Намали си броя на кърменията

  • 460
  • 2
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
намали си броя на кърменията Sad Вече няколко дни като го накърмя сутрин - обикн. 8 часа/ днес 7/ заспива 10-11 часа като преди това не иска да суче , а чак след като се наспи- 12-13 часа. Така до обяд има 2 кърмения Гледам до 1 час да дам пюре. После преди да заспи ако иска му давам да суче, но понякога не иска. И след това като суче 16-17,30 часа до 20,30 не иска. Така стават най-много 5 бр.  През нощта са около 2. Много мрънка, събужда се но невинаги иска да суче. Предполагам че го мъчат зъбки. Мисля че пишка добре , но ака на 4-5 дни- не е запечен.Последно ака на 5-ти.
на 04.08 тежи 7,680 кг 69 см.
Често към 19 часа плече, дори и като го нося а не иска да суче.
освен това напоследък вече спи 2 пъти през деня.

# 1
  • Мнения: 967
Не се тревожи, може да е просто период, а може за напред това да му е режима. 5 кърмения през деня +две нощни са достатъчно, за да не ти намалее кърмата. Важното е да предлагаш, пък той ако не иска да суче не се тревожи. просто бебето ти пораства и си променя режима. Като започнат да го мъчат зъби ще ти виси на гърдата нон-стоп, така че спокойно  Peace

# 2
  • Мнения: 214
Не знам защо се притесняваш аз до колкото знам до 10месечна възраст е желателно да имат 5 6 основни яденета...а и ние се кърми ме само 5 пъти на ден като нямаме нощни кърмения и си надаваме много добре ако си надава добре детето няма какво да се притесняваш...а за спането той сам ще ти покаже кога ще си промени режима

Общи условия

Активация на акаунт