МНОГОДЕТНИ МАМИ 22

  • 13 461
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 479
Маминке, ти май постави рекорд по дълъг пост Wink И за каква манджа споменаваш в 2 през нощта newsm78, по това време спи, че през деня спането е лукс Laughing (то понякога и през нощта е така Rolling Eyes). В по-прените постове беше питала за книгата Мъдрата обич. Да, аз ти я обещах и все още седи приготвена за теб на нощното ми шкафче Laughing
Дивната Пешеходка прави голям ремонт и затова я няма никаква.

ЧЕСТИТ РОЖЕННИК НА ГАБИ! Габи, да ти е жив и здрав мъжа и все така да се обичате, да сте живи и здрави и да се радвате на децата си  bouquet Жалко, че си нямам девойка иначе веднага бих се кандидатирала да стана тъща на твоите симпатяги Heart Eyes
Гледам Илиева ще се вихри с компоти. Момичета, вие правите ли такива неща и прочие всякаква друга зимнина? Ние, не. При нас баща ми прави и свекърите и им поръчвам да ми правят само домати в буркани за готвене и съвсем малко кисели краставички. Моите деца не ядат компоти и сладка, а и ние вече им отвикнахме. А като си спомня какво мъкнене на кашони беше в студентските години hahaha, ме връхлитат мили и весели чувства Laughing

# 61
  • Мнения: 4 496
Илиева,,Благодаря за кафето!!Аз чак сега ставам.Може да е от облачното време.А може и от нещо друго да е ... Mr. Green
Габи,снощи не ти честитих рожденика,но ето,правя го сега!Да е все така добър съпруг,добър баща и добър Човек!Много щастие и слънчеви дни!!
От мен толкова!!


# 62
  • София
  • Мнения: 353
Честит рожден ден Дани !

Пожелавам ти здраве и късмет! Да те чакат винаги с обич и да даваш два пъти повече на семеството си!  newsm59

Честит рожден ден и на Филип и Атанас! Да сте здрави и много да радвате родителите си!
 nbirthday
Ние компотите долу горе ги направихме. Дано да има домати свекървата, че да направи някой буркан. Тази година май има само за салата. Sad

# 63
  • Мнения: 2 433
ЕХООООО
Живи сме, в къщи сме Hug Mr. Green
Ама сте писали , писали, че чак сте се забравили....
Аз само с 2 реда се отчитам че ме чака едно
разтоварване на чанти, пране, простиране и готвене ooooh! довечера ако сколасам и снимки ще кача и по-подробни разкази.
Сега да ви кажа как се развиха нещата!
След поредната кошмарна нощ, отидохме при управителя и категорично му заявихме че си тръгваме. Да преразгледа фактурата ни. Нещата така не можеха да продължават. казах че сутринта напускаме. Дори се обадих и намерих квартира на съседната улица. Но каква беше изненадата ни когато същата нощ 2ма ръководители обикаляха под терасите и прибираха децата да спят. В 12,30 всичко беше тихо и божеееее.....за първи път можеше да се спи!!!!! Mr. Green
не можехме да повярваме.  #CrazyСутринта побързах да благодаря на Григор за жеста, а той каза че просто е предал думите ми на ръководителите че ще повикам полиция и ще им щракнат актове. Предал е също че ще изпратя снимки в търновският вестник на пиещи и пушещи малолетни....явно това е подействало защото от този ден нататък нямахме проблем. Сменихме и плажа - отидохме на Градина и всичко тръгна както трябва. Днес трябваше да си тръгнем, но ние тръгнахме снощи. Понеже без да искам чух че лагелниците си отиват и ще правят прощална вечер. И понеже Галин беше толкова стресиран от факта че цяла нощ ще сме на "дискотека" -  Joy каза тръгваме веднага!!!! hahahaи  така прибрахме се нощес и спахме до преди малко. Голям кеф е отново да си  вкъщи  bouquet
Сега отиваме да приберем кучето и продължавам с чиската.
До довечера мами! Heart EyesЛипсвахте ми много!!!!!!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравейте, милички!

Габи, честит рожден ден на съпруга ти! Нека ти е жив и здрав и все така да се обичате и разбирате!   bouquet

Днес Криси ми изкара акъла - не пожела да яде в 3 през нощта, както си му е навик, не яде и в 6, лежеше един отпуснат и тъкмо вече не знаех какво да правя и накъде отива работата, живна и хапна. Милото ми буболече, бузките му не са червени, а разранени и зачервени. Обрина се от нещо и тръгна да става на червени петна. И сега гледам него, гледам кутията с лекарствата му и се чудя какво да му плесна. Страх ме е... и се моля за него.

Стела Мария, и моят син почна работа това лято като сервитьор в една пицария. Докато бебчо беше добре минавахме покрай оградата на заведението да го погледаме и да му се порадваме какъв е голям и вече работи. Вчера си взел първата заплата и днес отиде да си я харчи.

Мамо Ц., честито момченце на Милена! Да е здраво и щастливо малко човече и много радост да носи на мама и татко!

Велина, честито! Има да ти честитят бебчето на дъщеря ти и да те броят за негова мама. Особено като ги разхождаш заедно с малкия си син.  Simple Smile Подкрепяй бъдещото майче, нищо, че ти се струва младо и глупаво, поне да усеща, че си зад нея и й помагаш с всичко възможно.

На всички отпускарки - хващайте тен, чернейте, аз пък ще съм единствената аристократично бяла сред вас!  Mr. Green

Прегръщам ви, милички!

# 65
  • Мнения: 133
Честит рожден ден на Дани! newsm59  bigdance2  ura

Габи, да ти е жив и здрав рожденика и да се дарявате взаимно с обич!

Аз само се записвам, да кажа, че след малко тръгвам за Каварна, така че 10-тина дни няма да ме има.

Но пък там поне ще се срещна със Златоперчицата!

Весели дни на всички и ... умната!  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 323
Eто ме, бе!
От 5 дневна почивка -стана 3 седмици, но дали беше почивка.... newsm78. Не ми се разказва надълго, бяхме 9-10 души в къщи и ... newsm75 hang 1dishes newsm55! Децата бяха 5 (+ от време на време и Сами, та ...6 ги пиша) smile3533 smile3514 smile3534 smile3511. Три дни нямаше и вода, поради някаква авария и тогава вече  #2gunfire #2gunfire #2gunfire! Както казах на мъж ми - тия деца само ядат и а.....т! Пък, като няма вода си е проблем! Но имахме на разположение огромен басейн от който черпехме вода за тези случаи, поне.
Върнахме се и започна Голямото приготвяне на багаж за планински преход. Нашия тати реши да запознае младежта със красивата ни Рила планина. Той като бяхме млади много ходеше, но в последните 8-9 години, все нещо му попречваше и така....Закупихме самари, специални обувки, ножове и тем подобни щуротии и най после вчера тръгнаха...Къщата естествено приличаше на бордей, та до преди малко оправях.
Горе долу това е! А ремонта ДОРИ НЕ Е ПОЧНАЛ ОЩЕ  smile3516 smile3515 smile3511 Във сряда идват майсторите и поне 20-на дни ще продължи ! Ужас! Ужас! Ужас! Егати и почивката! Мам...а му !!!
О, да не забравя - нашия "голям" син, не беше с нас на вилата! Оставихме го тука да вкуси свободата (е, разбира се - знаете, че баба му е в съседния апартамент)! Но тиквата, освен да играе на компютъра до посиняване, май друг забранен плод не е вкусил ( или поне не много)! Освен това, ми е оставил във фризера частичка от себе си, която обещах да пазя и да покажа на децата му! Мамите, които пишат по отдавна знаят, че тоя ми продължител на рода е извор на шантави идеи. Опознава света около себе си човекът, но по странен начин (то, аз точно нямам право да говоря, щото бях същото магаре,де). Спомняте си как ни остави без тоалетна, нали? Та - решил нашия сега, да си прави спагети... Е, това прекрасно, ама бил толкова гладен, че ги нагънал веднага след свалянето от котлона (за тези бързите иде реч)! Естествено изгорил си езика! И какво, какво да прави- отворил вратата на фризера и се заврял вътре с оплезен език. Както се досещате, споменатия му орган залепнал за камерата и след напразни опити да се освободи се разделил с част от кожата си....Два три дни не можеше да се храни нормално, а въпросното парченце седи там като символ на човешката глупост!
Стига толкова за сега!
Рожденниците, които съм пропуснала - Да са живи и здрави!
Добре дошли на новите мами!
Честити първи стъпчици на малката принцеска!
Честита  Mr. Green книжка на Гого! Да е разумен, добър шофьор!
Гледах снимките на Криско, дано се задвижат нещата по отпътуването му! Много е хубав и миличък!
Ако съм пропуснала нещо и някой - да ме прощавате, но четох, четох....

# 67
  • Мнения: 1 818
Благодаря ви ,момичета за пожеланията за моят Дани.Романтичната вечеря мина чудесно 1dating luvbed Заспахме в 4 сутринта...а Додо ни събуди в 8...Пихме кафе на плажа,поиграхме ,попекохме се и сега се тръшнаха да спят мъжете...
Много сте писали,но ще ви чета после.Обичам ви много!Бягам сега да свърша малко работа,че Тати и Додо като станат ще излизаме до парка с кучето...нали плажовете са забранени за животни...

Честит Рожден Ден на Атанас и Филип! Tada Много подаръци и весел празник!

Почерпете се за здравето на скъпия ми ДаниЕЛчо


# 68
  • Мнения: 1 035
Здравейте!!!Днес рождениците са повечко ,да запрятам ръкави...
  smile3525 Честит рожденик на Габи!!!Да е жив и здрав.Радвам се че купона е започнал от снощи и сте си прекарали страхотно smile3503 Честит Рожден ден и на адаша Атанас и Филип.Здраве и щур купон ви желая.  bigdance2
Пешеходке Hug Много смешна случка Joy JoyЗа майсторите  събери сили и търпение newsm10
Хела ,много поздрави на Каварна и Златоперка
Още сутринта имах възможност да пийна от кафенцето на Илиева.Сега и Благодаря omm Радвам се че Лили е писала Hug Приятна вечер на всички.Чао

# 69
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета трогнахте ме с милите си поздрави Днес по обяд се завърнахме от Варна,почернели,уморени и вместо почивка...две щайги домати чакат да влязат в буркани  ooooh!
Ето малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=111535&view=1&photo=49
На всички пропуснати рожденници-малки и големи   bouquet най-сърдечни пожелания за крепко здраве,щастливо детство,много обич и сбъднати мечти ...
Ели...специални прегръдки мила Heart Eyes
gaby_s леле каква почерпка....да ти е жив и здрав,много обич,радост  и сполука в живота ви
Не съм ви чела подробно  Stop...но ще Hug
Maminka   smile3501 супер си
Юли,аз като прочетох предното ти писание и веднага му се обадих на Григор...значи след първата ви кошмарна нощ...и обеща да направи каквото може,понеже било ужасно,неуправляеми били децата а възпитателите никакви не се появявали, и незнаел как да ви погледне в очите от неудобство,че така се е получило........май това ще му е последното вземане на лагерници Sick жалко за провалените ви очаквания за хубава почивка
 newsm59 Tada  ura Атанас и Филип  bdbaloni happy bd Two Hearts бъдете щастливи деца
стори ми се ,че има ново попълнение в отбора  Hug добре дошли  Flowers Bouquet

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 23:45 от Дидка

# 70
  • Мнения: 1 818
Добро утро,момичета!Прегръщам ви всички  Hug Hug Hug С Дани сме станали в 5 часа.Цяла нощ не спряха да гърмят,да е веселят  да пеят по улиците.Сега са най-големите празници на Елче...утре ще има около час фоерверки.От снощи са започнали тренировките.Иначе е красиво е !!! Нали и на нас ни е празнично.
Днес голямото ми момче Георги има Рожден Ден  Heart Eyes И затова ви черпя с малка закусчица.




Честит Рожден Ден на Александър на мами3!Да е здраво и послушно голямото  момче!              

Весел празник на Данаил на Вълшебна! Да е все така любящ и грижовен баща!
Честит Рожден Ден на Тони!

# 71
  • Мнения: 1 818
Hug Галче,като те чета разбирам ,че си смела шофьорка.Лек път ти желая и весело изкарване при тати.А кошмарят със загубването на дете и ние сме го изживели.Бяхме загубили Додо в болницата в Аликанте .За секунди изчезна двегодишния тогава Давид...само докато погледнем в листата на сестрата кога е нашият ред.А в чакалнята имаше детски кът с купища играчки...и той беше се лисал с тях...2-3 мин. ми се видяха цяла вечност.Намерихме го до вратата на един от асансьорите...

 Hug Маминка,свърши ми кафето докато те изчета Grinning Още много романтични разходки да има!А за вуйната...дето не планирали бебе за сега...хмм...то в такива случаи най-бързо става Wink

 Hug Илиева,навреме си сложила кафето  Hug

 Hug Наталка,да заспах сладко,но ме събудиха среднощните купонджии в града  Mr. Green

 Hug Вълшебна,ще имате ли гости днес... А буркани и зимнина...какво беше това...От 5 години не съ се занимавала с такива работи.Може и да съм позабравила.Спомням си навремето в България.половината ми отпуска минаваше в консервиране ooooh!

 Hug Julis,хубаво си ги насолила...но най-важното е,че сте си вече у дома.

 Hug Лилибон,миличка...толкова е хубаво когато те видя тук .Цункай макия сладурко от мен.Стискам палци да заминете зас по-скоро за Германия!

 Hug Хелла,носи поздрави на Златоперчица и ще чакаме снимки от Каварна!

 Hug Пешеходке, Joyмного се смях с твоя син.А за похода...ех...как искам и аз...

 Hug Дидка,добре си се завърнала и ти  bouquetБлагодаря за снимките!Сладки сте всичките! Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 710
Добро утро и от мен!
След вчерашните емоции много ми е весело тази сутрин.
Така Джо яде кроасан    Grinning
Така яде кисело мляко    Laughing
Така спи и любимата поза за сън    hahaha
А така завърши моята вечер   Heart Eyes
Бяхме на годеж на наши приятели
Гледам отпускарите се завръщат  Hug
Габи ,миналия месец беше на Юлето,този е твой,благодаря зя почерпката,да ти са живи и здрави именниници   bouquet
Дидке ,специално за теб  newsm51
И на всички останали  newsm67  bigdance2 Happy Birth Day
А това са моите поздрави с пожелание за усмихнат ден.
Най-умната жена в България
още една порция смях

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 08:38 от natalia_viktorovna

# 73
  • Мнения: 293
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 да са живи и здрави всички рожденници- на Габи, на Вълшебна, на мама3, на Тони-днес ще се пръснем от виртуални почерпки. момичета много да ви радват рожденниците. Наталка, Додо е направо.....едно малко кроасанче- идва ти да го схрускаш smile3508.Дидка- чудесни снимки- аз вече не си играя да правя зимнини- ВСИЧКО режа и слагам във фризера-домати, чушки, краставици......моркови,магданоз и т.н. бързо и лесно.Габи почерпката ти от вчера ми събра очите- както и на нашия тати.Да ви се похваля- вече съм си с три деца  newsm44. вчера си дойдоха и принцесите и вече пак сме пълна къща. Голямо гушкане падна и голяма радост.айде от мен за сега чао- като се върнем  ще пиша пак.  love001  love001

# 74
  • Мнения: 11 607
Който не е писал скоро, ей как на изпуска почерпките за ЧРД-тата.....


Честит Рожден Ден на Дани, Атанас и Филип!

Честит Ржден Ден на Гого и Александър!

Честит Рожден Ден на Данаил и То ни!

На всички тях желая от все сърце - да са живи и здрави, на децата - малки и пораснали - да радват много мама и тати, да се слушат взаимно и да бъдат много, много щастливи, а на родителите - рожденници - здрави нерви, сили и кураж в отглеждането на децата, да се обичат много с половинките си и да има парички![/color][/b]

За мамите на рожденниците:

Габи, почерпката ти ми събра очите...Откъде ги вадите тези вкусотии, кафета и пр. неща за душата..... #Crazy #Crazy  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Взимайте пример от Маминка, тя и още няколко мами - Габи, Наталия, Фея, в последно време - Иринчето, красим, Вълшебна са ми утехата,че темата за многодетните ще я бъде.......

Ели, Praynig Praynig Praynig Praynigи много целувки на Криси!!! Сподели за другите ти деца, за радостта,че баткото сам си изкарва парите това лято напр........

Свате, Свате.......що ти трябваше да купуваш нов хладилник...Ако го нямаше него...нямаше и органи да има вътре...

Галче, приятен път и успех с разбойниците в колата......

Наталия, отдавна си знам,че Джоузеф е сладур голям!!!!Хела и Перка дано си изкарат добре! Юле, добре дошла, душицо!!!!!!Аз като казвам,че организирано трябва да ходим на почивка - вие не вярвате! Но догодина........Дидке, трогателно е един татко да венчае децата си......

Обичам ви! И ми е тъпо, много тъпо без децата ми...Още малко остана и пак ще ходя до Дч за да си ги взема вече този път...А ние нали ходихме с колата...че взехме малко зимнина от майка....Я ми кажете как правите зимнина във фризера...Аз съм правила,но бе толкова отдавна......

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 10:03 от Мама Цоцоланка

Общи условия

Активация на акаунт