Обезкосмяване, мъже, къде?

  • 11 834
  • 162
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 103
Каси,това ''  Shocked '' как да се чете? Mr. Green
Ми пуля се, как " как " Shocked След офертите за задни гости, за погледнете ми пийнъса това защо ли ме втрещява Rolling Eyes И да допълня, не го разпознавам, поне не от кръста нагоре  Mr. Green

Сега е мой ред да се пуля?!?!?!

P.S. И очите ми са пъстри, понякога изглеждат сини, понякога сиви, понякога се вижда и зеленото.. Тъй като ми казаха, че съм бил показен нема да ви ги покажа.. пък и тя Бубата кат ни мъ ще за чий? Пяната та пяната.. Айде бе, давайте другите с отговорчета по темата:

Ще отрежите ли един мъж само щот не е гол охлюв? В крайна сметка кат не моете да му целуете гърдите, то отива по дяволоуте целия сексо кеф (цитат, Буба) Joy

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 21:36 от Hamaelleon ™

# 47
  • София
  • Мнения: 333
Ще се чувстваш по-гот!Това ти решаваш!

# 48
  • Мнения: 2 196


.. добре, според теб как трябва да реагирам някоя овца ако ми каже, сори бате, не въриш шот имаш цели 2 косама по 3.45 сантима на гузо, а? Баси дивотията. Ми дразня се просто.. И питам, искам да знам, тва е Mr. Green


Ако ти отговоря на тоя въпрос,ще ме пратят да ям банани . Mr. Green
Както виждаш има жени,който харесват мъжете епилирани,има и такива ,който не виждат нищо мъжко в това.

# 49
  • Мнения: 103
Ще се чувстваш по-гот!Това ти решаваш!


Ам аз вече съм го правил, не, не се чувствах по-гот. Но беше хипер забавно, признавам си Joy

Кви банани, ни съм чат Rolling Eyes Бан-ани ли или банани каза, че те не разбрах? То никой не е застрахован, някой вече сме минали по тоя път Mr. Green

Да, после ще броя.

# 50
  • Мнения: 6 999
Никъде освен подмишниците.
Обезкосмените мъже са ми гадни Crazy

# 51
  • Мнения: 4 754

Ще отрежите ли един мъж само щот не е гол охлюв? В крайна сметка кат не моете да му целуете гърдите, то отива по дяволоуте целия сексо кеф
Аналогичен въпрос. Ако мацка ти изскочи с косми тук-там от по 3 санта ще я близнеш ли?

# 52
  • Мнения: 843
обичам мъжкото окосмяване. Поне наличното ми винаги мирише на  сапун.  На чисто.
    Дали искам? Да прокарвам ръце по гладко дупе... мм.. не.  Искам си чувството на мъж. ПОДЧЕРТАВАМ.  това си е само мое чувство.
     Но ако скъпия се епилира, поне ще знам , че не само помага със съвети...ТУК, ами и чете Simple Smile)
    Лошо няма.   Ще свиквам и с епилирано дупеSimple Smile) И ще  разказвам... какво е новото усещане. Laughing

# 53
  • Мнения: 103
Там където се очаква да става тва с близането няма(м) проблеми с космите, така че.. не фърфи аналогията. Прпускаш също, че мъжо е мъж, жената е жена.. за една жена да има косми на някои места може да е просто следствие от хормонален дисбаланс, докато при мъжа нещата са малко наобратно. Освен това, чуеш ли ко ти викам, никой за никъв секс не говори тука, видяхте една вана и почнахте да фантазирате (абе вие мъже нямате ли си бе тц тц Joy Mr. Green).. казвам ти, че ми се е случвало да ми откажат разговор.. чакай ти го напиаша така: РАЗГОВОР само шот съм космат (тая снимка беше в профила в сладура). Разговор, мойто момиче, не ебън.. предстаяш ли си. Аз съм в потрес от голо-охлювнаат-мания-на-некои-жени-деба bowuu Mr. Green

# 54
  • Мнения: 5 622
Стига и ти с тия очи...Кво искаш?! Да му се впериш в продължение на половин час да търсиш отенъци, та от притеснение да му потъне патето ли? Я виж кви хубави балончета са набълбукали Mr. Green

Мани ги балончетата. И патката му не ме интересува. Дай да го обезкосмим първо, пък тогава ще питаме и за нея ...

# 55
  • Мнения: 4 754
Само заради това са те отрязли, а не заради космите. Предполагам не ти стърчат от над първото копчена ризата, недай боже от деколтето на потника Laughing

# 56
  • Мнения: 103
Тц тц тц Rolling Eyes Mr. Green

# 57
  • Мнения: 103
О, я стига с това морализаторствуване Mr. Green деба Mr. Green

Напротив, стърчат, стърчат, и подскачат и викат, вижте ни, вижте ни Joy Тебе ще те пиша твърдо за епилацията.. цялостна.. Сега почвам да броя.

# 58
  • Мнения: 843
               











Стана петъчно тук по никое време..  няма лошо.   да погалиш космат мъжки задник...

 Найо, спри се!/ самонаказвам се с изключване за тази вечер.. /

# 59
  • София
  • Мнения: 3 452
Физономията.
Мишниците.
Интимно.

Общи условия

Активация на акаунт