МНОГОДЕТНИ МАМИ 22

  • 13 473
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 293
не мога и аз да не честитя на Мира бебчето много ,много радост  HugДидка не съм по рибата, но за риболов- винаги готов  smile3521лека нощ и до скоро   love001-ще ми липсвате

# 286
  • Мнения: 293
Шапчице- при нас ,при нас  newsm17 newsm10 - пък и Пловдив е някак си... все ти е на пътя....

# 287
  • Мнения: 11 607
Честито на рожденниците,които съм пропуснала - Венко и Муфи! Да са живи и здрави! И детенце, и мъж - да слушат мама,че иначе лошо им се пише! Много щастие и успехи!
Честит Рожден Ден и на днешният рожденник - Робин! Две годинки са сериозна възраст, много здраве, щастие на детенце, на мама Диляна - сили и много радост с голямото богатство около себе си!(
ех, дали все пак ще намери време и тук да пише.....,липсва ни...)[/color][/size]

 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
 Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada

# 288
  • Мнения: 2 807

Честито бебче, мамо Мира!   bouquet  bouquet  bouquet

Много здраве, усмивки и безброй незабравими моменти в Пълната ви къща!   Hug


ЧеСтИт 2-ри РоЖдЕн ДеН на Робин на wrightnewsm38  newsm38

Приказно детство и вълшебно бъдеще му желая!

    ura    nbirthday    newsm67    ura    nbirthday    newsm67     ura


Габи, благодаря за закуската и изгледа   bouquet
Ей такива няколко тераси на брега на морето ви пожелавам да си имате  Hug 

Прегърни Давид от мен и Дани   Heart Eyes  Heart Eyes


Червена шапчице, и аз се чувствам изключително благословена с моя мъж  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И с децата също  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Защо така пак съм пропуснала да те гледам...
Не че остава време за ТВ, ама...

Каишка, честита ти прическа!  newsm03
И приятно изкарване  Peace

# 289
  • Мнения: 3 674
Привет маминки  Hug Малеееее...еее ама вие сте многоооого напреднали.Нямате изчитане бре... ooooh!
Знам че не съм ви липсвала.... Joy...ама вие на мен да!  Sunglasses

Ееех,ние се върнахме след 1 месечна почивка.Ама хич не исках тази почивка да свършва.. Sad
Насъбрахме много слънце от България...тъй като тук си нямаме.Та се надявам да ни държи до догодина... Mr. Green
Честито на всички рожденици с пожелание за много крепко здраве,щастие и изобилен късмет в живота... Heart Eyes
Ахххх мамо Цоци....яд ме че не се видяхме с тебе, а бяхме само на 50 км от Благоевград.Ама пусти роднини...да са ми живи и здрави де... Heart Eyes  ама всеки те дърпа и иска да ни види.Разбирам ги хората,не са ни виждали цяла година....ама ако имах шапка невидимка  с удоволствие бих я ползвала от време на време...за да си почина малко от гости... Rolling Eyes
Та  програмата беше много натоварена,то не бяха балкани,то не бяха минерални извори...то не беше чудо Mr. Green И този наш край много богат на минерални извори бреееей... Blush
Някъде четох че в България имало около  1600 минерални извора... Shocked Shocked Shocked Възможно ли е това.... #Crazy... newsm78
 
До скоро маминки !    bouquet

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 02:18 от roza66

# 290
  • Мнения: 2 807
roza66 , първа те прегръщам  Hug

На мен ми липсваше  Wink  Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 914


Да ви пусна закуската и отивам да ви чета

Мама Цоцоланка много ти благодаря че си спомни за мен На всички мами много поздрави от Мароко

# 292
  • Мнения: 3 674
roza66 , първа те прегръщам  Hug

На мен ми липсваше  Wink  Heart Eyes


Благодаря  ти Maminka!  Hug

# 293
  • Мнения: 710
Момичета,само да ви питам,после ще чета,на Джо лекуваме афти,но ми се струва че нещо друго е това.Първо започна с едното зъбче че иска да се покаже,дигна температура,държа 3 дни,излезе една афта на езика,сега около всичките зъбчетаима бели налепи и отпред и отзад,венците са кръв червени,когато искам да почистя белите налепи с клечка за уши напоена в CORSODYL венеца се отлепва и мога да бръкна вътре.Нещо да знаете по въпроса,защото това чудо не минава,отказва да яде и да пие,цяла нощ се събужда и плаче и пипа устата.
Приятен ден   bouquet

# 294
  • Мнения: 11 607

Наталка, ето ТУК има явно доктор-стоматолог,който дава съвети на мами във форума...Питай него ако искаш на ЛС!

Прегръдки и целувки за Роза и svear! Мами Praynig Praynig Praynigднес да свършим с татито едно много важно и полезно дело(не са близнаците!).......

# 295
  • Мнения: 1 818
Добър ви ден,мамчета!

Роза,миличка...и на мен ми липсваше  Hug Hug Hug Добре дошла !

  bouquet Свеар,благодаря за закуската !   

Маминка,благодаря за пожеланието !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит празник на Робин!Много подаръци да получи малкия мъж!  Tada

# 296
Не мога да разбера защо пак заключиха готварската ни тема...какво и има пък този път...

 smile3516 smile3515 smile3516 smile3515 smile3511 smile3514

# 297
  • Мнения: 2 807
Наталия, да не  би да кара херп ангина детенце?
На нас не ни се е случвало, но майки споделяха, че вируса се характеризира с висока температура, афти в устата, червено гърло, секрети разни...  Sad

Педиатъра какво мисли по въпроса?

Дано всичко премине бързо  Praynig

Роза, снимките от Slide show са прекрасни   bouquet
Особено умиление у мен предизвикаха тези от сватбата ви и няколкото от Лас Вегас  Heart Eyes

Трябва и аз да поразгледам нашите, не съм го правила скоро,(ама и време за това не остава) -  да си припомня за младините  Wink
Иска ми се и с децата да се разходим до там, но няма да е скоро...
Определено има какво да се види   Heart Eyes

Вие в Mandalay Bay ли бяхте отседнали, или просто този хотел най те/ви впечатли наи-много?

Габи, със сигурност ще изпиеш няколко кафенца, докато ги разглеждаш  Wink  Hug

svear, балгодаря за закуската  Hug
Аз май не съм те "виждала" досега  newsm78

Многодетна мама, защо така?
Не може ли лично да говорите и да помолите модератор да не заключват темата? Thinking
не мога да си обясня какво им пречи?!?

Цоцоланке, дано всичко мине по план  Praynig

# 298
  • Мнения: 1 035
Честито на рожденика Робин!!!  ura
Момичета,ние днес продължаваме с масите,затова накратко ще се разпиша.Купона снощи беше  на ниво.Днес пък ще ми гостуват родителите на най- добрата ми приятелка ,която вече живее в Гърция и много се вълнувам от срещата.Дано децата да слушат че да мога да си да поговоря с хората
Снимцици има от Р.Д. но не знам кога ще ги пусна newsm78
Благодарим ви за всички поздрави и пожелания(Особено за този)
Цитат
и мъж - да слушат мама,че иначе лошо им се пише! Joy
Честито синче на Мира!!!Да са живи и здрави и двамата!!! stork-boy
  За мама Мира smile3525  Ще чакам да започнеш пак да пишеш и да се опознаем.Ако има нещо вярно в зодии, номерулогии  и разни подобни, знай че новороденото ти детенце ще бъде най- предания ти син.(ще има снимцица за доказателство)
Дидка,подаръка е страхотен .Браво на мъжа ти smile3501  Роза welcome
Днес сутринта имах малко време и поразгледах снимчиците ти.Някои от местата където са правени са направо късчета от рая.И аз искам да пътувам.... cry
Все забравям да питам Надето,Това селце къде е?Природата е страхотна...И тези къщички накацали тук-там.Аз мисля за Родопите? newsm78
Чайчето от Мароко изглежда страхотно.Благодаря omm
Чета че Джо има проблеми Аз за съжаление не мога да помогна ,но много моля който може...Не бива да допускаме нещо да се случи с най- страхотната усмивка...Хайде скоро да ти мине.
За останалите мами 55Лек и приятен следобяд

# 299
  • Мнения: 1 744
Мама3, изгледите наистина са от Родопите - едно село близо до гръцката граница, след Джебел. Природата наистина е невероятна, даже имам още снимки, но нямам време да ги кача. Винаги съм я харесвала и ме е омайвала. Даже имам едно специално преживяване там, но за него друг път.
Целувки на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт