Отговори
# 15
  • Мнения: 220
здравейте  Simple Smile чета ви когато имам време ,защото искам да направя комбинация между разделното хранене и ВМ-НВХ .но нещо с разделното хранене много бързо отслабвам и хората около мен се притесняват за здравето ми,както и самата аз.може ли да ви кажа какво имам като запаси за днес,пък вие да ме насочите кое с кое да комбинирам.за сега съм изяла 1 активия с череши и 1,5 вода.имам -немско масло, варено пилешко месо,пуешка шунка,топено сирене,чушки,домати ,краставици, няколко плодови млека и още една активия,някакъв суджук.кашлавал,яйца,прясно зеле. Мисля ,че това е всичко.работата е там ,че днес съм закотвена вкъщи и само по спешен случай мога да изляза.искам с тези продукти да си направя хубаво меню с ваша помощ. Благодаря ви предварително.

# 16
  • Мнения: 2 897
Никакви плодови млека и Активия с плодове.
За конкретно меню моля прочети 1ва страница подробно и ще се насочиш, така и така си закотвена у вас..
Да не говорим, че освен Тони и Роси хабер си нямаме от разделно хранене и не можем да комбинираме разделно.
Айде да спирам да пиша преди пак да стана лошата на темата.

# 17
  • Мнения: 220
в нинакъв случай не си лоша.аз не исках рх меню-такова мога да си направя и със затворени очи.чела съм материалите на първа страница преди да пиша в темата, ще отида пак ако трябва за да си изготвя менюто.благодаря ти

# 18
# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет отново Sunglasses тръгнах да купувам подарък за баба ми-нали утре заминавам...пък пак на мен си накупих разни нещица-едно черно пуловерче за морски вятър, бельо, купих си едни висящи обеци, лак, какво още....ядки за утре за автобуса и не остана време да си купя ядене. Сега отивам да взема нещо рибно-намерих къде пекат риба и продават готова, отивам да си купя пъстърва
Айде туй е
Фантичка-добре дошла bowuu, ако не си ти-извинете го Тихомир, гладен е Laughing

Редакция-копирам един пост от старата тема

За всички новодошли и неориентирани в обстановката, пускам мои менюта-не са чак изрядни, но за ориентир стават
Почти всички са от зимата

Закуска-кис.мляко 200гр+2с.л.ленено семе
Обяд-пил.бутче 250гр+1коф.сметана 30%
Вечеря-салата марули+1л.зехтин+1л.майонеза+30гр свинско пушено месо-бут

Калории 1318/70%мазнини/7%въглх/23%белтъци


Закуска-2варени яйца+150гр кис.мляко+1с.л.лен.семе
Обяд-още 2варени яйца+100гр сметана 30%, 20гр кашкавал
Вечеря-салата от 2марули+1/2 лимон+90гр риба тон-беше във вода в консервата, 50гр пушено свинско месо

1020кал/66%мазнини/7%въглх/27%белтъци

Закуска-150гр кис.мляко+2л.ленено семе
Обяд-филе толстолоб- 200гр на фурна+салата от 150гр марули, зехтин-2с.л, лимон,1 стрък пресен лук
После-млечен бъркоч от 200гр кис.мляко+1с.л.мед+2с.л.какао
След послето-20гр кашкавал
Вечеря-салата от домат 150гр+краставица 150гр+малка глава лук 30гр+зехтин+25гр сирене,
50гр пушено свинско филе и 1варено яйце

1338кал/65%мазнини/15%въгл/20%белтъци

Закуска-кис.мляко 200гр+2с.л.ленено семе+орехи-3-4ядки
Обяд-1коф.заквасена сметана 30%-200гр+1домат+1свинско шишче
Вечеря-30гр свинско пушено месо,салата-1домат+1краставица+2с.л.зехтин+30гр сирене, 2 кюфтета свинско/телешка кайма

1410кал/72%мазнини/19%протеини/8%въглх.


Закуска-кис.мляко 200гр, лен.семе 2с.л., орехи 15гр
Обяд-пил.шишче 114гр, катък 130гр, домат

Към 16.30- остатъка от катъка-100гр

Вечеря-сирене по шопски в гювече-сиренето беше 120гр, домат 30, масло 20гр, сушеница 20гр, яйце

1414/72%мазнини/5%въглх(26гр)23%белтъци(77гр)6гр фибри

Закуска кис.мляко 200гр, лен семе 1л, орехи 20гр
Втора закуска-35гр кашу
Обяд-кебапчета 150гр, домат,краставица
Вечеря-2 бъркани яйца с масло 15гр, 1/2 домат, накълцано пушено свинско филе 60гр, сушеница 25гр, 20гр кашкавал

1421/67%мазнини/7%въглх(29гр)/26%белтъци/5гр фибри




Закуска-200гр кис.мляко+2с.л. лен.семе
Обяд-пил.пържола 150гр, 2 кюфтета от свинска кайма-120гр+1краставица
Вечеря-150гр марули+2варени яйца+100гр пушено свинско филе+3л.майонеза, 1/2лимон
1шок.бонбон-беше към 10 сутринта

1531кал/58%азнини/6%въгх/36%белтъци

Закуска-200гр кис.мляко+2л лен.семе
Обяд-пил.шишче 100гр+2кюфтета+краставица 120гр
Вечеря-марули 150гр+2варени яйца+3л.майонеза+50гр пушен свински бут

Ккал 1359/62%мазнини/7%въглх(30гр)/31%белтъци


Първа закуска-2варени яйца, 18гр масло, 20гр кашкавал,1 зелена пиперка
Втора закуска-80гр цедено мляко, 1л лен
Обяд-миш-маш от 350гр домат, 150гр печен пипер, 60гр дунавия, 2яйца, 20гр масло
Трета закуска 50гр цедено мляко, 10гр сусам
Вечеря-шопска салата-30гр Дунавия, кашкавал 20гр

1406/72%мазнини/9%въгл(37гр)/19%белтък/5гр фибри

Първа закуска-70гр цедено мляко, 30гр сметана, 1л. лен
Втора закуска-2 варени яйца с 10гр масло, 1 зелена пиперка
Обяд-салата от домати, краставици,
сирене 30гр, зехтин 2с.л
Следобедна-1варено яйце, 10гр масло
Вечеря-миш-маш-домат, пиперка, лук,сирене 30гр, яйце и 20гр масло

1354/80%мазнини/6%карбс(22гр)/15%белтъци/4гр фибри

Закуска-150гр цедено мляко, 40гр сметана, 1л.лен, 2л сусам
Обяд-готвено зеле 300гр, 1 зелена пиперка
Час преди вечерята -2 варени яйца, 30гр кашкавал
Вечеря-салата с 40гр Дунавия, поръсих с още 20гр сусам, 4 маслини, зехтин

1396/76%мазнини/8%въгл(43гр)/16%белтък/15гр фибри

Закуска-кис.мляко 200гр, лен.семе, орехи 20гр
Към 10-Натурално какао-12гр
Обяд-варени яйца 3, фришкезе с пипер- 170гр
Вечеря-шопска салата(сирене 50гр), кашкавал 20гр, сушеница 30гр, маслини

1322/75%мазнини, 7%въгл(27гр)/28%белтъци

Закуска-кис.мляко 200гр, лен.семе, орехи 10гр,краставица
Обяд-пил.шишче 110гр, катък 204гр, домат 200гр
Следобед-сурови ядки микс-лешник, бадем и орехи-30гр
Вечеря-шопска салата, кашкавал 10гр, маслини

1310/68%мазнини(90гр)/15%въглх(51гр)/18%белтъци(53гр)

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 13:16 от Tonimirkata

# 20
  • Мнения: 220
аз съм Тони аз съм.но видях ,че са ми взели ника във форума и затова го смених.измислих си ядене -обяд домати и краставици,2 варени яйца с масло и малко топено сирене. след.закуска-или кисело мляко 3.6 % или едно плодово в малка кутийка.не зная колко гр е/вечеря-домати и краставици,варено пилешко и малко пуешко , масло и отново малко топ.сирене. знам ,че вие не ядете топено сирене,но аз много обичам и го предпочитам пред обикновеното краве сирене.
П.П- Тони много ти благодаря за менютата.при първа възможност ще си купя ленено семе и започвам с твоите закуски.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Лененото семе не е задължително за закуска, както и сусама,който също прибавям-може да закусваш с разни бъркочи от извара, варени яйца, цедено мляко, зеленчук-печена пиперка, краставица, домат и сирене, такива неща...може и с месо -аз обаче малко месо на закуска ми е трудно да го възприема
Менютата ми не са много разделни-но можеш да си ги приправиш
Успех и добре се завърнала Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 897
Михаела, никакво сирене ли не обичаш? Пробвала ли си крем сиренето на Маджаров с орехи или с копър? Сирене Дунавия? Моцарела? А кашкавал? Гауда? Пармезан? Чедър? Извара? Маскарпоне? Рикота?
Все са по-добре от топено сирене.

Редакция

Тони, и аз вече слагам сусам в бъркоча ми - много ми е вкусно. Мисля скоро да го въведа и в салати, и с пиле.
А ленено семе вече ям така - 2 дни ям, 2 дни не ям, 2 дни ям, 2 дни не ям. Уж да не привиквам към него.

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 14:20 от Denichkata

# 23
  • Мнения: 220
ами Дени какво да ти кажа-обичам крема сирената от типа на филаделфията,но не мисля че са по вашия режим.дунавия преди ядях с макарони,с нищо дръго не съм я яла-трябва да опитам.кашкавал обичам,но от този мазничкия  Embarassed сухият ми е като тебешир.послушах те-и махнах топеното сирене и прибавих една червена чушка към салатата и се получи-2 варени яйца с масло,2 малки доматчета,половин краставица и 1 червена чушка.не мога да си предтсавя да закусвам с неща, които ги ям на обяд и вечеря затова ако си намеря смляно ленено семе ще погледна какви бъркочи си правите и какво мога да добавям.

# 24
  • Мнения: 2 897
Ами закусвай с варени/бъркани/на очи/на омлет яйца с филе/кашкавал (колкото по-мазен толкова по-добре).
Аз закусвам бъркоч от какао, ленено семе, трици, сусам и топла вода, може вместо вода да е кисело мляко/сметана/ извара или от всяко по малко.
Понякога хапвам препечена филийка с нещо, но който има много за сваляне да не взема пример от мен.

Редакция
Ей, ало, хората от балкона, слезте напишете нещо де  Whistling!
Те пък изчезнаха докато публикувам..

Редакция 2

М и н а
, hristinaN, bebche05, я марш долу да понапишете нещо  Wink!

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 14:52 от Denichkata

# 25
  • Мнения: X
Аз още не съм си в къщи - ремонта на банята се проточи много. Що годе се храня добре, но спорта мноооого ми липсва. Направо се чудя как може да има хора, които не тренират Simple Smile

Иначе ви чета редовно, но ме мързи да пиша.

# 26
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
и мен ме мързииии  Grinning. днес заминавам при мама за 1 седмица и ще гледам да съм режимна, колкото и да е трудно там... после на море Stuck Out Tongue до скоро и да слушате !  Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Айде стана време и аз да тръгвам-много съм доволна от мене си-засякох всичко до последния цент и оставям всичката работа свършена-ако можех щях да се потупам по рамото сама Laughing
Утре пътувам за бабката, в понеделник -на север при мойте корасони и бамбони, росита-моторосита, флайчета-зайчета и още известни и неизвестни принцеси словестни
Денито-приятно море и слънце и мезе и чайки и балалайки.....изобилие да има, да се веселите най-малко по трима

Туй е-дано скоро имам нет, че не мога просуществувъ дълго. А да -забравих да кажа-иди си джуниъра kiss, ще тряба обърна внимание на чоловекът, дет много дълго не съм виждала и да го отвлека някъде на тайно място Laughing тъй че ще съм много ангажимо

# 28
  • Мнения: 3 219
Тони, ще ни липсваш, ама знам,че скоро ще си на линия. И скоро ще си по-близко до мен . Айде бързо опознаване на Варната, градЪ голям, лудницата е пълна там.

# 29
  • Мнения: 2 492
Дени , приятно моренце !
Гледам , че си завзела временно власта .  Mr. Green

Редакция ( нали тук така се прави )  Wink


Ходи се забавлявай , форума няма да избяга .
Най - много някоя да остане без отговор дали Бонуса е съвместим с НВД или дали от 200 гр моркови се дебелее .

Наскоро попаднах на една много смешна тема , момичето питаше дали 300 гр са добре за диетата  , но не беше писала какво 300 в бързината .
Имаше един отговор - "На всички ще ни дойдат добре 300 гр  злато на ден , другото го отказвай . " hahaha

2 Редакция


Всичкия хляб е мой , всичката лютеница също е моя ... много моля да не ми се пипат .  newsm66
А сега би ли ми обяснила защо лудата Пуки купи вчера два шоколада Линд при положение , че по начало обяви , че не е привърженичка на сладкото ?
Видях магазина с шоколадите , сетих се за темата на Миранда и айде право в магазина да купя нещо .
Излезнах с някакъв с карамелизирани орехчета вътре и друг млечен с млечен пълнеж .
Сега седят в камерата и ме тормозят .  Tired Face

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 19:32 от nepukistka

Общи условия

Активация на акаунт