Дъщеря ми е на 1г., а съм бременна.

  • 3 483
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Честито и от мен!!!  Hug
И аз се замислям от време на време над това, ако се случи и при нас.
Ще се справиш естествено.
Желая ти лека и безпроблемна бременност!

# 16
  • Мнения: 2 922
Супер! Разбира се, че ще се справиш!
А и според мен е страхотно децата да са с малка разлика!
Успех и лека бременност!   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 388
и от мен едно голямо ЧЕСТИТО!
Нашата разлика е година и 8 месеца. Ще бъда откровена - ако няма кой да ти помага ще ти е много трудно. На мен ми е много трудно. Нямаме баби и сме си само двамата с мъжа ми. Ужас е!!! НО...ще се справим. В моменти на тотална умора се проклинам, че стана така, но това е много рядко. Децата растат бързо...и колкото по-бързо, толкова повече  ще се радваш, че са с малка разлика и стават приятелчета.

Ще има стискане на зъби. И за връзката с мъжа ти ще е изпитание, но поне ще знаеш, че е за хубаво!

Късмет от мен....ще ти трябва

# 18
  bouquetЧестито,Пепче!Това е чудесно!Направо ми идва да ревна с глас и затова ще ти кажа само"Аз съм с теб!Зная,че ще се справиш!" Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Честито! По - хубаво нещо от това няма! Не го мисли, всичко ще се нареди, щом има любов и разбирателство, щом детенцето е желано, няма от какво да се страхуваш. Прекрасна новина. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 617
Моя братовчед и съпругата му имаха втора дъщеричка няколко дни преди да навърши годинка другата им дъщеря.
Предполагам, не е било лесно на съпругата му, още повече, че и първата беше родена с цезарово, но сега имат две здрави и страхотни деца  Peace
Само от теб зависи да се справиш, вярвам, че ще успееш, след като ти е даден този шанс  Peace

# 21
  • Мнения: 393
  Страхотно е!Въпреки че исках децата ми да са с голяма разлика и тя е 7 години,се възхищавам на майки с породени дечица.Много късмет!

# 22
  • Мнения: 386
И от мене, честито!!! Много се радвам. Аз също имам момиченце на 1г. и 1 месец и на твое място бих била много щаслива!! Ще се справиш разбира се! А когато пораснат ще си играят заедно  Simple Smile Успех ти желая Hug

# 23
  • Мнения: 2 622
Ще се справиш!Все пак разликата ще е горе-долу две години!Честито и от мен Grinning

# 24
  • Мнения: 1 671
Честито! Моят син е на 10 месеца, а по лентичката виждаш, че аз съм вече в 3 месец. Бременността ми беше много желана и планирана за ужас на всички околни. Мъжът ми и брат му са породени деца, като близнаци са и са имали чудесно детство, и досега са страшно близки. Майчиното сърце е голямо и ще намериш начин да се справиш!

# 25
  • Мнения: 1 483
Страхотна новина.Честито и леко бременеене.  bouquet

# 26
  • Мнения: 670
Моите деца имат година и 4 месеца разлика. Гледам ги сама, но не мога да кажа, че ми е много трудно. Когато голямото дете има изграден режим и напаснеш режима на бебето с неговия, ще се справиш без особени затруднения. Домакинската работа си я върша сутрин, когато бебето спи, а каката си играе около мен. Кърмя на 3 часа и в следобедната пауза и двамата спят. Тогава и аз си почивам, гледам филм или се ровя из интернет.
Трудно ми е с излизането на разходка. Приготвям трима като включа и себе си. Гледам да накърмя Самуил точно преди да излезем, за да имаме поне 2 часа и половина навън.
Трудно е и когато удължим разходката, да намеря подходящо място за кърмене, където Ния да си играе без да се притеснявам, че ще хукне и ще трябва да я гоня. Избирам някоя спокойна градинка или детска площадка, далеч от оживени улици.
Голямото дете расте и някак си самостоятелно. Учи се бързо. Справя се с много неща за които се счита, че е още малко. То ще ти е в помощ, дори и с най-дребните неща като това да ти донесе памперс, кърпи, или да затвори вратата.
Ще се справите... всички заедно.

# 27
  • Мнения: 2 663
Честито и от мен!Чудесна новина!!!!
Разбира се, че ще  се справиш, а и вече имаш тренинг.Забременях, когато сина ми нямаше 10 месеца, сега дай Боже разликата им ще е точно година и половина, вече съм в очакване на раждането.При нас е планувано, даже трябваше да стане малко по-рано, но това си е Божа работа.Понякога и аз си задавам въпроса ще се справим ли, мъжът ми мноооооооооого ми помага.Последните месеци той предимно се грижи за Константин и много ме облекчава.Вярвам, че колкото и да е трудно докато се нагодим, след това като имаме режим и за двете бебета нещата ще се наредят сами.Надявам се да мога да привикна бебето към режима на Константин и така...............

Free soul и errai  са ти казали всичко, а и на мен информацията ми е доста полезна!

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Честитоооооо! Толкова е хубаво това.   newsm44

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
ЧЕСТИТО   bouquet
Няма как да не се оправиш Simple Smile Все пак голямамото ти дете тогава ще е във възраст, в която ще се разбирате малко или повече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт