Да отида или не........... това е въпросът?

  • 1 868
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 552
От друга страна свекър ми е болен и свекърва ми се оправя сама с него и с болната му майка.

Аз бих отишла с детето. Децата внасят особена свежест в един дом. Болните ще забравят временно за болежките си, а може и за възрастната жена това да е последен шанс да види правнучето си, като се има предвид, че живеете на 250 км и предполагам рядко ходите.
Достави им радост и ще се почувстваш прекрасно.

# 16
  • Мнения: 479
Ами ето какво стана. Прибрах се снощи и казах на мъжа ми че ще пътувам с детето.
Той каза че не е съгласен и по-добре да ни закара и върне в Неделя отколкото да карам сама с детето. А той рано в Понеделник ще се върне за ремонта. Така или иначе щяхме с две коли да ходим така че разходите са едни и същи...........

Та без да искам се наредиха нещата.   bouquet
Благодаря за съветите- определено ми помогнаха.

# 17
  • Мнения: 1 422
1. Иди непременно. Задължително. Твоето място е до мъжа ти. И на детето също на празника.
2. Какво ще му стане на детето да пътува с теб. Действай! Тя не е толкома малка вече. Най-вероятно ще спинка в сторчето.
3. Мъжът ти помага на родителите си в ремонта, което е напълно нормално. Не бих очаквала моят да се занимава с ремонт в къщата на моите родители. А и те никога не биха приели. Той е гостенин в този дом и за него се оказват специални грижи. Е, пазаруване заедно, с колата цветята от пазара е ежедневие, но ремонт  Thinking Thinking

Общи условия

Активация на акаунт