Къде на море в БГ?

  • 9 011
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
И на Варвара е готино - диво е обаче - страхотни скали и места за гмуркане.

# 16
  • Мнения: 3 146
По хотелите не съм чувала да приемат кучета - освен ако не хотел за кучета Laughing

# 17
Също си мислех за Арапя, но както ме информира един приятел, който живее в Царево, на въпросния къмпинг се строяло страшно много тая година... Sad  Ще ми се от бунгалото или хотела направо на плажа, за да не се мъкнеме като цигански катун. Чадър, куче, купа за пиене на вода, хавлии, играчки, вода , дете, ядене абе мани, мани!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: miminka
Искам от сега да планирам почивката ни на море в БГ. Моля кажете,  ако знаете някое местенце, което да съчетава следните неща в себе си:
1. Да е почти на брега на морето (за да не се мъкнем 10 дни и 9 нощи).
2. Да може с куче и да е с 2 стаи или апартамент.
3. Да няма на близо шумно нощно заведение. Embarassed
4. Да не е тип социалистическо бунгало с талашит и WC навън.


Ако сте с кола, ти предлагам Равадиново. На 3 км. от Созопол е, няма да се мъкнете 10 дни и 9 нощи. Но пеша не става да ги вървиш...
Иначе, мога да ти дам телефона на мой много добър приятел, имат нещо като семейно хотелче там - на 2 етажа, не е скъпо, няма да имаш проблем с кучето (ходили сме с нашето), нито с шумни заведения наоколо и определено не е талашитено!

# 19
  • Мнения: 918
В Лозенец също е готино, има малки хотелчета, където сигурно ще проявят разбиране за кучето. Важно е и кога точно планирате да отидете(на мен ми е любимо май или септември), защото август е нечовешки пълно. #Puppy dog

# 20
Ние караме вараме и се в Лозенец. Има една къща , която е адски чиста, на 4 етажа е и е много хубаво. Отдолу има магазинче за хранителни стоки. там хората не само че пускат с кучета ами им се радват много. Страхотни са. Иначе там почти навсякъде пускат с кучета. Ама на мене ми се щеше  да сме на самия плаж ама май няма да ме огрее. Живот и здраве от 15 юни. До тогава планирам  Crazy  малкия да е проходил.

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Цитат на: mama kenga
И на Варвара е готино - диво е обаче - страхотни скали и места за гмуркане.


И една чууудна кръчмица "Варната", ммм стига, че и без тива сънувам, че съм на море непрекъснато Sunglasses

# 22
  • Мнения: 3 146
Беше ни ритуал след гмуркане на Варвара ( на 20 метра  ) да седнем във Варната да пийнем и да хапнем.Страшничко си е на такава дълбочина.Цветовете се губят и всичко става сиво.Онова желязното дърво още ли е там?

# 23
  • Мнения: 5 370
Да,основният плаж на Синеморец е Бутамята-тая година обаче юли имаше страхотно вълнение,затова с мъжо ходехме на Силистар.Там са го пооформили с някои екстри вече-не е толкова диво.На самият бряг на Бутамята обаче има разкошен хотел,построен с инвестиция май от ТУИ.Като пристигнахме,още течаха довършителни работи.Освен Каза Доминго -с малко басейнче-има и хубави квартирета.Ние лично отидохме без всякаква резервация-но беше началото на юли.Добър семеен хотел е "Къща Цвета".И цените са добри -между 10-15 лева в зависимост от екстрите.А нови хотели за този сезон ще има Heart Eyes

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Coeur
Да,основният плаж на Синеморец е Бутамята-тая година обаче юли имаше страхотно вълнение,затова с мъжо ходехме на Силистар.Там са го пооформили с някои екстри вече-не е толкова диво.На самият бряг на Бутамята обаче има разкошен хотел,построен с инвестиция май от ТУИ.Като пристигнахме,още течаха довършителни работи.Освен Каза Доминго -с малко басейнче-има и хубави квартирета.Ние лично отидохме без всякаква резервация-но беше началото на юли.Добър семеен хотел е "Къща Цвета".И цените са добри -между 10-15 лева в зависимост от екстрите.А нови хотели за този сезон ще има Heart Eyes


 Наистина беше миналата година много бурно на Бутамята, ние основно на Силистар ходехме - тихо, спокойно, Мартин умря от кеф Grinning
 Хотела на Бутамята маалко ми е кичозен, обаче видях че предлагат детегледачка и силно се заканих таз година да се възползвам Laughing . Ние бяхме във Вила Филаделфия, с куче обаче не знам  как стоят нещата - на теракот са стаите, има и дворче, би трябвало да нямат нищо против, много са мили собствениците. Срещу вилата пък имаше хотел, ама името като забравих - Астор ли, Астрия ли - нещо подобно, много хубав ми се стори, с огромни тераси. Синеморец изобщо е чудно местенце, а в "Зафо" как готвят....ммм!!!!!

# 25
  • Мнения: 4 399
ПрепоръЧайте някой конкретен хотел в Синеморец, но ако може цитирайте и цените. А пък ако някой може да пусне и телефон за резервации или линк, ще съм му много благодарна.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 747
и аз от малка ходя по царево и Арапя, с малко прекъсване
миналия септември бяхме там, бунгалата зад къмпинга са позападнали, караваните са си там, от към Приморско са построили курортно селище, но цените сигурно са високи

# 27
  • София
  • Мнения: 743
То ще се окаже, че всички на Арапя сме израснали Grinning
Не съм ходила от 2 години, но май там ще натопим през юни "най-сладките гънки" за пръв път в морето. Има един голям хотел, построен миналата година, сигурно ще сме в него. За бунгалата няма много инфо в нета, а без резервация да тръгнем е малко рисковано вече. Просто нямам търпение!

# 28
  • Мнения: 668
Цитат на: anicat
То ще се окаже, че всички на Арапя сме израснали Grinning
Не съм ходила от 2 години, но май там ще натопим през юни "най-сладките гънки" за пръв път в морето. Има един голям хотел, построен миналата година, сигурно ще сме в него. За бунгалата няма много инфо в нета, а без резервация да тръгнем е малко рисковано вече. Просто нямам търпение!


Дали пък да не се разхождаме по плажа с плакат в ръка, на който пише bg-mamma и dir.bg, че по-лесно да се познаваме Laughing
И аз не бях ходила няколко години и почти в шок изпаднах миналото лято като видях хубавия къмпинг на какво са го направили...

# 29
  • Мнения: 1 264
ние ходим в Свети Влас /имаме къща там/ , но с година на година става все по -пренаселено , пък какви строежи се вдигат ......................ужас #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт