не спи, не спи и не спи

  • 1 154
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Това ми е до болка познато...ние сме така вече две години. Незнам вече на какви лекари не съм я водила - според всички е здрава, просто е от децата които не се нуждаят от много съм. И сега се буди през час,..... свиква се. Отиди на лекар и ако Дай боже всичко е наред се въоръжи с търпение

# 16
  • Мнения: 86
За успокоение може до пробваш едни капки, казват се Камомиле и са хомеопатични. Дават се от 3 до 5 капки, 4 пъти на ден между храненията.
На мен ми ги препоръча доктора, защото мойта я бяха хванали бесните и не искаше ни даспи ни да яде. Може при нас да бяха и първи напъни за зъби. Мисля че поне частично подействаха. Пробвай, но първо се посъветвай с педиатъра си.
Капките се приготвят в една хомеопатична аптека, която се намира до "Исул" на ул. Чаталджа №13.

# 17
  • Мнения: 8 769
А в същност, като не спи плаче ли само?

# 18
  • pomorie
  • Мнения: 848
мноооого позната история Марти беше същия.наяждаше се и заспиваше за половин час и после се събуждаше.полудявах майка ми беше дошла да ми помага та плачех и се чудех как ще се оправяме като си отиде.добре че беше тя та да поспивам малко.водих го на лекар редовният номер в такива случаи е-кърмата не стига-а кърма колкото искаш та чак до 6месеца кърмих без да дохранвам.ама тогава ми каза да му давам АМ да ама не той повръщаше всичко-идвало му е много на детето.и така си откарахме та сега сме на годинка и още не спи по много преди обед 30мин и следобед понякога се отпуска чак по час час и половина.но и вечер си се буди през час-два.като беше малък единственият начин да спи той та да мога да поспя и аз през деня беше да спи на гърдите ми или гушнат в мен или на люлка на краката ми.не се тревожи щом се храни добре нищо му няма ще свикнете и той и ти......  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 388
А в същност, като не спи плаче ли само?

Не постоянно, но в повечето време - да. Мрънка, цупи се, пъшка или направо реве с пълно гърло... и аз с нея

# 20
  • София
  • Мнения: 1 781
Пробвала ли си да кърмиш легнала. Аз така си поспивам, хем бебо суче хем ти си почиваш, пък понякога съм се унасяла и близо за час така, бебо суче суче, заспи и после пак, суче суче заспи. Пък и после по лесно се дръпваш от него, не е нужно да го оставяш на леглото и да се разбужда, само вадиш цица и готово. Аз например вадя цица и давам биберон и мишката отнася плувката. Успех.

# 21
  • Мнения: 1 924
Същото щях да кажа и аз- вземи я на спалнята ,кърми я легнала и току-виж и двете се унесете в сън Grinning

# 22
  • Мнения: 380

Не постоянно, но в повечето време - да. Мрънка, цупи се, пъшка или направо реве с пълно гърло... и аз с нея
При нас беше същото положение от коликите. По цели нощи пъшкаше, напъваше се. Вечер между 7 и 9 плачеше неутешимо. През деня също не спеше и по цял ден го друсах на ръце. След 4 месец нещата коренно се промениха и детето си изгради режим само, като започна да спи през деня. На 11 месеца, започна да спи по цяла нощ (да не ме чуе дявола).
Ще трябва да се въоръжиш с търпение засега.
Пожелавам ти успех и скорошно наспиване Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт