МНОГОДЕТНИ МАМИ 22

  • 13 433
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 035
Здравейте!  Честит Рожден ден на Дидка!!! smile3525 Желая ти здраве и късмет.Другото само ще дойде!
Хубаво кафенце,Красим. Нещичко то мен за теб  bouquet (за смелостта) Joy
За Миленчето не се сещам
,но с удоволствие я поздрадявам.Бебе ще порасне.
  Цоци   love001
Вкусна почерпка.
  Снимчиците са страхотни Габи
Добре дошла на КТВ
Hug
Момичета аз днешния следобяд го прекарах между спешните ортопедични кабинети и джи пито.Нашето тати имали спортен полуден и си преразтеглил сухожилие.Това е сегашната диагноза ,но има съмнение за скъсан минискус.Така ни казаха макар че за мене разликата между двете би трябвала да е от земята до небето . Но не знам newsm78
То станалото ,станало но дано е по-малкото зло че той ми е най- големия помощник,много разчитам на него.Така или иначе вече има 7 дена отпуск,и трябва и за него да се грижа.Не знам как ще се разписвам тук.Лека и спокойна нощ.

# 31
  • Мнения: 1 818
mama3,неприятно това с мъжа ти.Глези си го тези дни,за да се оправи по-бързо.Радвам се,че снимките ти харесват.  bouquetТъкмо си мислех,че никой не ги забеляза Sad
Момичета и на мен ми дойде добре и кафенцето и сокчето... Няма да се откажем лесно от почерпките...ами по ми е хубаво с вас да си го пия кафето... Heart Eyes


Обичам ви много!

# 32
  • Мнения: 994
Много ми е приятно, че вече има толкова много многодетни майки и в България!
Наистина не очаквах че сте толкова много Simple Smile. Поздравления!
Аз от 10 години си седя вкъщи и гледам деца. Все още обаче не съм загубила надежда да тръгна пак на работа. За съжаление тук статута ми е такъв, че нямам право да работя легално. Но се надявам да се промени и да имам възможност да поработвам дори и за малко. Тук градините са безбожно скъпи и няма как - ще трябва да работя почасово.
Честно не знам как се справяте тези, които освен с толкова много деца може да се похвалите и с кариера?! Как се справяте?

Имам и един здравен въпрос. Никога не съм имала сериозни менструални болки, а сега след 3тото раждане нещо много ме боли. За втори път ми идва (аз още кърмя) и е с ужасни болки. Чудя се дали да се обаждам на лекаря ми, или да изчакам и следващия месец. Има ли някаква връзка с ражданията - все си мисля, че би трябвало да боли по-малко.  newsm78


# 33
  • Мнения: 3 804
здравейте всички,преди време писах при вас ,но за малко сега искам да ви помоля за съвет,големите ми дъщери се родиха една след друга и израстнаха заедно като близна4ки,м/у 2та и 3тата има 9 год. разлика.на Даяна и е ску4но сама и ми се прииска да пробваме и за 4етвърто,материално можем деа си го позволим,таткото оба4е доста се колебае,запо4нах да се колебая и аз вие как бихте постъпили в моята ситуация,ще съм благодарна за всякакви съвети   bouquet

# 34
  • Мнения: 11 607
 dtti здр! Напомни ми за едни мои познати. Те са с 4 деца точно по тези причини,които пишеш.....Там момчето е най-голямо, а сестра му с около година и половина по-малка. Умишлено е търсена тази разлика за да са си заедно и да се имат. После идва другото момче и малко след него и другото момиче. Разликата между двете двойки деца е голяма, може би дори и двуцифрова - незнам. Но те си имат 2 двойки деца напълно осъзнато с цел да се разбират и да не са сами и да растат с другарче. Успех и  Praynigза четвърто детенце!

Хубав ден, мами!

# 35
  • Мнения: 1 818
Добро утро,мамчета!Зaкуската от мен тази сутрин...с много любов Heart Eyes



Hug dtti, аз не бих се замисляла в този случай...бих си родила още едно...Успех!

 Hug КТВ,според мен трябва да отидеш на лекар веднага.

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 14:30 от gaby_s

# 36
  • Мнения: 1 144
Привет, мамчета. Цоци, аз съм Мими, избрах този ник, защото харесвам името Стела, а всички разновидности на Мария бяха заети. Но иначе си ми казвайте Мими или Мария, или както ви харесва всъщност. Simple Smile)) Дай си телефона, може да се разходим до Благоевград.

Мама3, оздравявайте бързо. Нашият татко почти всеки път се контузва като ходи да рита. ДОри носът си беше счупил и тази есен ще трябва да се оперира, представи си... Мъжете и на дърти години си остават деца и не се пазят, това е самата истина.

ДТТИ, стискам палци, правете си деца, няма по-хубаво от това. Моят мъж онзи ден ми обясни ей така между другото, че още сме млади и щом се роди третото бебче, по-нататък може пак да пробваме за момиче или дори да си осиновим, ако съм уморена да раждам... Направо ми увисна ченето, той винаги е бил против осиновяването, при положение, че можем да имаме свои деца. Каза още: Където три, там и четири.  Grinning В което има известна логика... Но ще видим, нека първо се роди моят Калоян и всичко да е наред. Иначе и аз мисля, че ако човек е добре финансово и е здрав физически, е прекрасно да инвестира времето и средствата си в дечица, какво по-смислено има на този свят? А и колкото и да си ангажиран с тях, ако имаш желание, винаги намираш малко временце за себе си, за да не се изгубиш все пак в лабиринта от грижи и ежедневни проблеми.

# 37
  • Мнения: 1 144
Вижте какво намерих в коша за пране тази сутрин Simple Smile))




# 38
  • Мнения: 1 818
 Joy Joy Joy Мими,много сладко нещо си намерила в коша Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 144
Нали, Габи? Направо ми изкара ангелите малкият, аз съм се зачела из форума, а той без да го усетя се вмъкнал в коша зад гърба ми, дори си събул пантофите и си мирува вътре. Станах за нещо и гледам кошът помръдва... Буквално подскочих и бързо надникнах вътре, а той умря от смях. Добре че успях да го снимам с тази физиономия, големи са дяволчета...

# 40
  • Мнения: 4 496
Здравейте и от мен!!Чак сега успях да се добера дотук,ама какво да се прави.... Wink
Габи,благодаря за закуската!Страхотно изглежда!Но...ще бъде изядена като обяд,че нали съм на диета,до обяд карам само на кафенце!!А гледката е божествена!Като видя нещо подобно винаги ме връхлитат мисли за многото красиви места по света,които искам да посетя някой ден!...Ама кога ли ще стане?!Аз до едната Гърция не мога да отида,а така искам да видя мама!... WearyТам е от 8 години,замина,когато се роди големия ми син.Връща се в годината за по 10-тина дни.Чакам с нетърпение да си дойде догодина пак...Много,много ми е мъчно за нея... smile3518
hellaще се видим,ама нека е другата седмица,че нашия тати е в отпуска и си търси цялото полагащо му се внимание  loveuuuЖивея на Чаталджа,но на Лятно Тракия също ми е удобно,няма проблем! Hug
dttiqако не ми бяха казали повече да не забременявам,щях да си родя и четвърто дете.Не се колебайте!Децата са смисъла на живота! family6
Цоци,честито бебче на Милена!!!!Да е живо и здраво и много да радва мама и тате!!!А относно Стависки и това,което се случи-много ме е страх сега той да не стане изкупителната жертва и на негов гръб да покажат колко "справедлива и безпристрастна"е българската съдебна система...И да отнесе заради всички...
Мими,случила си на мъж и Човек!!!Моите уважения!!! smile3525Много хубава снимка!!Прането да не тръгна към пералнята? Joy
Засега от мен толкова.Искате ли нещо за душата?


Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 14:45 от красим

# 41
  • София
  • Мнения: 353
Здравейте!

Габи, не мога да си представя деня без някоя от твоите изненади! Снимките от Етъра са чудесни. Аз съм ходила там като студентка, но с радост бих отишла отново. Само дето мразя пътя до там.

Да е живо и здраво момченцето на Милена. Желая им бързо възстановяване и бързо прибиране у дома!

Stella Maria хубаво е да се радваш на порастващите дечица. Аз си мисля, че ако беше само едно детето, може би това щеше да внесе малко горчивина, но като са повече децата не се замисляш за отминаващите години, а  се радваш на хубавите моменти. Косето ти е много сладък! Пожелавам ви хубава почивка в Катерино и да разказваш после!

 hella, честити ти християнчета! Да станат дабри хора и да успеят в живота!


Вълшебна, а как е Ели с новите крачета? Лекомислено-уверена ли е или предпазливо-страхлива?
Ех, какъв ли ще бъде и моя Борко скоро...?

От ден на ден става по-уверена. Вече се качва и слиза по леглата, дивана и масата в хола. Confused
Хайде вие сте на ред!

mama3, бързо възстановяване на вашия тати! Прати го на физиотерапия.

КТВ, най-добре се консултирай с лекар. Може и да е безобидно, но всичко се случва.

dtti, щом можете да ги гледате, какво се чудите! Малката ще ви е благодарна след време. Най-голямото богатство са децата, ти знаеш!

красим много хубави балсамчета за душата пускаш!

# 42
  • Мнения: 293
привет мами. Габи  чудна закусчица-ммммммммм   не ми трябват диети. нали го знаете вица :  питат радио Ереван: как една дебела жена да отслабне? отговор- ами да върти обръч.  "ами ако е толкова дебела,че не влиза в обръча? обаждат се от радио Анкара:що ще разваляте хубавата жена бре?   Joy Joy Joyтакаче мъжа ми каза- няма да отслабваш ,че ще трябва да сменям гардероба и...... smile3505 тъй,че давайте закуски и мекички  smile3508    Мими супер пране си имаш в коша - при такива случаи се чудя да се карам, че са ме стреснали или да ги резпрегръщам.dtti  и аз бих родила още едно , но и аз съм с проблема на Красим.честито бебче и на Милена- Цоци това да не е онази твоя приятелка за която бяхме говорили?  newsm03

# 43
  • Мнения: 80
Добър вечер мами да се радвам или да заплача но споделям с вас ще ставам баба голямата ни мома чака бебе а как ме виждате баба на 38 г. радост или тъга....
ЧЕСТИТ РОЖДЕНДЕН на Живка пожелавам и много любов,щастие и здраве!

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 19:48 от Velina_70

# 44
  • Мнения: 1 818
Velina,това е чудесна новина!В подписа ти виждам Елена-1992 .Тя ли е или имаш по-голяма кака  bouquet Честито,бабче!

... нали го знаете вица :  питат радио Ереван: как една дебела жена да отслабне? отговор- ами да върти обръч.  "ами ако е толкова дебела,че не влиза в обръча? обаждат се от радио Анкара:що ще разваляте хубавата жена бре?   Joy Joy Joy



Вълшебна ,и аз много го обичам този Етър.Като отида в Габрово още на другия ден съм там  Heart Eyes

Красим, липсва ми и на мен моята майчица и  мама свеки също Sad

Чакам Дани да се върне,а той го няма никакъв.Глася една специална романтична вечеря...на свещи ще е...Направих и торта Тирамису....и разни дребни вкуснотийки...А малкия ми син още спи .

Лека вечер и спокойни сънища! Hug

Общи условия

Активация на акаунт