Обезкосмяване, мъже, къде?

  • 11 873
  • 162
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 792
Ти пък и гърди ли целуваш?! Професионалистка Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 4 966
Е тва е пича,който повдигна темата.Доколкото разбрах-той е на снимката.

И според мен можеш да пробваш да ги махнеш.
Тъкмо ще видиш как ще се харесаш повече. Wink

# 32
  • Мнения: 4 392
Е, ти пък чак нагледно.. Laughing Пак ще има изпопадали.. Joy
Снимката ми се струва обработена малко...
Имах предвид, че зависи колко са тъмни и каква им е дебелината..
Мен лично светли мъжки косми не ми пречат. Мъжът трябва да е мъж.

Предпочитам да е натурален, с изключение на подмишниците Peace
Това е и моето мнение.  
С една уговорка: Много тъмните мъже да му мислят. Twisted Evil Те обаче не ме касаят. не си падам по брюнети. [/size]


Божеее, не съм предполагала, че ще пиша подобни простотии ooooh!

# 33
  • Мнения: 5 622
Ти пък и гърди ли целуваш?! Професионалистка Mr. Green

Обожавам да целувам навсякъде..... И мен също  Wink

# 34
  • Мнения: 5 622

Да, светлите косми и на мен не ми пречат, пак казвам, стига да не са на едно от гореизброените от мен места. Но не всички мъже са светли. Тези дето са по-тъмни и космите им са по-дебели и черни...под ножа, оп...бръсначката/тримера/ т.н.т

# 35
  • Мнения: 5 622
Е тва е пича,който повдигна темата.Доколкото разбрах-той е на снимката.

И според мен можеш да пробваш да ги махнеш.
Тъкмо ще видиш как ще се харесаш повече. Wink

Аха, ясно що не съм го познала- не му се виждат очите, а те до колкото помня, бяха сини  Sunglasses

И според мен да ги махне и после да ни се покаже пак така щедро и в едър план(ама ако може да се виждат и очите  Whistling )

# 36
  • Мнения: 4 792
Няма да те питам за обезкосмяването по гърдите Mr. Green
Моля ви, кажете ми че тована снимката не е автора Shocked

# 37
  • София
  • Мнения: 4 966
Той е ,той е .  smile3521

# 38
  • Мнения: 2 196
Каси,това ''  Shocked '' как да се чете? Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 792
Каси,това ''  Shocked '' как да се чете? Mr. Green
Ми пуля се, как " как " Shocked След офертите за задни гости, за погледнете ми пийнъса това защо ли ме втрещява Rolling Eyes И да допълня, не го разпознавам, поне не от кръста нагоре  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 473
 Joy Joy Joy

Кас, точно на теб пък тая ( Shocked) реакция не ти тича  Wink
Ей на това му се казва поддържане на темата  Mr. Green
По последната - златната среда ми допада.

# 41
  • Мнения: 5 622
Каси,това ''  Shocked '' как да се чете? Mr. Green
Ми пуля се, как " как " Shocked След офертите за задни гости, за погледнете ми пийнъса това защо ли ме втрещява Rolling Eyes И да допълня, не го разпознавам, поне не от кръста нагоре  Mr. Green

Не знам. То нищо не се вижда даже. Даже очите му не се виждат  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 4 792
Стига и ти с тия очи...Кво искаш?! Да му се впериш в продължение на половин час да търсиш отенъци, та от притеснение да му потъне патето ли? Я виж кви хубави балончета са набълбукали Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 196
Каси,това ''  Shocked '' как да се чете? Mr. Green
Ми пуля се, как " как " Shocked След офертите за задни гости, за погледнете ми пийнъса това защо ли ме втрещява Rolling Eyes И да допълня, не го разпознавам, поне не от кръста нагоре  Mr. Green
Кас,ти си магнит за извратеняци. Joy
Младежа,моля,раздухай малко тая пяна,да каже Каси дали те разпознава от кръста надолу. Whistling

# 44
  • Мнения: 103
Ако ще го правиш,прави го заради собственото си усещане и комфорт.
Казал му бил някой...к'во ти пука? ooooh!

Аз което го правя го правя заради мен си естествено. А това дето някой ми бил казал.. добре, според теб как трябва да реагирам някоя овца ако ми каже, сори бате, не въриш шот имаш цели 2 косама по 3.45 сантима на гузо, а? Баси дивотията. Ми дразня се просто.. И питам, искам да знам, тва е Mr. Green

Казах къде махам, естествено, че ще продължавам. Само веднъж махнах и тези по гърдите и по шкембо: ули ули е ТАКЪВ СМЯХ скоро не ме е застигал.. Няма намерение да се самоубивам от смях повторно. Но ми е интересно, ма вярно ли косматко като мен не се класира само щот е.. косматко. Тва е връхта вече, ако е така. Ма пука та ми дреме. Жените кат не ме искат, мъжете ме.. и ми се лепят.. зема и аз да им са лепя, мухахаха..

Обясни ми какво значи: и за теб ще е по-добре?

Бубо, осъзнай са мари, къде налиташ, я са сапри..  Joy Mr. Green Ок, приемам ти забележката.

Не, не е обработвана снимката, нормално тъмни са си, само е ресайзвана и може би обичайните Auto Color, Contrast и Level..

Общи условия

Активация на акаунт