Mесец август вече е , мама ще си гушка своето сладко бебче!

  • 9 273
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 5 759
Ето ме и мен гледам няма родили или поне похвалили ли се! Party
Аз също се моря а и вчера от толкова седене на крак съм си натоварила единия глезен и ме боли едвам ходя! Rolling Eyes
Саше не се притеснявай ако не родиш до петък, събота никой няма да те мъчи а ще те приемат и ще го предизвикат Peace но е хубаво да ходиш за запис на тонове! Peace
Ади аз и днес ще се размина с излизането то баси какъв куц кон съм ако знаеш...  Rolling Eyes ooooh!
Мирче мила тук съм Simple Smile да не ме мислиш ама не съм влизала в скайп,че днес много мързел и ей сега чак закусих дори Simple Smile Hug

# 241
  • Мнения: 1 216
Herelina, аз съм секцио и превръзка нямам  от 7мия ден, когато ми махнаха конците.
 Hug
За Милена, дано има търпение защото месец е мнооооооого. Ако е упорита е се цеди на 3 часа ще е с безспорен успех. Дано и дадат бебо по-рано.
 Peace
Пъпчето ни падна на 9тия ден и с него и коричката - много съм доволна. С баткото не се занимавахме с пъпче, защото беше паднало на 5 тия ден и с тази щипка се бях постреснала и аз.
 Twisted Evil
Дамян кашля и се сополиви и ми е доста притеснено да не лепне нещо на беб. Все го целува и му показва любовта си и е деликатни положението.
 

Днес пак излизахме, не се сдържаме и дано не е неразумно.

# 242
# 243
  • Мнения: 3 595
Хери сменях го като е наакан или ако е много напишан. Ама тя си акаше на почти всяко хранене. И през нощта сменях. Превръзката мисля още в болницата ми я махнаха.

Шоши бебетата имат силен имунитет, не се притеснявай  Peace Страшно нежни снимки Heart Eyes Особено ми хареса как спинкат двамата  Hug

Тони теб те мислех че си в болницата честно  Joy

# 244
  • Мнения: 82
Шоши,страхотни са двамата,наистина там където спинкат са особено милички!!!

# 245
  • Мнения: 222
Shoshi84-големи сладури си имаш, страхотна картинка Laughing Laughing

Мами, да ви кажа. Днес просто ми е отвратителен ден, нищо, ама нищо не ми се прави, дори не ми се и мързелува Cry Cry Cry

# 246
  • София
  • Мнения: 5 759
Иви тук съм си Simple Smile
Пиванов и мен ми е едно никакво Simple Smile Хем ми се прави нещо.... хем ми тежи всичко и не мога да мръдна и едни топли вълни ме обливат..... ужас!

# 247
  • Мнения: 1 216
Ето един поздрав за необебилите се мами.
Това е в деня преди срещата с беб:

http://images19.snimka.bg/003676333.jpg

# 248
Здравейте!
Много ви благодаря за милите пожелания.
Успех на чакащите мами, сигурна съм че всички скоро ще се радвате на хубави и здрави бебоци.

# 249
  • София
  • Мнения: 5 759
Шоши страхотни дечица имаш  Heart Eyes а и сега на последната снимка качена така се разчувствах!
Нямам търпение да си гуша беби вече Heart Eyes А като знам че ми остава малко....... направо умирам от кеф Simple Smile

# 250
  • Мнения: 1 854
Ivy,мерси 4е ми добави пола на бебето Hug
shoshi84 да са ти живи и здрави децата, неотразими са!Много мили и хубави снимки

# 251
  • Мнения: 498
Шоши много са ти сладки дечицата. Да са ти живи и здрави.

# 252
  • Мнения: 195
Ето ме и мен- върнах се от прегледа в болницата. Наистина е тапата, но само толкова, шийката почти не е мръднала Sad и ще чакаме майката природа да си свърши работата тия дни- както каза доки Simple Smile Та .....няма да се похваля днес с бебок явно.

Шоши такава мила картинка са ти момчетата- да са живи и здрави и много да се обичат!
Димяни, и аз си мислех за теб нали са ни близко термините, а и ти с това местене тия дни, радвам се че си добре, е като изключим тия вълни и аз имам такива.
И аз мисля да помързелувам днес, че скоро няма да ми се отдаде май  Mr. Green

# 253
  • Мнения: 200
 Shohi страхотни снимки, толкова са сладки и двамата.

# 254
  • Мнения: 1 216
Благодаря за милите думи за моите разбойници!
Чета сега в кърмаческия форум какво трябва да папкат мамите особено в първите дни след раждането заради кърмата. Мненията са многи противоречиви дали или не ограничаване на определени храни.  последната версия е, че няма никаква връзка между стомаха на майката и кърмата ( лимфи и идруги екстри) и че само чесънът и спиртът дават отражение. Ако ви е любопитно хвърлете един поглед и споделете мнения

Общи условия

Активация на акаунт