръцете.. пък че едва ли не това е КРИТЕРИЙ за това къв съм, що съм.. едната като ми видя една снимка вика я първо се епилирай пък после ми говори.. Това вече е безумие. За това питам.. Са ше кача "проблемната" снимка..

# 20
  • Мнения: 185
Добре че не си скубем и задниците,това ни е спестено на жените  #Crazy

# 21
  • Мнения: 4 392
Оо, появиха се хейтърките. Mr. Green
Ами...зависи.. от космите. Laughing

# 22
  • Мнения: 2 196
Ако ще го правиш,прави го заради собственото си усещане и комфорт.
Казал му бил някой...к'во ти пука? ooooh!

# 23
  • Мнения: 46 526
Не харесвам обезкосмени мъже.

# 24
  • Мнения: 871
И аз не харесвам обезкосмени мъже Crossing Arms Само на гърба да нямат окосмение, де!

# 25
  • Мнения: 2 495
Предпочитам да е натурален, с изключение на подмишниците Peace

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, после защо са се навъдили толкова гейове.
То ги безкосмите, то ги лакирате, фризирате, изрусявате...  Sick
Айде стига, къде е страстният балканджия като губер, а?  Joy Joy Joy
Затри се тази хубава раса.  Cry

# 27
  • Мнения: 103
Оо, появиха се хейтърките. Mr. Green
Ами...зависи.. от космите. Laughing

Мани ги хейтърките..
Ми много са. Ето, тва е снимката от която тръгна спора деба:



Отивам да хапна, оставям ви за малко. Другото, после.. Умната с епилаторите, експериментаторки такива Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 333
Имаш си доста,пич.Не е лошо да ги махаш и за теб ще е по-добре

# 29
  • Мнения: 5 622
Не знам кой е това по-горе на снимката във ваната, но който и да е, има нужда от обезкосмяване. Поне според моите вкусове.

Аз лично държа мъжа да няма изобщо косми(освен на главата), но ако трябва да се направи някакъв компромисен вариант, ръцете и краката нека да са космати (  Crazy), но гърдите, мишниците и интимните части- щателно обезкосмени  Mr. Green

Не мога да си представя, че бих целувала мъжки космати  гърди  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт