Дъщеря ми е на 1г., а съм бременна.

  • 3 488
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 555
Ехее, ето това е новина, с която да започнеш деня !!! Честито честито честито !!! Мойте поздравления !! Разбира се, че ще се справиш, няма да се справиш само ако не го искаш !!!

# 46
# 47
  • Мнения: 207
Честито! Искам да ти споделя че на мъжа ми и брат му разликата е 11 месеца, а и знам за още един такъв случай! спокойно ще се справиш!!! 2 години не са малко разлика! Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 456
Аз и сестра ми иамме разлика 2 години. Радвам се на майки, които имат смелостта и силите да отгледат деца с малка разлика. Аз не съм от ятх обаче.
Пожелавам ти лека бременност и едно много лъчезарно бебче!!!

# 49
  • София
  • Мнения: 35 978
Честито!  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 6 259
Честито и от мен!  bouquet

При нас разликата ще е по-голяма (2г.5м.) и за мен най-трудното почти отмина. Ходене на работа, малко дете (сучещо, наложи се да го отбия като забременях) и бременност ми беше тежичко. Ако не ходиш на работа мисля, че няма да ти е толкова трудно, въпреки че ще си по цял ден с детето може би сама. Най-трудно ми беше първите месеци - ужасно изморена и изтощена, добре, че баща му се занимаваше изцяло с него, аз само ходех да го взимам от ясла след работа. И сега на моменти ми е трудно, той иска да си играем, аз си пазя корема или не мога да тичам след него. За мен най-приятното и по-лекото предстои след месец и нещо като родя, мисля, че ще се нагодим и ще се справям. Майка ми ще дойде за 2 м. след раждането и после ще ги гледам сама, но баткото ще продължи да ходи на ясла на половин ден. Хубавото е, че той си има добър режим от бебе - игри, спане, не е злояд, т.е. не е капризно дете, радва се за бебето. Единствено като errai се притеснявам малко за разходките, особено като кърмя бебо навън и трябва да гледам и батко му къде играе, да не се удари и т.н.

Хубавото е, че дечицата ще растат заедно и ще стават все по-задружни. Разликата със сестра ми е 5 г., с брат ми е 10 г. и винаги съм искала моите деца да са с 2-3 години ралика, както и ще стане.  Grinning Успех!

Общи условия

Активация на акаунт