Подсечено дупе

  • 1 394
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
само веднъж се случи при нас с дъщеря ни - единствено и само ТЕТРА - сварена отвара в пропорция каквато е  написана на опаковката в която я продават в аптеките. Препоръча ни я нашата педиатърка - поливане на дупето вечер след къпане без изтъркване после. При всяка смяна на памперса известно време слагах марлички напоени пак с отварата и по-често без памперс. Още на следващия ден беше  се променил цвета подсеченото а до 2 дни изчезна всичко.

Забравих да кажа, че мазахме и с правен крем от аптеките, които приготвят лекарства за подсичане - и той добре действа, но по мои наблюдения при по-слаби зачервявания само помага.

# 16
  • Мнения: 288
Крем Бочко- ако е само подсичане.Въпреки че е много евтин, е един от най-ефикасните Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Аз използвах Бочко, но не ни помогна. В родилното ми бяха дали тестерче от кремчето на Hipp, реших да го пробвам и само след няколко намазвания нещата се оправиха.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
На нас Бочко ни помага, при такива случаи, но синът ми по принцип не е с чувствителна кожа...  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 44 121
пудра не. мн добро е лансинох за силно подсечено дупе.
иначе аз бах мн доволна от бюбхен крема за д.
бочко също съм ползвала не му помагаше...
на хип кремчето също е добро но съм го пробвала само при леко зачервяване.

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Препоръчвам ти да си купиш обикновен цинков крем от аптеката. Ние така се оправихме , а имахме от родилното още чак рани.

# 21
  • Мнения: 2 677
Мажа само с Бочко. Безотказен е!

# 22
  • Мнения: 1 986
За наистина подсечено дупе Mustela Stelactiv Diaper Rash  е "вълшебен", но е доста по скъп от бариерния крем на Mustela.

Общи условия

Активация на акаунт