МАЙчета и МАЙки (96)

  • 11 621
  • 316
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 037
Ха и аз на опашка за кафето! CrazyАма така ще е,все на опашката-докато се накърмим,изкъпем,после пак на цица....и така докато ти се завърти свят! Laughing
Катка,много си духовита мила,и ми повдигаш настроените винаги като те прочета.Успех и понататък във възстановяването на татито ! Praynig
Валя,късмет желая на систъра,да печели много и клиенти и пари и слава!  bouquetи ако можеш ми изпрати на лични номера МИ на кюто,че се затри програмата.А за снимки ще почакаш да вляза във форма Mr. Green
Ксения,браво и на твоята сестричка,умница голяма.Да завърши успешно медицина и да се реализира блестящо и пожелавам!  bouquet
Ами това от мен,отивам да пускам пералня и после пак съм на линия.Да не ми уручаса някой бебето,но много ми е кротичък и послушен,и обаятелен засега!заключ от уруки,хи-хи fingerscrossed

# 61
  • София
  • Мнения: 2 437
Ехоооуу...привет  Grinning

Ние малко ненадейно замиснахме и нямах време да пиша, че отиваме за няколко дена на моренце. Липсвахте ми и ми беше гузно, че не се обадих преди да тръгна  Blush Шантаво, а?

Временцето ни беше чудесно, а Любака..направо си беше за камера. Ужасно съжалявам, че носех само фотоапарат. Пищя, притреперваше от вълнение, смях, усмивки, бърчеше носле, опита се да изпие морето, гмуркаше се...абе...красота! Просто грам не съжалявам за нищо! Детето беше щастливо. Позволихме му един куп забавления, които в София са табу- блъскащи колички, кончета, въртележки, надуваеми замъци...абе един куп неща  Grinning
Заминахме в четвъртък, като едвам си намерихме хотел. Исках да е около Бургас, защото все пак съм с контракции и не се знаеше, дали няма да има изненади. За щастие всичко мина ОК. Е, доста зле се чуствах на плажа..нещо, което не вярвах, че ще ми се случи. Жега ми беше, едвам ставах и лягах на пясъка, общо взето се чуствах, като бременна крастава жаба...нали сте ги виждали как се движат? Нямаше шазлонги на плажа и накрая ги пусках двамцата на плаж, а аз оставах на басейна в хотела. Където пък не смеех да се изкъпя заради гъбички Crazy А за пътуването да не казвам...имахме неблагоразумието да си тръгнем в неделя и пътувахме от 12 до 20ч  Crazy
За щастие не хванахме никакви вируси и съм много щастлива..Катка, ако вашето е било о тзъби ще се изям Rolling Eyes

И такива работи около нас  Grinning Хубави  Grinning Това ни беше за тази година, мъжа няма да го пращат командировка на морето и ще сме си тук. Но и да го пращаха му казах, че повече няма да пътувам...определено не ми беше добре и ме е страх да го повторя.

Има и снимки, но като ги кача в нет-а ще пусна линка.  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 407
Диана браво че сте си изкарали добре!

# 63
  • Мнения: 4 323
Ето ме и мен.
Оставих си детето на морето и съм в депресия. Надявам се да не се удавя в сълзи... много ми е тъпо, преживявам го...

В петък заминахме - аз, Теа и свеки, с автобус. Теа се държа много добре, въпреки че шофьорът беше нещо нервен и на единствения й крясък се развика. Пристигнахме към 2, настанихме с в хотела и 2 дена и половина си отпочинах. Плувах, пекох се. Сега я оставих със свеки и ми и малко... напрегнато, да кажем. Оставих Теа с продължаващо разстройство. Да кажа ли - свеки е на почивка там (Св. Константин и Елена) по линия на работата си, пълен пансион. Съответно тя ходи с Теа на закуска, обяд и вечеря, аз им бях само на гости. Демек, отговаря какво яде детето. И тъкмо разстройството на Теа беше леееко поразминало и хоп - Теа се прибира с огромна синя слива в ръка. Отхапана. Свеки твърди, че я накарала да изплюе, но какво търси този плод в ръката на дете с упорита диария... Както  и да е. Особен избор нямах - по-добре за нея е да види моренце, като ние не можем да я заведем тази година. Големи обяснения бяха сега кое е диетично, защото явно жената просто не знае. Дано се оправи разстройството....

Иначе първия ден Теа беше доста недоверчива към вълните, но на втория.... не можех да я изкарам. Сега в същия хотел пристигна единият й братовчед - ще си има компания. Само да ми е здравичка Praynig Условията там са перфектни - точно на брега на морето, голяма градина... много ми харесва този курорт, най-вече факта, че има въздух между хотелите, не е такава блъсканица като на Златните, примерно...

Та така...
По целия път на отиване си мислих как можах да пропусна да честитя на Катка нанасянето в новия дом - Катка, честито! Само хубави работи да ви се случват на новото място! За кухнята - дано щетите не са големи.... оттук нататък по вода да ви върви и никакви проблеми!
Малко по диагонал прочетох всичко, днес ми е много уморено, станах в 5, пътувах до 2, после на работа и сега трябва да се захващам с един тон бачкане... Хвърлям си един душ и почвам!
Хубав ден, пак ще пиша, по-късно...

# 64
  • Мнения: 664
Мартеа, разбирам те напълно, и аз така се чувствах миналата седмица, макар че бяхме разделени само 5 дни. Дано наистина само Теа избегне вирусите!

Мари е изкарала чудесно при баба си и дядо си. Най-много й беше мъчно на тръгване за лабрадора на чичо й, така го прегръщаше и целуваше, че чак на мен ми стана мъчно. Аз малко попретръпнах от разделите, така че другият месец, ако всичко е наред, ще я вземат пак за 10-ина дни.
Благодаря за съветите за кърмаческите ми неволи! Лецитинът за един ден свърши чудесна работа, а Мари доразреши проблема. Тайничко си мислех дали няма да се отбие за тези 5 дни, но нищо подобно, явно това важи само за бебетата.

# 65
  • Мнения: 4 323
Сега малко по-подробно и назад. Нали съм Мара подробната Mr. Green

Деспинка, много трудно е прибирането (от досегашната ясла). В повечето случаи ми се налагаше то да се извършва с маршрутка. Значи - теглене до маршруткат а- 15 мин., чакане - 10, път - 40, теглене към вкъщи - 20 мин. Направо ужасбеше. И детето се изнервя, представяш ли си това какъв зор е за него... А защо в 12? Още ли не е на цял ден?

Иви, оправи ли се адашката?

Ксения, много се радвам за сестричката ти! Прекрасна професия, браво на умното момиче!

Сиска, успех с ремонта! Пожелавам ви бързо да спретнете едно прекрасно, уютно местенце!

Дидка, екстра си ти - само 6 кг. отгоре! Бързо ще ги свалиш, сигурна съм!

Буба, какво стана с резултатите?

Валя, сестричката ли се грижи за красивата ти коса?

Биренка, радвам се за майка ти! А за наказанията - във всяка ясла има издънки. Все пак можеш да повдигнеш въпроса. Миличкото, да си ходи само в ъгъла...

Тиа, приятно изкарване на вас!

Ками, успех с търсенето на работа!

Пателинка, а как е в сборните групи?

Дианка, радвам се за приятното ви изкарване!

Утре пак, чао!

# 66
  • Мнения: 4 323
Аниа, радвам се, че лецитинът е помогнал!

# 67
  • Мнения: 920
по питанката за престоя в Заралийско - около обед ще да е. Мисля си че ще тръгнем към 10 от тук, към 12-13 ще сме там и дребен ще обядва и после да поиграе още час да се разтъпче и да спадне обядата. Размотаваме се в градската градина  Grinning. Аз имам близки роднини в града и на леля ми офиса е там в центъра, та се спираме при нея, пък и хем да се видим. Ако някой не го стряска обедното време и неточния ни час на стигане там - да се видим ама и аз каква оферта правя..... ooooh!.

Мартеа не тъжи  Hug  Heart Eyes . Отдай се на малко почивка тип ядене, спане, малко работа, ядене спане.

Дидка
пу пу си забравила  Laughing

Много позитивно звучите всички с морските впечатления. Направо нямам търпение вече и аз....

# 68
  • Мнения: 465
ето ме и мен както винаги все по нощите...
първо благодаря на всички за подкрепата, палците и въпросите относно резултатите за татко които най-накрая излязоха днес - според лекарката му (невролог) нещата засега са добре дори имаше нотка оптимизъм в смисъл че се забелязва дори и малко подобрение което също според нея ще става все по голямо (за което силно се надявам и моля) затова още веднъж голямо благодаря на всички. Следващият ни такъв (огромен) контролен преглед ще е живот и здраве през октомври....Между другото на мен ми остават още две седмици и тръгвам на работа и тези резултати малко или много ме поощриха...
прегръщам всички ви... Hug

# 69
  • Мнения: 888
Влизам в болницата с Теа и Лори!дано излезем скоро, и двете кашлят и Теа трудно диша изчезвам/...молете се за нас, да оздравеем бързо; и аз не се чувтвам добер:цунки

# 70
  • София
  • Мнения: 2 896
Ох, Иви дано няма нищо сериозно и се оправите бързо!
 Praynig

# 71
  • Мнения: 4 323
Иви, дано се оправят бързо двете Praynig

# 72
  • Мнения: 995
Иви, възможно най-скоро да се приберете здрави- за това ще се моля. Стискам палци. Кураж!

Дианче, не беше само от зъби, уикенда си бяхме здрави, но прецених, че е по-добре да не рискуваме. Нищо, все ще се видим Peace

Цитат
По целия път на отиване си мислих как можах да пропусна да честитя на Катка нанасянето в новия дом


Аз пък през цялото време си мислех, че не си ми честитила Wink
Я, да си почиваш пълноценно и да не се измъчваш от чувство за вина. Направи  нещо лично за тебе, поглези се нещо, сега ти се е паднало Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 407

Иви дано всичко се оправи бързо Praynig Praynig
Мартеа, поне си починала за малкоА и има кой да я гледа,че наще баби хич нещат!

# 74
  • Мнения: 302
Привет! Ние с Момчил сме си в къщи, защото момъка пак е болен. Имаше сополи от 2 дни, а от снощи и Т. Не може да изкара и един месец без да е болен. Пуууу!...
Иви, бързо  оздравяване на Теа. Дано не е нещо сериозно. Аз като чуя болница и нещо ми се обръща.
Мартеа, не бъди тъжна. Все пак  Теа  ще има нови и вълнуващи преживявания и нови впечатления. Свеки ще се справи, не му мисли много, съсредоточи се в работата , но и почивай , че после пак ще те завърти въртележката.
За сборната ме питаш? Ми…кво да кажа – не съм очарована, ама няма начин. Загубиха му разни дрехи, (после се намериха , де, имахме късмет). Една вечер мъжът ми сварил сестрата как се кара на Момчил да не реве и й беше изръмжал насреща.  Вчера пък някакви нови лелки бяха, седят и пушат на терасата, децата около тях. Аз влизам - никаква заинтересованост, едно детенце викна Момчил. Хеле едната благоволи да ни изпрати. Та такива работи . Сега пък като е болен пак ще отвикне и после пак рев… Направо ми омръзна …

Общи условия

Активация на акаунт