МНОГОДЕТНИ МАМИ 22

  • 13 435
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Добро утро и от мен!!Кафенце?
Честит рожден ден на Дидка!!С пожелания за здраве,щастие и усмивки!!
Каишка,Наистина условията не изглеждат добри,и аз не бих приела.Сигурна съм,че скоро ще излезе и по-добро предложение!!
Пожелавам на всички приятен ден!!!
Искате ли нещо за душата?

Онзи ден,след дъжда,излязох на терасата за цигарка.Въздухът ухаеше на чистота и свежест.Точно както миришеше гората сутрин,когато съм ходила по лагери и ни събуждаха в 7.Стана ми малко тъжно за това отминало време,а мисълта,че вече не съм същата,каквато бях тогава,ми заседна като буца на гърлото.Много се промених за тези 15 години,откакто завърших.Вече нямам време за дребните неща,които дават вкуса на живота-Да се полюбувам на гледката,да послушам шума на вълните,да помириша розите...Обещавам си,че ще се опитам да оценявам всяко красиво нещо,което видя или ми се случи.За да не си кажа след още 15 години,че пак съм пропуснала толкова красиви неща....

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 10:31 от красим

# 16
  • Мнения: 3 479
Здравейте,
нямахме нет няколко дни заради дъждовете, а пък вчера бяхме на дъъъъълъг рожден ден Laughing
Ще се включа по-късно днес с новини и поздравления.
Благодаря за кафето, без него не мога да започна деня Hug

# 17
  • Мнения: 1 818
Красим,хубаво кафе и хубави думи...благодаря!

И от мен малко красоти...от Родината...Етъра  и децата...   
  bouquet

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 13:38 от gaby_s

# 18
  • Мнения: 133
Влизам да пием кафе, а то... няма кафе. И точно в този момент Красим ни черпи по едно - мерси !

Първо: Честит Рожден ден на Дидка! Да е жива и здрава и тя и цялото й семейство. Много радости и сладости в живота си да изживее! newsm59 newsm67

Kрасим, това заведение с детските занимавки е "Рефлекс" , на делничния или неделничния  newsm78 пазар, не си спомням точно как му викаха, срещу полиграфията. Ако решиш да пиеш кафе там, може да свирнеш, да се видим. Макар че на мен лично ми е по-удобно някъде в района на Лятно Тракия. Ти къде живееш?

Маминка и ние още се кърмим и честно казано не съм си дала някакъв срок - докато мога, докато искам, общо взето работата е "ще видим, каквото сабя покаже". Засега не мисля да го отбивам, като направим годинка пак ще си задам този въпрос, но какъв ще е отговорът ...newsm78

Каишка и на мен не ми допадат много тези условия, но ти си знаеш. Дали не можеш да започнеш временно , докато намериш по-добро?

Качих малко снимки от кръщенето. Борко,   Ще режем коса на този дето няма,   Наредени - поп, кръстник, Сашко, мама, Борко, Буби, тати,   Обикаляме около "казана". Хайде стига толкова да не досадя. Качеството не много добро, фотото ни не много хубаво. Сега чакам приятели да ни пратят по-хубави снимки.

Като казах пращане на снимки: Цоци, можеш ли да ми пратиш малко снимки от срещата във Варна. Ще ти пусна мейл на ЛС.

# 19
  • Мнения: 1 818
Хелла,чудесни снимчици...  bouquet Тук качеството няма никакво значение,важна е идеята Hug Hug Hug Да ти е живо и здраво християнчето!   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 740
Здравейте момичета!
Нямам нет, нямам време, но все пак не можах да се стърпя да не ви кажа, че ви обичам и мисля за вас често!
Честито на рожденичката Дидка, на пъргавите краченца на Елица, на новото християнче Борко и на всички празнуващи! Имам много да чета - ама наесен.
Заминаваме отново! Стискайте палци да се върнем живи и здрави!

# 21
  • Мнения: 11 607
Мами, сигурно си спомняне в подписа ми Милена????Та днес Милена е родила момче, малко е малкичко, но да се надяваме,че скоро ще натрупа килограмите - 2,300кг. и 47 см. Та по този повод да ви почерпя...


Цвете, чакаме те с нетърпение да се върнеш наесен, писания от Галче, честити хубави поводи при хелла, Вълшебна ей сега ще те оправя и теб.......

# 22
  • Мнения: 1 818
Hug Цоцоланче,да поздравиш Миленчето от всички нас! stork-boy  Да се възстанови бързо и да не се притеснява!Малкият да порасне здрав и само да радва мама и татко...и приятелите около себе си!     bouquet

# 23
  • Мнения: 2 807
Здравейте, мили мами! Hug

Тъкмо изчетох всичко, което сте изписали, и Мони се събуди...
Така че ще пиша, когато заспят - следобяд или довечера.

Мамо Цоцоланке, добре дошла!  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 144
Да се разпиша и аз в новата темичка! Най-напред добре дошла на Мама Цоцоланка!!! Хубаво сте си починали, а дали не сте направили и още някое бебче? Че те моите например, са все на почивки правени. Simple Smile))

Честитн рожден ден на Дидката и честито кръщене на Борко на Хела. Да са живи и здрави, много щастливи и усмихнати. Празниците са хубаво нещо, първо ги подготвяме с радостно очакване, после ги изживяваме с много веселба, а накрая разглеждаме снимките и си спомняме разни щуротии, които сме правили. Затова обичам семейства с много деца, постоянно се готви рожден или имен ден, завършване на учебна година, заминаване на почивка или кой знае какво още. Simple Smile)) Тоест, никога не ти остава време да скучаеш. Е, понякога има нужда и от това, но рядко се удава възможност, нали?

Какво съм се разфилософствала? Две думички за мен, че скоро не съм писала - Теодор също започна работа при татко си, в склада на фирмата им, онзи ден минах да го видя, колко голям е станал вече, за пръв път го видях някак отстрани, не като моето момче, а като друга, отделна и независима от мен личност. Радвам се, че се съгласи да поработи там, ходи два пъти в седмица по цял ден и много помага, баща му ще му даде и заплата и отсега съм решила да не му се бъркам изобщо за какво ще я похарчи. Според мен е много полезно децата да се учат на труд от малки, и аз, и мъжът ми работим откак се помним, работили сме и като ученици, и като студенти и всичко сме си извоювали сами. Затова и не искам децата ми да растат разглезени.
Косето е добре, онзи ден ме попита дали като се роди бебето, "пак ще бъда в сърчицата ви, мамо?" Много ми е сладък и явно ще стане романтичен мъж, щом такива въпроси му хрумват...
В събота заминаваме за Катарино. Ще пиша и оттам и ще пусна снимки. Казват, че било страхотно, досега не сме били. Целувки на всички мамчета и сори, че не пиша много редовно, повече съм във форума на бремелинките засега.

# 25
  • Мнения: 11 607
Стела Мария(моля към съфорумките с 2 имена - кажете как точно да се обръщаме)...Кабо Алма бе казала - Алма, към мен или Маме, или Цоци, към Пролетна фея отвътре ми идва Фея, но към теб, Стела Мария?Как?

Та...Вили откак се помни все помага на баща си. За него е да продава сладоледа...Срещу скромна комисионна, не голяма, според възрастта за да не разполага с пари! А само с мотивиращи дребни суми.

За Катарино....Вървите след Галчето...И те бяха там! Казват,че е било много хубаво! Незнам!Ако ще се отбивате в Благоевград да ти дам телефона си за всеки случай?

Да ви кажа в септемврийската отчетна тема има 4 мами,които чакат 3-то дете......Аз така шпионирам....

# 26
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета.
Тъй като времето за кафе отмина, а някой спомена нещо за сокчета, та реших да помисля и за непиещите кафе:



Честито на Милена. Да расте жив и здрав малкият мъж, да стане голям и силен като канара!



Честита "ходеща кукла" на Вълшебна. Да му мислите сега как ще я озаптявате.  Laughing



ЧРД, Дидке. Бъди здрава, бъди усмихната, радвай се на успехите на прекрасните си деца и нека топлината на огромното ти любящо сърце винаги сгрява всички наоколо ти!


# 27
  • Мнения: 133
Благодаря, момичета, за поздравите, но аз май направих грешка като пуснах снимка само на единия кръщелник. Всъщност Сашко също не беше кръстен и така направихме двойно къщене. Така си имам цели 2 нови християнчета. Поправям грешката Eто и Сашко над казана То май трудно се познава кой е ...

Цоци, много е хубава снимката на аватара ти.
Ама да питам аз - ти що си смени снимката, заради събитията от преди няколко дни ли Mr. Green

Сега се сещам, че и моите снимки в подписа вече не са съвсем актуални, особено на Борко - той се променя всеки ден. Трябва да ги сменя скоро.

Вълшебна, а как е Ели с новите крачета? Лекомислено-уверена ли е или предпазливо-страхлива?
Ех, какъв ли ще бъде и моя Борко скоро...?

# 28
  • Мнения: 1 818
Видяхте ли ТОВА?

# 29
  • Мнения: 11 607
Цоци, много е хубава снимката на аватара ти.
Ама да питам аз - ти що си смени снимката, заради събитията от преди няколко дни ли Mr. Green

 newsm78 newsm78 newsm78
Какво да кажа...Случката със стависки някакси ускори нещата...Дълго време - вие поне добре знаете - в целият ми подпис нямаше нещо свързано с децата ми. Ни аватара, ни подписа - на едното бяха фигуристите, на другото - Милена...И по едно време ми се прииска да си обновя всичко, но някак си не знаех по какъв начин, защото в интерес на истината много харесвам точно тази снимка на фигуристите, самата поза е наистина завладяваща за мен. Когато стана това с катастрофата обаче се замислих...Ако бе обикновена катастрофа - нямаше проблем, но много-много ми загорча, когато разбрах,че Стависки е бил с алкохол и се е качил да шофира, а + това малко преди проишествието катаджии са го спрели и предупредили,че кара неразумно! за мен един човек е звезда и герой, и какъвто искате даже - и на професионалното си поприще ,и в живота. Просто двете малко от малко трябва да вървят ръка за ръка. Няма идеален - това ми е ясно. Но всичко си има граници. Та така...запазила съм си аватара с фигуристите, един ден може и да го върна, но засега там са децата ми. А и плюс това ни идват рожденните дни така,че има достатъчно хубави поводи за да си бъда с децата във форума. А и Вивател махал всички свои реклами с фигуристите - така прочетох в интернет.

Феичке, мерси за сока...Имах огромна нужда от него.

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigза Ели и Криси!

А тук - АНГЕЛЧО на Милена и Самата Милена.

Общи условия

Активация на акаунт