МНОГОДЕТНИ МАМИ 22

  • 13 510
  • 307
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 804
4естито на рожденниците-много здраве щастие и сбъднати ме4ти
моми4ета благодаря за съветите,остава само да навия таткото

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Наталка, когато Джо се усмихва и денят се смее! Даже когато е сериозен очичките му светят щастливо. Едно малко слънчице е той!

Дидка, добре завърнала се от морето! Как е, а?

Мамо Ц. за фризера препоръчват зеленчуците да са нарязани готови за готвене и може леко да се бланшират за минута-две във вряща вода. Така поне си приготвям чушки за пълнене, а морковите и зелените подправки директно ги прибирам нарязани в торбички. Казвали са ми, че зелени подправки може да се замразят с малко вода във формичките за лед и после директно пускаш по едно кубче в манджата.

Оу, да не забравя тримата рожденици! Да са много, много щастливи! Габи, а твоят син почти е уцелил рождения ден на татко си!

# 77
  • Мнения: 11 607
Ели, това с формичките за лед и зелените подправки ми хареса много...Ще го опитам!

Ако ви се чете нещо интересно..... - въпросното семейство бе потвърдило,че ще е на Празника на многодетните, но дали е било...незнам!

# 78
  • Мнения: 4 496
Честито на всички рожденици!!!
Наталия,Нещо не ми се отварят снимките,но май проблема е в моя телевизор... Embarassed
Цоци,ех,Цоци!!Хубаво било да си утеха за някого!!Вие всичките сте ми утеха,когато ми е тъжно-ме успокоявате,когато ми е весело-нямам търпение да споделя с вас!!Радвам се,че ви има,че съм една от вас!!
Днес мама има рожден ден!Пращам и поздрав и много много целувки!!!
Лилибон,Много целувки на Криско!!!
Нещо за душата....

# 79
  • Мнения: 293
Цоци  репортажа е супер  smile3521. ние също сме решили като си имаме вече наша къща- сега живеем под наем, да си вземем детенце -преди мислех да си осиновим направо едно пораснало момче, но сега решихме , че е по-добре да кандидатстваме за приемни родители-това е в перспектива де......иначе и аз зеленчуците ги режа и направо ги слагам във фризера-даже не ги бланширам. а вече си слагам и краставици за таратор- после ги вадя и без да ги размразявам ги соля и и зсипвам млякото върху тях-те постепенно се размразяват и си остават хрупкави и цяла зима си ядем хубав таратор с евтини краставички  chef

# 80
  • Мнения: 3 326
Днес е позотворен ден !!!
Да са живи и здрави : Дани, Атанас и Филип, Гого, Александър, Данаил и Тони!
На съпругите ( които имат, де) и майките им - Честит празник!
Честит празник и на Красим и нейната майчица!
 newsm59  Gift  bigdance2 Tada  ura dance dazzler1

# 81
  • Мнения: 11 607
Иринче, краставиците ги режеш на ситно - така ли?Като за таратор?

# 82
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета.
Изчезнах за известно време, но се надявам да ме извините като разберете причините: ако е рекъл Господ, в края на март 2008 ще имам още едно бебе. От миналата събота обаче имах слабо кървене и се притесних доста. На моята възраст хората баби стават (виж Велина), а аз... Докторът ми изписа куп хапчета, забрани ми да ставам една седмица от леглото и да се захващам за каквато и да било работа. Но сега съм по-добре, вчера казахме на децата, на баща ми и на свекърва ми. Сега остава само всичко да е наред и, живот и здраве, напролет ще стане ясно дали сме улучили принцесата, или пак ще бъде разбойник.

Честит празник на всички рожденици, които съм пропуснала - Дани, Атанас, Филип, Александър, Данаил, Тони и Гого (към когото имам особена слабост, нали е адаш на моя Гого). Да са живи и здрави, да радват близките си, да имат много късмет.



Лилибон, стискам палци за по-бързо уреждане на заминаването и, дай Боже, скоро Криси да се завърне здравичък у дома.


# 83
  • Мнения: 3 326
Феичке, мнооого ме радваш - да ти е честито! Обичам те, така да знаеш!

# 84
  • Мнения: 11 607
Сватьооооооооооооооооо, не е честнооооооооо! Да ме изпревариш!!!!!

Феичке, честито!Леко и безпроблемно бременеене!

В кой месец си, или по-точно - кога си заченала - месеца?

# 85
  • Мнения: 2 022
В кой месец си, или по-точно - кога си заченала - месеца?

Абе, какво да ти кажа - обърках се с новия начин на броене. При предишните бременности ми брояха дните от предполагаемия момент на зачеването, а сега - от датата на последния МЦ. Та по "новата" система сега съм в 7-ма седмица, т.е. бебчо е станал някъде през юли.

# 86
  • Мнения: 3 326
На първа страничка има календар - верен е - 2 дни.

# 87
  • Мнения: 1 818
Каква хубава новина!!! Феичке,честито!Насълзиха ми се очите...Лека бременост !Обичам те!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Hug Цоци,знаеш ли аз какво правех...като настържа или нарежа доматите ги слагам в кутийки от сладолед например...като замръзнат ги вадя и ги слагам в кесийки,могат да се подредят във фризера по-лесно...така можеш да използваш няколко пъти кутийките...Правила съм омати с чушки и моркови-заготовка за супа,печените чушки също ги съхранвах във фризера,пържени тиквички и патладжани,бланширани зеленчуи-чушки за пълнене,спанак,лук зелен,прясно зеле,праз,зелен фасул...май като се замисля в буркану правех само компотите.

# 88
  • Мнения: 2 807
Феичке, ако знаеш само как ме зарадва  Laughing Laughing Laughing  Hug Hug Hug
През цялото време, докато четях новината бях усмихната (и сега също).
Пиша с пълни със сълзи очи - сълзи на радост за теб, за вас!  Heart Eyes
Благодаря ти!
И ЧЕСТИТО!   bouquet  bouquet  bouquet

От цялото си сърце и душа ти пожелавам бременността ти да е лека и безпроблемна.
Спря ли вече кървенето?
Почивка трябва, и лежане, любовта и подкрепата я имаш - и у дома, и тук...

А как реагираха маймунките  Wink  Heart Eyes, родителите?
Те знаеха ли, че планирате 4-то детенце?

Шапка свалям на смели, влюбени и планиращи много деца родители  Hug   bouquet

А в изчисленията за момиченце ли си забременяла?
Дано е така  Praynig

П.П. Сега си 7 гестационна седмица, забременяла си преди 5 - това е реалната възраст на бебчето



Лилибон, здравей  Hug

Радвам се, че споделяш с нас състоянието на Криси...
Дано съвсем скоро успеете да отпутувате за Германия...

Бъди все така смела, обичаща и позитивно настроена  Hug
Целуни нежно малкия-голям Сладур от мен  Heart Eyes



На другите мами ще пиша по-късно, че моите ангелчета се разбуждат...

# 89
  • Мнения: 2 022
Благодаря за топлите думи на Габи, Цоци, Маминка и Пешеходката.
Момичета, с вас се чувствам някак си по-уверена, че всичко ще бъде наред.   bouquet

Маминка, май не спазихме изчисленията на майка ти  Embarassed , ама тези неща не винаги стават по план. Даже по едно време си мислех, че нищо няма да стане, защото опитите започнаха още миналата година и до този момент без резултат, но ето че видях заветните  EFP

"Семейният съвет" почти не реагира - явно нито родителите ни, нито децата ни такава новина може да ги изненада. Само дето в първия момент помислиха, че се шегуваме, защото аз им го казах със смях, но после разбраха, че си е истина. Сега Коко е най-интересен - ту казва как ще даде леглото си на бебето, а той ще спи на двуетажно легло с брат си, ту казва, че не обича бебета и няма да си играе с бебето.... Абе, с една дума , и той още си е едно бебе!
  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт